Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ti mit tettetek, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tettetek, amikor elhagyott a férjetek, csak, mert szerinte már nem lehetünk együtt boldogok?

Figyelt kérdés

Van egy ovis gyerekünk és rengeteg hitelünk,amit miatta kellett felvenni,mert laikusként "jó" üzletekbe ment bele. Én akkor még úgy gondoltam tud a pénzzel bánni. Most itt vagyok egy kis házban és valószínűleg 2 hét múlva munkám sem lesz. Ő a társkeresőkön is keresi akivel majd boldog lehet.

Hogy lehet túltenni magam ezen. Mellesleg egyéb trauma is érte a családunkat,amit nehéz feldolgozni és szakember segít benne.

De a véleményetekre lennék kíváncsi.

ÉS KÍMÉLJENEK A "JÓSZÁNDÉKÚ" KOMMENTELŐK LÉGYSZI!


2014. júl. 23. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Hitelt viszi? MErt akkor engedd el
2014. júl. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

kifelé néznék, nem magamba

mikor hol szerezhetek melot, másik pasit, hogy adhatom végre önmagam, amit esetleg vissza kellett folytanom a párom miatt, szóval elkezdeni élni

ez lekötne annyira, hogy nem lenne időm sírni

2014. júl. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi volt az a trauma?
2014. júl. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vigye a hitelt,aztán legyen boldog.
2014. júl. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3 jelzáloghitelből 2 közös.

Egy nagyon közeli idős hozzátartozóm meghalt,aki anyukámmal élt és miattam költözött hozzá kiskoromban. A fiammal imádták egymást.

De a gyerek már előtte is a dühét más gyerekeken vezette le. Lehet,hogy mert a bölcsiben mindig őt bántották és biztatták,hogy védje meg magát,de más oka is lehet.

Ezért is vittem pszichológushoz,aki felmérést készít szükséges e kezelni a gyereket.

Munkát folyamatosan nézek,mert mindenhol csak határozott szerződéseket adnak.

Másik pasi? 15 évig voltunk együtt és sok jót tudok felsorolni,ami megvan benne a rossz mellett. Nem tudnék megbízni másban.

2014. júl. 24. 11:22
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha elhagyott, akármennyire is nehéz vagy fájdalmas, ne bánkódj utána. Akinek nem kellesz, az neked se kelljen.

Engedd magadnak ezt feldolgozni, lezárni, aztán később felépíted magad újra úgymond, kialakítod az új életed. Gyerek, munka, hobbi, szórakozás. Új pasi is jönni fog hiába mondod hogy nem, de az természetes hogy most nem kell. De majd jönni fog :)

2014. júl. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!