Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elvált férfi vagy egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált férfi vagy egyedülálló férfi? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Egy elvált férfival hozott össze a sors (első nagy szerelem, első házasság, 12 együtt töltött év) 1,5 éve vannak külön, ez alatt az idő alatt a páromnak nem volt senkije, majd 4 hónappal ezelőtt megismerkedtünk, úgy látszott komolyak a dolgok köztünk, de az utóbbi időben kavarognak benne az érzések, úgy érzi még nem zárta le teljes mértékben a múltat, de közben engem is szeret és minden amit mondott az igaz, de nem akar kitenni engem is ennek a zavarnak. Úgy gondolja amíg nem tisztázza le magában a dolgokat addig nem kellene ezt folytatni amit én megértettem! Egyrészt én sem akarok a volt feleség árnyékában élni, attól függetlenül, hogy ő azt mondja már nem akar tőle semmit, nem szereti, de közben azért állandóan felhozódik.

Mind ketten többet kaptunk az elmúlt időszakban egymástól amit az előző kapcsolatunk utolsó éveiben!

Az lenne a kérdésem, hogy megéri várni rá? Vagy majd ha új társat szeretnék akkor ebből kifolyólag érdemesebb egy egyedülálló, aki még nem volt házas férfival kezdeni?

Ti, hogy döntenétek?



2014. febr. 18. 16:11
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Itt a probléma az volt, hogy a volt feleség megcsalta és egyik napról a másikra kidobta, elhidegült tőle.
2014. febr. 19. 10:19
 12/16 anonim ***** válasza:
Ebben az estben honnan tudná jobban, hogy mit akar. Mindössze annyi tapasztalattal gazdagodhatott, hogy az emberek, a nők kiszámíthatatlanok. Max. sündisznó tüskéket növeszt, és nem lesz könnyű a bizalmába férkőzni.
2014. febr. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Akkor ez nagyjából ugyanaz a szitu, mint mikor egy kibírhatatlan nőszemélyt vesz el valaki. A párod nagyon meggondolatlanul házasodott. Lehet, hogy ő nagyon szerelmes volt, és nem vette észre, hogy a nő meg nem, csak megjátssza. Egy csomó ilyen nő van, kell neki a felhajtás, hogy el legyen véve, valaki legyen mellette, cserébe semmi, semmi érzelem, csak színjáték, aztán ha nyeregben az új vagy az igazi szerelem, akkor az előző mehet... A férjed elkapkodta, nem jött rá, hgoy átverik, de hogy 12 éven át semmit se sejtsen... és a megcsalás tegyen pontot a végére, az durva.


Nem csodálom, hogy ezek után óvatos!

Kérdés, hogy tényleg óvatosság-e, vagy inkább azt érzi, hogy te sem vagy neki az igazi? Hát nem lehet egy határozott ember.

Nem esélytelen, lehet, hogy jól fog alakulni, de a puszta várakozás nem a legjobb megoldás. Meg kell tudnotok beszélni, és meg kell benned bíznia!!!

De ha te meg más fickón gondolkozol, esetleg már képben is van?, sőt ha a párod is tudja, hogy van vetélytárs... akkor a párod még bizonytalanabb lesz, és azt fogja érezni, hogy te is megcsalod majd.


Te őszintén szereted, vagy csak úgy vele vagy?

2014. febr. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Őszintén, tiszta szívből szeretem!!!

Sokszor úgy érzem, hogy mivel neki ez volt az első szerelme emiatt fél egy új komoly kapcsolattól, fél a megaláztatásoktól és, ahogy írtam is nem tudta teljes mértékben lezárni a múltat!

Szeret, de vissza gondol a múltjára is és nem tudja miért, pedig nem szereti már az exét.

2014. febr. 19. 16:17
 15/16 anonim ***** válasza:
Első komoly kapcsolatod után hogy viszonyultál a férfiakhoz? talán így éreztél te is, csak ez nálad már régen lejátszódott.
2014. febr. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Minden ember más, mindenki másként viszonyul első komoly kapcsolat szakítása után a nőkhöz!férfiakhoz!

Nekem az első komoly kapcsolatom 5 évig tartott, volt eljegyzés, lakás vásárlás stb. de én hamarabb túltettem magam a csalódáson és bár bennem volt az a bizonyos félsz, hogy mi lesz ha ő is olyan lesz, de én úgy vagyok vele, hogy nem kellene a múltban történtek miatt mindig attól rettegnem, hogy újra átfogom élni, ha mindig ettől féltem volna nem lett volna utána több kapcsolatom, meg minek? Ha állandóan azon járt volna az agyam!

2014. febr. 19. 18:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!