Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Normális, vagy egészséges az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, vagy egészséges az ha a nejem (védőnő) a lányunk (2,5éves) előtt közli velem, hogy leöli a famíliámat ha megpróbálom elvenni tőle a lányt a válás során? Egyébként nem akarom elvenni, de szeretném látni legalább hetente a kislányomat!

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 01:09
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményeket!

Zátonyra azért futott a dolog,mert 3. évi eggyüttlét után értem el oda,hogy erősen túlerőben vannak a negatív dolgok és ezt nem vagyok hajlandó elviselni.Főleg a lányom előtt tett gúnyos megjegyzéseket elégeltem meg,a tisztelet hiányát,sem mint férj sem mint a lány apja nem kaptam meg a megfelelő tiszteletet.Közös megegyezéssel adtuk be a válási szándékunkat,ott leírtuk,hogy heti két nap láthatom majd a lányt,de ő most már variál,és ezért volt agresszív,mert én meg ragaszkodnék ehhez a heti két naphoz,mert a kicsivel jól kijövünk,eszembe sem jutott elvenni az anyjától.Egyébként ugyanolyan keményen ragaszkodhatok én is a lányomhoz mint ő,csak nem látom értelmét keménykedni,mivel senkinek sem lesz tőle jobb.Semmi harag nincs bennem,ha valaki nem érti a dolgaimat,látni akarom a lányomat és megadni az apai szeretetet és kész!Bocsánat ha hosszúra sikeredett!

2010. jan. 7. 18:01
 22/23 anonim ***** válasza:
Szia, biztosan engedni fogja az anya a heti ket napot, ne aggodjal! Jo lesz neki majd egy kicsit pihenni, gyerek nelkul jonni-menni, baratnok, fodrasz, kozmetika, sport, szinhaz...stb. szoval van boven mit tennie egy egyeduallo nonek. Barcsak az en volt ferjem is elvinne heti ketszer a gyereket, orulnek oszinten mondom. Nalunk meg az a baj, hogy meg EVENTE sem viszi el ket napra! Nemhogy hetente. A feleseged halas lehet neked, hogy kicsit hagyod majd szusszani ot. Ne aggodj, elviheted a kicsit! Minden jot neked, probalj megnyugodni. Ha szereted a kicsit, alig varja majd mindig, hogy te menjel erte az oviba!
2010. jan. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális! A félelem, a kétségbeesés beszélt belőle mikor ezt mondta! Az anyai érzést, nagyon nehéz elmagyarázni, én imádom a férjemet, de ha egyszer elakarná venni a fiunkat, képes lennék megölni, az tuti!
2010. jan. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!