Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A párom exe magasabb összegű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom exe magasabb összegű gyerektartást akar, ezért bírósághoz fordult. Ételallergiára hivatkozva tényleg megítélhet neki magasabb összeget a bíróság?

Figyelt kérdés

A párom fizetése netto 140000Ft. A családi adókedvezményt a 3 közös gyermekünk után én igényeltem, ő majd adóbevalláskor igényli vissza a fennmaradó összeget (az én bérem változó és nem akartuk, hogy ez bekavarjon).

A párom 2*10% gyerektartást fizet, a két gyermekük után.

Az exe követelte, hogy legalább havi 30000Ft-ra emeljük a gyerektartás öszegét a tejfehérje allergiás fia esetében. A hab a tortán pedig az, hogy kárpótlást követel, amiért nem a férjem igényli elsődlegesen a családi adókedvezményt és így havi 28000Ft-tól elesik. Mi ezeknek a követeléseknek nem tettünk eleget, ezért bíróságra vitte az ügyet.

Mire számíthatunk?


2014. szept. 29. 13:00
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
82%
ezt én sem értettem soha.... már volt 2 gyereke, erre Te még szültél még 3-at, biztos ami biztos..... 140 ezerből nem nagyon lehet ugrálni, de ha már megcsinált ennyi gyereket, Te pedig még rá kontráztál, akkor ne járjon a szátok......
2014. szept. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Az anyuka is igy van vele hogy fontos hogy az ö gyermekeit eltudja làtni!!
2014. szept. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
92%

"Az exet például anno egyáltalán nem érdekelte, hogy a válásunk után egy évig a párom egyáltalán nem is tudott nekünk gyerektartást fizetni, mert mindene elment az albérletre, meg az új életének a megalapozására és a közös gyerekeikre (mikor elváltunk a hölgy már terhes volt a fiúkkal)."


Ezt fordítsd mar le nekem, mert nem ertem. Most akkor kinek az exe, kinek a fiai, milyen gyerektartast kellene hogy fizessen a parod neked?

2014. szept. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
valaki el tudja magyarázni a kérdező kommentjét? mert ugye nem így van, ahogy én értem?: összejöttél egy pasival, szültél neki, majd elváltatok, ő összejött valakivel, aki szült neki, majd most megint veled van ez a férfi?
2014. szept. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
80%
Amugy en is ezt nem ertem....ezek a nök tenyleg ebböl elnek??minek ennyi gyerek?
2014. szept. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
59%
.
2014. szept. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Ez nem tartozik a kérdéshez, de igen 14-es. Eléggé leegyszerűsítve, de úgy van ahogy írtad.
2014. szept. 29. 14:16
 18/25 anonim ***** válasza:
69%

Hogy egyes emberek nem ismerik a fogamzas gatlast?

komolyan miert csinalnak szemetdombot az eletukbol

Osszzejottek szult elvaltak mas is szult brrr brazil szappanopera?

Aki nem tud vedekezni fizessen az ij regi asszony pedig fogadja el.

2014. szept. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
73%

úristen, most komolyan jól értettem?:D prolik...


mi lenne, ha megint visszamenne az exéhez, mivel oda többé gyt-t kell most fizetnie, mint neked kellene. Vagy...kommuna? vehetnétek közösen egy nagy házat! Kifesthetnétek kékre, mindenkinek lenne nagy külön szobája, művelnétek a kertet a feleségek, ő meg 140ből eltartana mindenkit. És ennétek a laktózmentes dolgokat.:)

2014. szept. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
61%
Hát, kérdező, te sem vagy normális, elváltatok, csinált egy gyereket máshol, aztán megint te jöttél. Mikor jön a következő csere a nőcivel? Gyomorforgató.
2014. szept. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!