Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Normális, vagy egészséges az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, vagy egészséges az ha a nejem (védőnő) a lányunk (2,5éves) előtt közli velem, hogy leöli a famíliámat ha megpróbálom elvenni tőle a lányt a válás során? Egyébként nem akarom elvenni, de szeretném látni legalább hetente a kislányomat!

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 01:09
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
61%
A védőnők kb. 80%-a agresszív, gúnyos, bunkó, és butaságokat beszél, de vannak kivételek, csak ez a poszt megint az állításomat igazolja. Részvétem.
2010. jan. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
47%

Itt az apa manipulálni akarja a válaszoklókat: különben meg se emlitené, hogy mi a feleség foglalkozása.


Egyébként aki még SOHASEM mondott hülyeséget dühében, az itélje csak el ezt a nöt.

2010. jan. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
48%

Kedves utolsó!

Van abban valami amit írtál,lehet tényleg így van,hogy apuka használja a neje ellen a fórumot....így van mit felhoznia ellene.Lehet az asszonyt kéne sajnálni,mert nem is sejti mit művel a háta mögött a férje?(mármint hogy ír a fórumba és úgy állítja be a nejét a válaszolók elött,hogy az neki előnyös legyen...)

2010. jan. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
36%
A ma 08:49-es vagyok: nekem nagyon úgy tünik - de erös felindulásában bárki mondhat olyat, amit ellene lehet forditani.
2010. jan. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
40%

Azt talán kihagytad, hogy TE mit mondtál neki annakelőtte?? Azt majd talán majd ő fogja megírni a saját tálalásában...

Ok nélkül nem szoktak az emberek így kivetkőzve magukból vagdalkozni!

2010. jan. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
37%
Nem normális. Ha a helyedben lennék, nem hagynám egy ilyen nőnél a lányomat, hanem foggal-körömmel küzdenék a felügyeleti jogért. Pl úgy is, hogy ezt a kijelentést elismétlem a tárgyaláson a bírónak, aki a kislányról dönt.
2010. jan. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
30%

Vajon miért haragszik ennyire az a védőnő,a kérdező családjára?

Mit tett vele ez a család,hogy 2,5 éves gyermekkel a válás mellett döntött?

2010. jan. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
68%

ma 09:15-ös: hiába ismételsz el bármit, ami kettötök között hangzott le, mert nincs rá bizonyiték.


Egyébként kiváncsi lennék, hogy mit szólnának az elitélö válaszolók, ha az anyuka irt volna be egy ilyen kérdést:


"A férjem megfenyegett, hogy ha beadom a válópert, akkor elveszi tölem a 2,5 éves kislányunkat és a családja segitségével gondoskodni fog arról, hogy még csak ne is láthassam többé. Már sokszor fenyegetett ezzel, tudom, hogy a családja mindenre képes, hogy nekem ne legyen esélyem se arra, hogy a gyereket visszakaphassam. Dühömben - a két órás veszekedés végén - azt orditottam, hogy ha leveszik a lányomat, akkor mindenkit félreállitok, aki el akar töle választani. Ezt a férjem most úgy állitja be, hogy a családját ÉN FENYEGETEM kiirtással. MIt tegyek?"


Szerintem IGY mindenki a nönek adna igazat.

2010. jan. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
56%

Előttem szóló 11.54-es-nek tiszteletem,okos.

Teljesen egyetértek.

2010. jan. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
42%
Ez a szituációtól is függ. Ha megcsaltad és elhagyod akkor teljesen normális ha így reagál. Aki higgadt az nem is érez semmit a másik iránt. Itt pedig nincs jelentősége annak hogy védőnő vagy sem. Anya!
2010. jan. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!