Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 6 éve vagyunk házasok,2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 éve vagyunk házasok,2 gyerekünk van,5 és 1 évesek. Férjem tavaly 8 hós terhesen csalt meg ami kiderült. Óriási botrány szenvedés amit átéltem, rengeteget hazudott de adtam neki esélyt. De most megint megcsalt? Válás?

Figyelt kérdés

Bár tavaly óta nem nagyon tudok benne bizni, sokat is veszekedtünk, mert sok érdekes gyanus ügye volt.most derült ki van neki egy elvált 2 gyerekes nője.de tagad, azt mondja csak beszélgetnek, még semmi nincs köztük.kiakadtam teljesen, azt mondtam el akarok válni, mert én már ezt nem birom, megaláz.bár nagyon nehéz anyagi helyzetben élünk de már ez se érdekel.persze ő mondogatja h beszéljük meg, de ki bizna benne ezután?

ráadásul itt a karácsony, 23 és 24 a gyerekek szülinapja.

még azt mondta nem tud elmenni akárhogy is akarom.de hogy viselkedjek vele most és karácsonykor is ha gyülölöm?hogy lehet ezt túlélni, mert bár utálom de a szivem mélyén szeretem és elsem tudom képzelni nélküle az életet.tanácsokat szeretnék.


2009. dec. 16. 14:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
89%

Fijúkák! (ésszel nem rendelkező nemi szervek)

A kapcsolatot a pasiknak (nem ffi) is ápolni kell!!!!

Olvasd el a kérdező kommentjét!

Azért akárhogy is, de mindig ezzel a bu*zi sexszel jönni elég gyenge, ki is lehet verni, nem??? De azért egy 8 hónapos terhes nőt megcsalni eléggé undorító!


Alap, ha engem 8 hónapos terhesen csalnának meg úgy kirúgnám a pasit hogy here nélkül repülne!

Egyáltalán nem jó dolog, hogy egy nőnek kell szülni, de ha már ez van, illik megbecsülni a másikat!


Amit egy pasinak tudni kellene:

-egy nő nem szülőgép, és sokszor nem csak ő akar gyereket

-egy nő nem szolga

-egy nőnek van lelke

-egy nő nem szexgép amit megnyomsz és orgazmust produkál

-egy nő nem gondolatolvasó, hogy a te nyomorodon filózzon

-ja és ha valami baj nyomja a kis nemiszervedben lévő szívecskédet, akkor ne a gatyádat húzd le más nőknek, hanem a kis pofácskádat nyisd ki.



A lényeg a lényeg:azzal, hogy a másik embert megcsaljuk, nem lesznek a gondok megbeszélve és nem lesz semmi jobb.

Vagy talán igen??????


Ha valami bajod van, nem félred*gni kell, hanem megbeszélni.


Azért elég nagy féreg az, aki egy 8 hónapos terhes nőt megcsal. Ez már nagyon ocs*mány dolog.


Ja és én csak az itt írónak válaszoltam és a szóban forgó pasast elemeztem.

Csak védjétek, persze nagyon jó fej ürge lehet....

2009. dec. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a gyors válaszokat.Még a kapcsolatunk elején amikor még ott a rózsaszín felhő akkor voltak jelek sms-ek h megcsal de kimagyarázta és hittem neki.Valójában ki tudja hányszor csalt már meg.Apja temperamentumát örökölte, ő is csalja anyósomat 25éve.Rohadt szemét pasik!bocs azért vannak kivételek.Hát aki jó tanácsokat adott megpróbálom elfogadni, de nem tudom h lehetne normálisan hozzá szólni nem birok.de majd igyekszek.nem akar elmenni az a baj, mert hiteles a házunk , azt mondta neki is ugyanannyi joga van ott lakni.kifizetni nem tudom őt. úgyhogy el kell viselnem.
2009. dec. 16. 18:07
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, sajnos az a helyzet, hogy tényleg ha kirakod, lehet hogy nem segít a hitelben, és akkor még rosszabb lesz. De ettől még el lehet ám válni!


Figyelj, szerintem nem kell megbocsájtanod. Vagyis nem úgy ahogy azt általában érteni szokták. A megbocsátás abban kell álljon, hogy ne útáld látványosan, vagyis tekintsd inkább havernak. Nem tartozol ezek után neki hűséggel, nem kell szerelemmel szeretni, és nem kell róla gondoskoni. Főzzön, mosson magára. Ha házban laktok, akkor biztosan van több szoba. Oszd meg ahogy neked tetszik. Drágám, ez az első dolgozó szoba ez után a te külön szobád, ide én nem jövök be. Ezt használhatod, a konyha ezen részét és a füdő közös. Az én szobámba meg te nem jöhetsz be. Csinálj egy házirendet, hogy mikor ki takarít, legyen külön fakkja a hűtőben, és ne a te kajádat egye. Minden számla felét fizesse, és a gyerekek költségeinek is a felét. Ha eddig közös számlátok volt, kell külön számlát csinálni. Mint egy válás.

Meg kell oldani, hogy mikor vigyáz ő kizárólag a gyerekekre, és te kapsz kimenőt, barátnőzni, akármi.


De ettől függetlenül lehetsz vele kedves, és baráti. Ha nem hajlandó betartani a játékszabályokat, én összehívnám a családot (szülőket, testvéreket) írnék egy papírt, amire ezeket lefektetem, és mindenki előtt előadnám mi a helyzet, hogy hanyadszorra csalt meg, és rendben van, elfogadod, te te nem óhajtod így a házasságot folytatni. Legyenek tanúk, és legyen neki megalázó a helyzet.


