Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A párom exe magasabb összegű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom exe magasabb összegű gyerektartást akar, ezért bírósághoz fordult. Ételallergiára hivatkozva tényleg megítélhet neki magasabb összeget a bíróság?

Figyelt kérdés

A párom fizetése netto 140000Ft. A családi adókedvezményt a 3 közös gyermekünk után én igényeltem, ő majd adóbevalláskor igényli vissza a fennmaradó összeget (az én bérem változó és nem akartuk, hogy ez bekavarjon).

A párom 2*10% gyerektartást fizet, a két gyermekük után.

Az exe követelte, hogy legalább havi 30000Ft-ra emeljük a gyerektartás öszegét a tejfehérje allergiás fia esetében. A hab a tortán pedig az, hogy kárpótlást követel, amiért nem a férjem igényli elsődlegesen a családi adókedvezményt és így havi 28000Ft-tól elesik. Mi ezeknek a követeléseknek nem tettünk eleget, ezért bíróságra vitte az ügyet.

Mire számíthatunk?


2014. szept. 29. 13:00
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
17%
Hú a sok szentéletű, hogy jön kiélni magát. Most hol a szöveg, hogy jaj a szerelemnek nincs határa meg a sok nyálas izé? Mi közötök hozzá? A kérdésre kell válaszolni, véleményt senki nem kért a szánalmasoktól akik itt élik ki egyedüllétük bánatát. Tuti lehetne turkálni itt jó sok ( természetesen női) hozzászóló életében....
2014. szept. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
73%
attól hoghy te 3 gyereket szültél a másik 2 gyerek nem szünik meg és a betegség miatt megemelhetik az összeget, neki az ő gyerekei az elsők, nem értem hova gondoltál te is enyi gyereket...
2014. szept. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
20%

Amúgy nem értem mi a nagy baj a 30 ezerrel??? ha az anya apa 30-30 ezret ad az 60 az nem elég a gyerekre???? na ne már... nem értem miért kéne hűda nagy gyt fizetni??? vagyis az apa sokkal többet fizetne mint az anya! Ha tényleg ételallergiás akkor igen adhatnátok többet de amúgy sztem egy hónapra 70 (anya-apa 30-30, + családi) elég!


hát kérdező nem semmi vagy... elmegy, másik gyerekek, visszajön... ez borzasztó.. szegény gyerekek így nőnek fel!

2014. szept. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
56%
de a kérdező exe a mostani barátja is egyben, és volt közte egy másik nő, akinek 2 gyereket csinált a kérdező barátja. az én életem se szent, de azért ez már tényleg proliság:D
2014. szept. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Csak szaporodnak ész nélkül. Aztán észnélküliek lesznek az utódok is, és ők is szaporodnak... megy előre a világ.
2014. okt. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!