Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Boldogság vs. Jómód?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldogság vs. Jómód?

Figyelt kérdés
Szüleim úgynézki válnak,édesanyám azt mondta eddig csak azért nem adta be mert nem akar 3-ónkat(5,14,16)egyedül felnevelni valahol egy kis lakásban nymorúságban.Apámmal biztos nem maradnánk,mert szörnyű dolgokra képes.Nem tudom most mi lesz velünk...iagz választani nem tudok,de azért elmondanátok szerintetek melyik ér többet?A jómód oylasmi jómód,hogy van elég pénz kajára,szép házra stb;de szinte mindennap veszekedés,orditozás,félelem.A boldogság meg kb. szegénység,hiányosság,de szeretetben.
2010. jan. 3. 16:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Te is meg fogod tapasztalni,hogy a szeretetnél,egészségnél többet semmi sem ér:-)Egyébként az apukádnak majd gyerektartást kell fizetnie,úgyhogy anyukád nem marad pénz nélkül,ha vele maradtok.
2010. jan. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen azt választanám ahol nyugalom van. Bár én 31 vagyok és nekem nem fontos már a szép ruha meg, hogy ki mit mondd ha én nem veszek magamnak pizzát stb. Bizonyos életkorban a külsőségek nagyon számítanak még.
2010. jan. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az én szüleim sajnos nem váltak.
2010. jan. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
azt hiszem a nyugalom mindennél többet ér.szerintem szegényen is lehet valaki boldog.
2010. jan. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Még az enyémek sem tartanak ott, de nálunk is kezd eldurvulni a helyzet. Amikor hallom hogy éjszaka anyu álomba zokogja magát, akkor bizony rengetegszer gondolok arra, hogy bár vége lenne inkább... élnék szegényebben, de boldogan. Bár én 20 éves vagyok, jövőre már nem itthon fogok élni, de nagyon féltem anyu lelkét. Ő így sem boldog és jó darabig akkor sem lesz, ha elválnak :(
2010. jan. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem az nem a tisztetek, h édesanyátok,mit választ ,viszont,ha Édesanyátok igazán szeret és tisztel Benneteket akkor ki fogja kérni a Ti véleményteket is.Bízzátok Rá a döntést!Hidd el okosan és a Ti érdeketekben fogja meghozni a számára nagyon nehéz és végső elhatározást.Csak annyit szeressétek Őt akármilyen lesz a a választása is ,akkor is a ti érdeketekben fogja az tenni amit tesz.
2010. jan. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Eyg kérdés:Te már láttál boldog hajléktalant?Ok,tudom nagyon lesarkitottam, de ,ha nincs pénz azért annyira nem tud repesni a boldogságtól az ember...!Nem feltétlenül boldogtalan ha valaki gazdag..,vagy úgy gondolod mert megvan mindene már nem tud minek örülni?Sztem ez nem igy van!A szegénységben is lehet veszekedés pont amiatt mert nem tudnak boldogulni,mindig idegeskedni,hogy kitartson a pénz a következő fizuig stb...!
2010. jan. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is rossz házasságban éltem a két gyeremkemmel, de megvolt mindenünk. Csak Én volta m magányos és boldogtalan, sok vita, cirkusz felörölt, elváltam. igaz most egyedül vagyunk a gyerekek meg én, rossz hogy nincs párom, de nyugi van, azt mondom, inkább egyedül mint egy rossz kapcsolatban.a többi majd megoldódik.
2010. jan. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszike,hogy irtatok!

Én inkább attól tartok,hogy mivel apám nem éppen a normális fajtából való,sőt inkább mondanám azt,hogy abnormális(ha gondoljátok leirthatom miket csinál)és nem hiszem,hogy kelleni fogunk neki,szval a tartást sem fogja fizetni.

2010. jan. 3. 19:00
 10/13 A kérdező kommentje:
Remélem anyával maradunk,mert így négyesben semmi baj nincsen,de nem tudom,képes leszek-e elviselni az uj körülményeket.Plusz,ha elválnak,mivel egyhelyen dolgoznak,valószínű,hogy még a városból is el akar majd minket kergetni apám.
2010. jan. 3. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!