Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek megmenthető még a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megmenthető még a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
25 éves nő vagyok. 2 éve vagyok együtt a 25 éves párommal. Mostanában 2-3 naponta veszekszünk. Elmegyek dolgozni, elvégzem a házimunkát, bevásárolok. Ha megkérem menjen el a boltba, ami 2 percre van gyalog, azt mondja nincs kedve. Nekem sincs kedvem boltba menni, sem házimunkát végezni mégis megcsinálom. Ő internetezik, TV-t néz, elmegy a barátjaival szórakozni. Nekem még itthon "házi feladatom" van. Amit másnap le kell adnom a munkahelyemen. Mondtam neki menjünk el valahova kettesbe, pihenjünk kicsit, azt mondta neki nincs kedve ilyenekhez. Ma is összevesztünk. Megkértem rakja el a ruhákat. Erre felborította a ruha szárított mert ő pihenni szeretne és nem pakolgatni. Azt mondtam neki takarodjon innen. Ez 1,5 órája történt. A telefonját vitte magával és az autónkat. Szerintetek megmenthető a kapcsolat vagy nem érdemes együtt maradnunk?
2014. ápr. 5. 17:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Talán először le kellene ülnötök megbeszélni, hogy kinek mi a gondja.
2014. ápr. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
14%
Ha igy all a dolgokhoz akkor nem sok esely van ra? Mielott osszekoltoztetek nem beszeltetek a hazi munka megosztasarol? A bevasarlast megoldhatnatok ugyis hogy hetvegen megveszitek ami kell es akkor nem kell mindennap menni.
2014. ápr. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%

Egészen biztosan meg akarod menteni ezt a kapcsolatot?

Van ennél jobb férfi is...

Pl itt ül a mellettem lévő asztalnál, de őt nem adom :P

Az én férjem szó nélkül főz, mos, takarít, ma felrakta a képeket például. Elmegy vásárolni, amikor kérem.

Kérdező, egy lusta tetű a párod. Hagyd elmenni, és keress helyette egy jobbat!

2014. ápr. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
98%
Dolgozol, és még ezek után egy szó nélkül végzed otthon a házimunkát, mintha az csak a te dolgod lenne és nyalod a párod seggét? Már ne haragudj, de nem tudlak sajnálni, te tehetsz róla. Erre szoktattad. A pasi jogosan gondolja, hogy élete végéig ki lesz nyalva a segge, mivel megcsinálod helyette. Elrontottad. Edd meg amit főztél, vagy keress mást, és vele következetes légy az elejétől kezdve.
2014. ápr. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

" Elmegyek dolgozni, elvégzem a házimunkát, bevásárolok. Ha megkérem menjen el a boltba, ami 2 percre van gyalog, azt mondja nincs kedve. "


Na én itt besokalltam volna.


Nem szállodában van.


Ilyen kapcsolatot én nem is akarnék megmenteni, sőt, én küldeném el őt.

2014. ápr. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Gondolom, a kapcsolat elején elkapattad. Minden elé lett rakva, és te a szerelemtől fűtve életfeladatodnak tartottad minden kívánságát kielégíteni.

Aztán egy idő után ez megterhelő lett, viszont ő beleszokott a jóba (netán már az anyja is hasonlóan kiszolgálta őt), így nem változtat.

Nos, az elején is ésszel kéne nézni a dolgokat, nem a rózsaszín ködfátyol mögül. Innen már nehéz lesz változtatni...

2014. ápr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
3-mas párját nagyon sajnálom. Hamisítatlan papucs. Mondjuk ő akarta.
2014. ápr. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
7-es, miért papucs az a férfi, aki belátja, hogy KÖZÖS háztartásban a házimunka is KÖZÖS? Én inkább becsülöm az ilyen férfit, met bizony FÉRFI talpán. Szerencsére nekem is ilyen párom van. Százszor többet ér, mint a tévé előtt tespedő, böfögő nyomorék, aki elvárja a semmire, hogy ki legyen nyalva a hájas valaga.
2014. ápr. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ne bánts kérlek! Nem akarok bajt.
2014. ápr. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
De miért is akarnál megmenteni egy ilyen kapcsolatot? Mi szükséged van egy ilyen emberre? Ennél csak jobbat találhatsz, dobd ki, adj esélyt magadnak, hogy találj mást!
2014. ápr. 6. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!