Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan eljek azutan uj eletet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan eljek azutan uj eletet, hogy a ferjem megcsalt es otthagyott terhesen? Megis en vagyok a hibas?!

Figyelt kérdés
Tudom,hogy vege.Ezert is leptem tovabb es van egy uj kapcsolatom...viszont az a problemam,hogy megiscsak engem vetnek meg a kornyezetemben,holott nem is csinaltam semmi rosszat ugy erzem.Most megis en vagyok a szemet,a ferjem meg szegeny aki egyedul van(mert rogton kidobta a csaja,ahogy kezdett mindenki rajonni mit tettek,amugy mondanom se kell tudta a no,hogy van felesege) es kulonben is mindenkinek azt mondjak,hogy o vissza akart szerezni,en nem hagytam es kellett uj csavo!Nem is igy volt,vartam ra,de lassan egy ev telt el!De mivel en vagyok aki oda ment,o meg a helyi lakos es kulonben is a fel kozseg az ismerossuk es rokonuk!
2014. jún. 18. 10:19
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy hibás,de itt az ideje kiállj magadért.Mi az,hogy egész nap váratnak a rendelőbe meg elküldnek?Ilyen nincs,azért van a betegjogi képviselő.Te ott nem rokon vagy hanem beteg.Akit kötelességük ellátni.Már rég rájuk húztam volna a vizes lepedőt.Nem kell tőlük megijedni mert megesznek.
2014. jún. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!