Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemrég ismertem meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég ismertem meg egy lányt, és tökjo barátok lettünk. De nekem bejött, és tudatni szeretném vele szépen, h szeretem. De ha nemjönne össze, akkor meg ugye oda lenne részemről a barátság úgy, hogy akkor már nemlenne olyan mint régen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Meglehetősen elcsépelt kérdés, és van rá egy egyszerű válasz: azt, hogy szereted, nem kell külön "tudatni". Hanem olyan irányba kell fejleszteni a kapcsolatot, mégpedig lehetőleg gyorsan, hogy abból kialakuljon a "párkapcsolat". Közben nem kell bejelentéseket tenni meg sajtótájékoztatókat tartani, nem vagy te politikus.


Flörtölni kell és venni fogja az adást. Ha visszautasít, akkor leállhatsz a flörtöléssel, ha nem utasít vissza, akkor minden "tudatás" nélkül is ki fog alakulni a párkapcsolat. Ne csinálj hülyeséget, őrizd meg a hidegvéred.

2011. márc. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
érdekes dolog, első sorban az a első tudnivaló, hogy a csaj hogyan viszonyúl hozzád, van-e pasilya stb...
2011. márc. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!