De ettől még nem kell gyűlölni :) Ha az ember kedvesen utasítja el, az sokkal ütősebb.


Elhiszem hogy szereted, de hidd el, nem fog változni. Mert nem először csinálja.


31/N

2009. dec. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
85%
Én férfi vagyok és a nejem hütlenkedet! Tehát hülyeség hogy csak a pasik a hibásak!!!Pedig gyerekünk is van 4éves.És az hogy te vagy a hibás ez jó nagy baromság, neveled a gyerekeket, mosol, főzől, ellátod a családot és ezt kapod! Én kiléptem a házasságomból, tudom nem lenne már semmi a régi, és ez nálatok is igy lessz. Váljatok el, a gyerekeknek is jobb a nyugi, és ha már a párod megcsalt akkor biztos nem voltatok neki olyan fontosak hisz kockára tette a családját. Mondj neki halit, és egye a kefét hogy mit vesztett. Sok sikert ügyeslégy! 33/f
2009. dec. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

még annyit hogy amikor tavaly megcsalt, semmi probléma nem volt a kapcsolatunkkal.a szex tökéletes volt, mindig gondoskodtam róla kedveskedtem neki.de mikor éreztem h van valakije, sokat veszekedtünk, ő haragudott rám amiért ilyet feltételezek róla.de aztán nem birta tovább h szenvedek és bevallotta.utánna szültem rá 1 hónapra.utánna is hónapokig tökéletes volt minden.de azt mondta neki hiányzik a tűz, izgalom.próbáltam újitani minden téren de mégse volt jó neki.

mostmár bánja, azt mondta ő nem ezt akarta meg sajnál.de mért most?

2009. dec. 17. 11:53
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

A 17:02-sel értenék egyet!

Aki félre mászkál,az már egy bunkó!Nincs olyan,hogy valaki ilyen legyen!Akkor ne házasodjon és ne akarjon gyereket!Itt van az egész elrontva!Az én meglátásom szerint,ha a párom megcsalna nem tudnék megbocsájtani neki,ha van gyerek,ha nincs!A gyerek nem ok!!!

Sokan elrontják,hogy megbocsájtanak és ugyanúgy nem veszik észre ha a hátuk mögött újra megteszi!

Azért meg egyenesen kikaparnám a szemét ha a terhességem alatt csalna meg!(most vagyok a 36.hétben!)A legundorítóbb dolog lenne!Ha már gyereket vállal egy pasas,akkor kalkulálja már bele,hogy van egy időszak mikor igenis a szexet hanyagolni kell!Bár még itthon nem kellett,de utána lesz 6 hét!Ha a nő kibírja,a férfinak is ki kell!Ezt az egészet olyanok rontották el,akik szerint ez természetes,hogy a férfiak egy része így van beállítva!


Bocsi,hogy nem a kérdésre válaszoltam,de muszáj volt ideírnom,mert sok hülyeséget olvasni!(Bár kinek mi az)

2009. dec. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha a férjednek a szeme se rebbent, mikor megcsalt téged, amikor te 8 hónapos várandós voltál és volt már 2 gyermeketek, akkor a te szemed se rebbenjen, hogy kirakd a fenébe. Az a baj az ígéretekkel (nem csak a megcsalásokra vonatkozólag), hogy rizikósak: vagy megtartják, vagy nem. Nincs garancia! Valószínűleg a te férjed is olyan típus lehet, akinek már azt sem lehet elhinni, amit kérdez.
2009. dec. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

14-év házasság után most válok. Itt vagyok közel 40-évesen, kiégve megalázva. Már az első években olyant tett amiért el kellett volna válni, de szerettem és megbocsátottam.

Újra, és újra… Csak most jutottam el arra a pontra, hogy kimerem mondani, hogy végleg vége, nem tűrök tovább! De érdemes volt ennyit várni? Ha nem is az első alkalommal, de rögtön az elején amikor először megfogalmazódott bennem a válás gondolata, elhagytam volna, már réges-rég új életet kezdhettem volna , akár egy új szerető, normális férjjel. De most? 40 évesen, megtörten megfáradva, kiégve? Hagyd el , minél előbb. Kutyából nem lesz szalonna! Ne pazarold el az értékes fiatal éveidet, mert úgyis válás lesz ebből, vagy előbb vagy később. Ha meg nem hagyod el ezek után, akkor megérdemled a sorsod. Nem szeret téged, ha szeretne nem csalna meg!

2009. dec. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Az én férjem dettó...csak azzal a különbséggel,h ő 2 gyereket "csinált" és le is lépett...nem kellett neki könyörögnöm,ment a másik nőhőz nagy örömmel,akinek hozzteszem 10 éves fia van és anyáskodik is felette,mert jóval idősebb mint az Ákos!Szóval r..adjanak meg ott ahol vannak:)szal azt tom tanácsolni,hagyd el...2 gyerkőc mellett is tudsz új életet kezdni,egy olyan férfi mellett aki szeretni fog téged is meg a gyereidet is...nekem sikerült!
2009. dec. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű hogy a férjed ilyen típus. Nem lesz a hűség mintaszobra. Vagy elfogadod ilyennek vagy kilépsz a házasságotokból. Ha nem is most, de amint lesz esélyed rá. Én személy szerint jobbnak tartok egy válást mint megöregedni és tűrni egy kurafi mellett. Az idő elszáll és 50 körül egy nőnek párt találni szinte esélytelen. Mert eljön az idő és úgyis lelép valakivel. Aki nem csak szerető akar lenni, hanem majd teherbe esik..
2009. dec. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!