Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért tanácsolják sokan itt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tanácsolják sokan itt a válást gyerek mellett is?

Figyelt kérdés

És miért van az, hogy a (rendre felpontozott) hozzászólók mindig azzal nyugtatják a váló felet, hogy a gyerekek igenis kutya kötelességük tűrni a szülők válását, amikor a gyerekek semmi másra nem vágynak jobban, minthogy a szüleik, anya és apa békességben együtt legyenek?


Nem értem az embereket. Miért kell rengeteg gyerekben a családmodellt önző módon teljesen tönkretenni?



2014. júl. 27. 14:02
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
62%

".Lehet rosszabb lett a szám íze emiatt a dolog miatt,de az elmúlt évek végül is minket igazolnak."


Maximum annyiban, hogy már nem vesz hülyére és jobban odafigyel, hogy ne derüljön ki amikor félrekúr. De ettől még ugyanúgy csal.

2014. júl. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
51%

Ezt te nem tudhatod,ahogyan soha senki sem.Senki nem tudhatja,maximum remélheti,hogy a párja hűséges.

Én boldog vagyok,és elégedett,nekem csak ez számít! Nem vagyok hajlandó azon görcsölni,hogy ígérete ellenére meg-e csal,meg-e fog csalni vagy nem.Az ő lelkiismeretére van bízva,és neki kell elszámolnia ezzel akkor is ha kiderülne ilyen,és akkor is ha nem.

2014. júl. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
92%

"a gyerekek semmi másra nem vágynak jobban, minthogy a szüleik, anya és apa békességben együtt legyenek"


Ahol válásig fajul a dolog (egyik fél kezelhetetlen alkoholizmusa, házasságtörés, agresszió), ott szerinted anya és apa békességben tud együtt élni?

2014. júl. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
61%

Annyira hihető példakép egy olyan jó, aki azt írja kétszer is, hogy "meg-e":D és megbocsátja a sokszori megcsalást.


Kérdező, valóban szeretnéd, hogy csak ilyen IKONOK értsenek veled egyet?:)))

2014. júl. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
92%

Az én szüleim mindig is szerették egymást, így csak azt tudom, hogy egyik ismerősöm 6 éves korában sírva könyörgött a szüleinek, hogy váljanak el, csak legyen végre vége az állandó kiabálásnak, utálkozásnak.

Élénken él benne minden, amit a szülei egymás fejéhez vagdostak, amíg együtt voltak, pedig már majdnem 40 éves.

Egy gyerek igenis látja, mi zajlik, hiszen nem hülye, csak még tapasztalatlan.

2014. júl. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
81%

Ez a gyakorikérdések.hu,nem a helyesírási kéziszótár...


És 1 db megcsalásról van szó,nem többről,azt én sem bocsátottam volna meg!

2014. júl. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%
16: az jó, ha te ilyen biztos vagy ebben.:D a hátad mögött kinevetők biztosan nem ilyen biztosak ebben:)
2014. júl. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Mert egy párkapcsolat csak akkor az, ha szerelmi kapcsolat. Semmilyen más dolog nem indokolja az együttlevést.


És mert ez nem így van:

" amikor a gyerekek semmi másra nem vágynak jobban, minthogy a szüleik, anya és apa békességben együtt legyenek?"

Nem békességben, hanem szerelemben. Ha az nem megy, akkor sokkal jobb szétmenni. Hány gyerekkel beszéltél, aki rossz házasságban kénytelen élni, aki ezt állította?

2014. júl. 28. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Jajj, 18-as! Szerinted csak szerelemben szabad együtt élni? Hol élsz te? A Holdon?

Persze szerelemből házasodunk, gyereket vállalunk, de azért a szerelem nem tart örökké. Szeretjük a férjünket, feleségünket, de lángolni nem lehet 20-30-40 évig....

Viszont szépen élni, nem kiabálni, egymást megbecsülni, az nagyon fontos...sokkal fontosabb, mint a szerelem...

Ez jelenti a biztonságot nem csak a gyerekeknek, hanem a házastársaknak is...

2014. júl. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

19: Én nem tudom elképzelni, mi másért akarnék én vagy bárki valakivel kapcsolatot, mint szeretetből/szexuális vonzalomból. Ezt nevezik tömören szerelmi kapcsolatnak. A legnagyobb szerelmi kapcsolatokból köttetnek a házasságok.

Ha már nincs oka a házasságnak, akkor illik elválni, hogy tiszta lapot teremtsünk.

2014. júl. 29. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!