Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit kezdjek már ezzel a nővel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek már ezzel a nővel?

Figyelt kérdés
Már 6 éve nem vagyunk együtt,1 év alatt szült egy gyönyörű gyereket(az első randitól számítva) 5 évig voltunk élettársak.Természetesen övé lett a gyerek,mert a megcsalás nem bűn!De,hogy még mindig lejmol,már nem tudom tűrni!Az ágytakarótól kezdve mindent követelt.Beindított a nagy eszével egy gyerek újra elhelyezési pert,úgyhogy nála van a gyerek!:)Kevesebb láthatás több pénz.Csúnyán benézte,mert több kapcsolattartás és kevesebb pénz ítélt meg a legfelsőbb bíróság is!Sőt az a rengeteg pénzbírság amit kapott a 3 évnyi pereskedés alatt...Most olyan jutott eszébe,hogy a 7 évvel ezelőtti játékokat küldjem el neki!Mert az ő vette,na de kinek a pénzéből!Fogalmam sincs mik azok a játékok?!Nem elég az hogy minden második héten tetőtől talpig felruházom a gyereket,megkapja a divatot is (okostelefon pl.).Arra hivatkozik,hogy az a gyerek tulajdona,akármit is kap.Igen-ám,de ha mindig kap valamit,mert vissza soha nem kerül,akkor folyamatosan én öltöztetem,rengeteg játék...stb.Összegezve ez a nő soha nem dolgozott az 5 év alatt,az utolsó egy két hónapot leszámítva,ahonnan jöttek a szeretői!Azok a játékok valószínű az új családjának kell,mert a 9 éves lányomat hol érdekel már egy lefejezett barbi baba?!Kedden jött egy Email,hogy vasárnap óta sír a gyerek,hogy nem adtam oda neki a régi játékait!Semmit nem kért,hanem bevásároltunk és tekertük a bicót egész 7 végén!A gyerekem már nem is akar visszamenni,annyira kötődik hozzám!Ott akarja hagyni az egész "bandát",mert az a sírás valószínű megtörtént,de azért mert nem teljesítette anyuci parancsát!Egyre jobban érdeklődik az itteni iskola felé,az itteni kastélyról álmodozik,hogy elrendezi, kinek melyik lesz a szobája,ezek mind árulkodó jelek,mert az anyai oldalról egy embernek se adott helyet!Sajna még ő nem dönthet,hogy hol akar lakni!Na de ezt a piócát,hogy tudnám már levakarni magamról?Beszólásokból nem kérek kösz!

2014. febr. 26. 12:01
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Egy 9 éves kislányt már megkérdeznek a bíróságon kivel akar élni? Ezt tudakold meg!
2014. febr. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A kislányoddal kell tisztáznod, hogy mégis milyen játékot szeretne.
2014. febr. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
A lányod már tud beszélni, hol érzi jobban magát.
2014. febr. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Gyermek elhelyezési kérelmet te is beadhatsz, sőt el is viheted a gyermeket egy pszichológushoz aki elbeszélget a gyerekkel és a jelentését a bírónak leadja. Nem árt tudnod:

Soha nem a két marakodó szülőt nézik, hanem a gyermek helyzetét. Hol lenne a legnagyobb biztonságban, hol fejlődne normálisan testileg és lelkileg is.

2014. febr. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jaj, megértelek, nincs rosszabb két marakodó elvált szülőnél.

De ez mi:

"Igen-ám,de ha mindig kap valamit,mert vissza soha nem kerül,akkor folyamatosan én öltöztetem,rengeteg játék...stb" ?????

AZt a gyerekednek adod valóban, a ruhákat is, meg az okostelefonokat is, nem a feleségednek!

Ne ess át te is a ló túl oldalára!!!!


Járj utána, a gyereket már valóban megkérdezik mi a jó neki!

2014. febr. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

Beindított a nagy eszével egy gyerek újra elhelyezési pert,úgyhogy nála van a gyerek!:)


ez a stílus 100 alatti iq-ra vall, vagy 18 év alatti korra, ne is haragudj.

