Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Te meg tudtál bocsájtani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te meg tudtál bocsájtani a párodnak, aki megcsalt és elhagyott egy kisgyerekkel, ha?

Figyelt kérdés
A gyereket szereti, és szerinte le kellene nyelnem ezt a békát, és tűrnöm kellene, hogy állandoan felbukkan az életemben, a gyerek miatt. Azt mondja, hogy elhiszi, hogy nekem könnyebb lenne elviselni a szakítást, ha nem kéne találkoznom vele, de muszáj a gyereket néznem, aki viszont szereti az apját. Azt nem értem, hogy ehhez miért kell velem is állandoan összefutni. Ilyenkor nem is igazán beszélgetünk, látszik rajta, hogy tényleg nem akar már tőlem semmit, szerintem egyszerűen csak így kényelmes neki. Ti felül tudtatok emelkedni a sérelmeiteken és a fájdalmatokon, azért, hogy cserébe zökkenőmentesebb legyen a gyereketeknek az átállás az új élethelyzetre? Én nem érzem magam elég erősnek ehhez.
2014. szept. 8. 21:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Megbocsájtani nem kell, de találkozni vele elkerülhetetlen, hiszen közös gyereketek van.


Majd egyre könnyebb lesz, még nem vagy túl rajta.

Utána ismerkedj meg valakivel, és akkor már közömbösen tudsz vele beszélgetni.

2014. szept. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
52%

Ha látod, hogy tényleg nem akar tőled semmit, és már te sem mert nem bízol benne hagyd, hogy "csak" a gyereket látogassa. Te ne legyél jelen!

Mi az, hogy le kellene nyelned ezt, és tűrnöd kéne. Tűrje a nagyannya! Ki Ő? Minek képzeli magát?

Ismer már és szépen manipulál, játszadozik veletek az érzéseiddel. Egy gyerek nem fog össze tartani titeket egy életen keresztül. Csak szenvedni fogtok átveszi ő is az érzéseidet. Aki egyszer már megtette, ha alkalma lesz rutinosan folytatja. Keress egy másik pasit, aki szeret és hűséges. Hidd el van olyan is.

2014. szept. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Nem kell ,hogy megbocsájts neki ,de a gyerek érdekében egy normál ,kulturált ,balhéktól mentes viszonyt ápolhatsz a gyermeked édesapjával . Most úgy érzed nem megy ,de meglátod idővel majd egyáltalán nem fogsz agonizálni milyen viszonyt ápolj vele ,eljön az idő mikor teljesen közömbös leszel felé .De a gyereked miatt tartanod kell magad ,ne azt lássa hogy marjátok egymást ,és ne hallja hogy az apját szidod !
2014. szept. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
48%
Nem. Nekem mi hasznom származik belőle ha megbocsájtok? Semmi. Sosem fog már úgy szeretni, mint azelőtt, és nyilvánvalóan én sem.
2014. szept. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
De hogyan kell ennyire erősnek lenni? Én szeretem még őt. Egyik naprol a másikra (szo szerint) hagyott itt minket. Nem volt átmenet.
2014. szept. 8. 21:50
 6/22 anonim ***** válasza:

Ha lesz majd melletted valaki aki szeret, támaszt nyújt majd, amitől erős leszel és határozottan tudsz dönteni.

A párod csak kihasználja a gyengeségedet. Ne hozd kényelmes helyzetbe, vállalja fel kényelmetlent, amikor kettesben van a gyerekkel.

2014. szept. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Azzal nincs baj, hogy tartjuk a kapcsolatot, emailben, és sms-ben. Beszélni és találkozni nem szeretnék vele, de szerinte muszáj. De miért??
2014. szept. 8. 21:52
 8/22 anonim ***** válasza:
63%
Hogy vissza tudja nyalni magát......
2014. szept. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Nyilván jobban tud hatni az érzékeidre, ha van személyes kontaktus is, jobban meghat. Nem ostoba egy faszi. Részemről nem érne már faradtságot és nem is tudnám szeretni ezek után.
2014. szept. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
66%

Ha kötődsz hozzá, ezt nagyon is érzi és tudja. Hidd el szórakozik veled, szépen kivárja, hogy az ölébe ess. Mindig az lebegjen a szemeid előtt, amikor ott hagyott hirtelen.

Még lehet sok ilyet és csúnyább dolgokat kell majd mellette megélned. Te döntesz. Feláldoznád az életed, ezért az emberért?

Ismerkedj, az majd jót tesz az önbizalmadnak.

2014. szept. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!