Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi történik akkor ha kijelente...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik akkor ha kijelentem hogy nem szeretnék elválni, hogyan folytatódik a tárgyalás menete?

Figyelt kérdés
2014. febr. 15. 19:07
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:

És akkor mi van? Talán azt hiszed, hogyha nem hagyod nyugodtan, békésen elválni, hanem jól kibaxol vele és húzod a válást mondjuk 1 évig akkor ezt olyan szimpatikus dolognak fogja tőled találni, hogy újra belédszeret?


Ember, ébredj már fel. Engedd el aztán ha úgy hozza a sors majd újra összejöttök. Ezzel csak még jobban megutáltatod magad és azt éred el, hogy a büdös életben nem fog veled többet szóba állni az exed.

2014. febr. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 A kérdező kommentje:
Én basz.... vele? Megcsalt...
2014. febr. 16. 11:45
 53/55 anonim ***** válasza:

És ha megcsalt? Nem mindegy, úgyis ő akar válni, nem te....


Lényeg a lényeg, ha te csak hátráltatod a válást akkor csupán kibaxol vele. Ugyanis szó sincs arról, hogy te ezt vissza tudnád csinálni, merő rosszindulatból van csak értelme hátráltatni a válást, ugyanis se neked se neki nem származik belőle semmi előnye. Neki az idejét rabolod te meg sem a megcsalást nem tudod ezzel visszacsinálni sem pedig rendbetenni nem tudod a házasságotokat ilyen úton.


El kell engedni és kész. Te magad sem tudod megmagyarázni, hogy miért jó az neked, hogy nem 3 hónap és egy tárgyalás alatt váltok el, hanem mondjuk 12 hónap és 3 tárgyalás alatt. Vagy meg tudod? Mert el fogtok válni a folyamat végén, az egész biztos.


Pláne, hogy gondolom már jelenleg sem éltek már együtt "úgy", mint férj és feleség, esetleg nem is egy háztartásban. Akkor már nem teljesen mindegy?

2014. febr. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:

Arra készülj, hogy a bíró oltárira le fog cseszni amiért beadtok, vagy a férjed bead egy válást közös megegyezéssel, és közben semmibe nm egyeztetek meg. Utálják az ilyet.

Én már váltam, és a mostani férjem is vált és még pár ismerősöm, szóval elég jáatos vagyok a dologban és ahogy írták előttem, NEM kell bizonygatni, hogy mitől romlott meg a házasság! Ha valaki nem akar házasságban maradni valakivel, akkor elválasztják tőle és kész! Ha belegondolsz, ez logikus is. Ez nem rabság, vagy büntetés, amiből nem lehet kilépni!

2014. febr. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
54. Neki felesege van nem ferje.
2014. febr. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!