2014. febr. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én megkérdezném a kicsit, hogy szeretné-e hogy hozzám költözhessen. Ha igent mond akkor beadnék egy gyermekelhelyezésit és azon lennék, hogy hozzám kerüljön a kicsi. Ha a bíróság előtt azt mondja, hogy hozzád szeretne költözni akkor az szerintem azért nyoma a latba valamit. Másrészt a leírtak alapján te jobb anyagi körülményeket is tudnál neki biztosítani mint az édesanyja.
2014. febr. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is így volt. Agyerekek nála voltak és gyermekelhelyezési pert csinált. A bíró csak nézett hogy mi van.
2014. febr. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
3 éve meg volt a pszhió teszt.Ahol a lányomat "beidomították" ellenem,hogy nem szeret velem lenni,soha nem foglalkozok vele,kocsmába hordom egyéb szokásos ellennevelések!A kocsmás kérdésre,rákérdeztek a pszihók,hogy ez honnan tudod,hogy édesapád kocsmázik?"Hát az új mama mondta,hogy ezt kell mondanom",ugyanis tök nem volt képben,hogy ki kinek a mije!Sőt én se,mert egy rokonát se láttam még.Egy albérletből karoltam fel ezt a nőt,semmit nem tudtam róla!Szerencsétlen gyerek meg 4 óvoda és egy suli idáig,mert anyucit kiutálják mindenhonnan!Sajna a másodfokú jogerőre emelkedett így vagy várok 2 évet,hogy fellebbezzem,de úgyis ő fog:),vagy egy járási bíróságon felnyomom!Visszakanyar, retteg az ottani bandától,mert ha nem azt mondja amire benevelték,akkor büntetésben van.Most hiába mennék agyturkászhoz,még nem telt le a 2 éves periódus!Így marad a 6 éves gyerekem betanított szövege!Nem kell most matekozni,mert elég sokáig elhúzódott a 12 menetes per.A legfelsőbb bíróság is célozgatott,hogy van más megoldás is!Csak,hát az ottani gyámügy is nyakig benne van.Ezt onnan tudom,hogy voltam iskolalátogatáson,hogy az ofő-vel beszéljek erre ott volt a gyámügyes nő,és a diri is,hogy meglegyen a 2 tanú!Mert ez is a bíróságon kötött ki!Hogy ilyen-olyan érdektelen voltam...na ja azért utazok 200km-et,hogy ne érdekeljen!Amíg tartott a per kamu osztályzatokat kapott,színtiszta 5-ös volt mindenből!Most örül a 3-asnak!!!Ugyanis az új mama a főkurátor abban a suliban.Ami még röhej,hogy az új mama eljött ellenem tanúskodni,akit életemben nem láttam!Nyugodtan végig hallgattam a szennyet ami a szájából jött,kb 2 órás...Mikor abbahagyta,oda csúsztattam egy cetlit az ügyvédemnek,hogy honnan ismeri az alperest?"Hát a közösségi oldalakon láttam"!Erről ennyit!Valahogy ki kell menekítenem onnan a lányom,mert ez már húzós!Van még nyanyucinak 2 gyereke egy tök bamba csávótól,a teszt igazolja is,hogy 0.00-ra hozta le.Nézzétek bevallom nekem a sokadika nem számít,anyagi gondjaim nincsenek a 180nm-es házamban,de ő ezt választotta a segélyeket,na meg a kínlódást!Ehhez nem kell sok ész,hogy valaki fel is fogja,hogy mit bukott a félrelépéseivel!Itt hagyta a jólétet,egy olyan emberért,aki szintén segélyekből él!(és talán élete első nője az én exem volt:))Nézzétek ez egy olyan nő,hogy ha van 5 forintja,abból 4-et magára költ 1-et meg az ügyvédre!Mert még az új gyerekeit is én tartom el,a játékokkal az öltözködéssel...stb!Valahogy a kislányomat kell felvilágosítani,hogy valójában mi is folyik itt,mert ami zsebpénzt adok neki anyuci még azt is elveszi tőle!Így marad az hogy,itt egy persely és abba gyűjtse!De a következő bekóstolása az lesz,hogy az a gyereké...
2014. febr. 26. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!