Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan eljek azutan uj eletet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan eljek azutan uj eletet, hogy a ferjem megcsalt es otthagyott terhesen? Megis en vagyok a hibas?!

Figyelt kérdés
Tudom,hogy vege.Ezert is leptem tovabb es van egy uj kapcsolatom...viszont az a problemam,hogy megiscsak engem vetnek meg a kornyezetemben,holott nem is csinaltam semmi rosszat ugy erzem.Most megis en vagyok a szemet,a ferjem meg szegeny aki egyedul van(mert rogton kidobta a csaja,ahogy kezdett mindenki rajonni mit tettek,amugy mondanom se kell tudta a no,hogy van felesege) es kulonben is mindenkinek azt mondjak,hogy o vissza akart szerezni,en nem hagytam es kellett uj csavo!Nem is igy volt,vartam ra,de lassan egy ev telt el!De mivel en vagyok aki oda ment,o meg a helyi lakos es kulonben is a fel kozseg az ismerossuk es rokonuk!
2014. jún. 18. 10:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz a sok pletykás idiótával kérdező!Éld az életed!
2014. jún. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Pár nap, történik valami és már nem te leszel a téma.

Aki meg téged hibáztat, az bolond. Gondolom, a férjed máshogy adta el a dolgokat a családnak...

2014. jún. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: Nagyon sajnálom, hogy ilyenen kellett keresztülmenned, és hogy elvetéltél. Nem tudod eladni a házat? Sürgősen ki kellen szabadulnod ebből a mérgező környezetből. Aki pedig csesztet, annak mondd el, hogy ő vajon adna-e esélyt annak az embernek, aki miatt elvetélt. De most komolyan, ez szerintük elnézhető olyan szinten, hogy még vissza is fogadd? Tehetnek egy szivességet és felvehetik a szájkosarat.
2014. jún. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

"Nemtudok.Itt vettem lakast kettonknek az oroksegembol plusz felhasznaltam hozza a lakaselotakarekossagimat amit ugye csak egyszer lehet(ha eladom,nem tudok venni egy masikat,mert az a penz elveszik)!"



Add ki, és bérelj lakást máshol. Egyébként ez a baj a saját lakással, hogy ha beüt a krach, nehéz megszabadulni. Költözz a szüleidhez átmenetileg, és keress egy másik albérletet. Vagy próbáld eladni, és máshol venni.


Ne foglalkozz más emberekkel, nem érdekes, hogy idegenek mit gondolnak.

2014. jún. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Persze,hogy mashogy.Ennek mar majdnem egy eve,en vartam ra meg ezek utan is.Nem jott!Tovabbleptem!
2014. jún. 18. 10:55
 16/21 A kérdező kommentje:
Nincsenek mar szuleim,onnan van az oroksegem amibol ugye lakast vettem!Akire szamithatok az az uj parom,es nehany barat!Nagyon remelem,hogy elmulnak ezek a dolgok,mert az uj kapcsolatomat sem szeretnem tonkretenni emiatt!Igzabol csak arra lettem volna kivancsi,hogy jol latom-e en?!H nincs avval baj,amit teszek!
2014. jún. 18. 10:59
 17/21 anonim ***** válasza:
Szerintem én is elmennék albérletbe, vagy ha komolyan gondolja az új párod, akkor akár az ő szüleihez is mehettek, ha megengedik.
2014. jún. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Értem. Nézd, ha nem érzed jól magad a környezetben, hiába van új párod, ha szivatnak a rendelőben. Az ilyen helyről jobb eljönni.
2014. jún. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, dehogy van baj azzal, amit tettél! Itt a volt férjed viselkedése a felháborító, na meg a kedves rokonoké. Egy percig ne kételkedj abban, hogy jól cselekedtél!
2014. jún. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Bence_ ***** válasza:
100%

Úgy, hogy össze szeded magad.

Ugyan olyan jó nő vagy mint akkor amikor nem tudtál a megcsalásról.

Ha a lakást nem tudod eladni akkor add ki. Bevételből meg máshol bérelsz egy lakást.

2014. jún. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!