Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elhagyott a feleségem mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Campbell kérdése:

Elhagyott a feleségem mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy nagy problémával küszködök 11-éve élek együtt a feleségemmel aki 32-éves. Sajnos 2 napja elköltözött a gyerekkel együtt a szüleihez! Az elköltözése oka az hogy sajnos elég sűrűn nem volt munkám, és ha volt is akkor sem húztam ott sokáig! Ő gürcölt a megélhetésünkért! Pont aznap találtam munkát de már hajthatatlan volt! Ma meg beszéltem vele egy találkozót amire hezitálva, de igent mondott. Találkozáskor csak az arcára engedte a puszit! Ezután 1órát beszélgetünk csak mi ketten, nem könyörögtem neki, nem érzékenyültem el! Határozott voltam, és egyenes beszédű, megígértem neki hogy minden meg változik, és ezt komolyan is gondolom! 2 nap alatt gyökeresen megváltozott a gondolkodásmódom, és az életfelfogásom, de nem hisz nekem! Szerettem volna ha haza jönnek velem akkor, de kért egy hét gondolkodási időt. Tudomásul vettem a döntését. El búcsúzásnál már engedte a szájra puszit. Van még esélyem hogy valaha is újra együtt legyünk? Mit tegyek? Nagyon SZERETEM Őket!!!
2014. máj. 11. 18:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Őszintén,te hinnél magadnak?
2014. máj. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Bizonyits neki a tàvolbol! Ha làtja, hogy tényleg megvàltoztàl, talàn vissza megy hozzàd! Ha nem, ne bànd, talàlsz màst!
2014. máj. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha komoly feleség és anya a feleséged és ha te is komolyan gondolod, hogy a család terheit neked is viselned kell, dolgozni, mint az angyal, akkor van esélyed. Mindkettőtöknek és a gyermeketeknek is jobb lenne, ha közösen, boldogságban és egyetésben nevelnétek.

Add valamilyen tanújelét annak, hogy tényleg hihet benned.

2014. máj. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Van valakije.
2014. máj. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

"2 nap alatt gyökeresen megváltozott a gondolkodásmódom, és az életfelfogásom, de nem hisz nekem! "


Csodálod?


Bizonyíts, de 2 napig, hanem hónapokig.


A leírtak alapján van esélyed, ha valóban komolyabban veszed a dolgaidat.

2014. máj. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, igen, van esély, hogy visszatérnek hozzád. Tapasztalatból tudom, ha lesz normális munkád, amit végzel, rendbe jöhettek. A munkanélküliség fázisai, ahogy először küzd, majd egyre reménytelenebb, majd leereszt az ember, és hagyja, hogy történjenek a dolgok, ahogy maguktól történnek- egy nagyon nehéz lehúzó spirális, örvény. Ha lett munkád, ebből kiugrottál! "Pont aznap találtam munkát de már hajthatatlan volt!" - működik a kegyelem, csak nem mindenki veszi észre. Én ugyanilyen helyzetben voltam- és észrevettem (másik oldalon vagyok. Már egy éve és azóta is érzem a szakadék széléről fordultunk vissza.

Nagyon koncentrálj a munkádra, most mással ne foglalkozz, csak este zenehallgatás- pihenés. Ha találkoztok, mesélj belőle részleteket neki. Szinte csak arról beszélj. Kik vannak, mi a munka, mi a te feladatod, hogy indulsz, hogy érkezel -részleteket. Ne beszélj a visszajövetelről - az mindezek után az ő döntése kell hogy legyen. Rendbe fogtok jönni!

2014. máj. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen én olyan típus vagyok hogy amíg nem következik be a baj addig úgy hiszem hogy velem ez soha nem történhet meg, de most hogy ez megtörtént igen is hiszek magamban, és tudom, hogy megtudok változni mert nagyon nagyon szeretem őket! Minden követ megmozgatok amit csak lehet!
2014. máj. 11. 18:34
 8/14 anonim ***** válasza:
Ne a köveket mozgasd b+, hanem magadat (Kivéve ha köhordás a munkád!) Egyébként nem igaz, hogy szereted öket, mert akkor már rágen megváltoztattad volna magad. Most megijedtél csak, hogy vége az aranyéletednek, de nagy valoszinüséggel ez gyorsan el fog nálad mulni.
2014. máj. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%

"2 nap alatt gyökeresen megváltozott a gondolkodásmódom, és az életfelfogásom, de nem hisz nekem!"


11 évig voltál "rossz", és most 2 nap alatt megjavultál, mert rád ijesztett az asszony. No ez a rizsa...

2014. máj. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a negatív hozzászólás is vélemény! Szerintem nem voltatok ilyen helyzetben de nem is kivánom!! És igen is SZERETEM ŐKET!!! Nem. nem 11-évig voltam rossz volt rengeteg szép emlék és volt rossz is mint minden családban! És igen két nap alatt volt időm magamba szállni és nem csak az én hibámból nem dolgoztam, azon kivűl meg meg mindent megtettem értük!
2014. máj. 11. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!