Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van aki tartja a kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki tartja a kapcsolatot az exével? Olyanra gondolok, ahol nincs közös gyerek. Mennyi ideig voltatok együtt? Mióta mentetek szét? Mi volt az oka, hogy szétmentetek?

Figyelt kérdés
2014. okt. 14. 10:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
4 évig voltunk együtt, eltávolodtunk egymástól, kihasznált. Megszakítottam a kapcsolatot, bár még egy évig zaklatott. Akivel beszélőviszonyban vagyok, azok olyan "exek", akikkel barátságban voltam, majd megpróbáltuk együtt, de inkább visszatértünk a barátsághoz.
2014. okt. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Az első kapcsolatom gyerekszerelem volt, 2 évig tartott 17 éves voltam amikor szakítottunk. Ő nagyon megharagudott akkor, pedig több olyan dolga is volt ami rányomta a kapcsolatunkra a bélyegét. Azóta sem beszélünk egymással, és másik városban is él, tehát nem is találkozunk véletlenül sem. A második komoly kapcsolatom 3,5 évig tartott, nagy volt a szerelem, de nem akart felnőni, és teljesen más irányba mentünk el, mind gondolkodásban, mind a céljainkban. Nem működött már tovább. 21 éves voltam amikor szakítottam vele. Utána még zaklatott, nem értette meg mi a baj, többször fenyegetőzött öngyilkossággal, végül már nem vettem fel neki a telefont, és beleunt az önsajnálatba. Azóta sem beszéltünk. Én egyik exemmel sem tartom a kapcsolatot, még a pár hónapos kapcsolat utániakkal sem. Nem hiába lett vége, nem akarom, hogy az életem részei legyenek. Sosem bírtam az álszent "barátok vagyunk" felállást. (Nálunk álszent lett volna, és a másik fél mindig érzett még utána többet is mint szimpla barátság.) Nekem ez így jó, nem vagyok rájuk kiváncsi, mindenki éli a maga életét tovább. Jelenleg 24 éves vagyok, megtaláltam a számomra Nagy Ő-t, 2,5 éve vagyunk együtt, és jövőre házasodunk. :)
2014. okt. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik exem mára az egyik legjobb barátom. 3 évig voltunk együtt, és rejtély, hogy miért szakított, senki sem tudja a baráti körből, ő se tudta. De így döntött, ez van. Mivel nem tudtuk egymást elkerülni, megpróbáltunk jóban maradni. Ebből az lett, hogy nagyon jó barátok vagyunk és nagyon sokat segítünk egymásnak a praktikus dolgokban, szerelés, szervezés, utaztatás, rendelés stb... Több mint 5 éve mentünk szét.
2014. okt. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
13-as! Lenne egy kérdésem! Ha az exednek, aki most a legjobb barátod, van-e barátnője? És ha van, ő hogyan viseli el azt hogy veled ennyire jóban van. Mert amiket leírtál, az olyan mintha szét se mentetek volna.
2014. okt. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Közel 10 évet voltunk házasok, van egy gyerekünk. 6 éve váltunk el,évek óta jóban vagyunk, sok mindent megbeszélünk, barátok vagyunk. Annyira jól alakult, hogy újra összejöttünk, bár nem annak terveztük. De valaholérthető, mert hatalmas szerelem volt. Bár van élettársa, meg még egy gyereke...de minden féle lekiismeret furdalás nélkül vissza fogom szerezni, mivel ez a nő mászott rá annak idején. Én bontottam fel akkor a házasságot, férjem soha nem akart válni.
2014. okt. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
15! Ez elég beteges. Te bontottad fel, de vissza akarod szerezni, csak mert most van nője neki (vele boldogabb, azért). Ez szánalmas, ne haragudj. Lépj tovább és keress más pasit, de inkább ne, mert nagyon rosszindulatú nőnek tűnsz. Legyen már tartásod, nő vagy!
2014. okt. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Harcikacsa válasza:

Először a válasz :)


Nem, nem tartom :) 4 évig. 9 éve. Mi volt az oka ? Elérte a célját amihez én kellettem, továbblépet ... hogy hová, azt szerintem ő sem akarja tudni, de így járt


Egyáltalán nem érdekel mint társ, nem hiányzik nem tudnám újra úgy szeretni mint akkor ... ha esetleg, valamilyen véletlen folytán találkoznánk, lehet kedvesen elbeszélgetnénk ( mivel sem harag, sem vonzalom nincs bennem már iránta ) mint embert szeretem, de ennyi ... viszont kizárt hogy barátok is legyünk


Ez szerintem lehetetlen, akibe egyszer igazán szerelmes voltál, az soha nem lehet a legjobb, de egyáltalán semmilyen barátod ... ha igen, akkor nem voltál szerelmes , legfeljebb gyakorlatozott az érzelmi rendszered -LOL- akaratodtól függetlenül


Exekkel barátkozni ? Ne már gyerekek ... ez valami új fétis ?


1. mások voltak a terveitek ? Na és akkor mi van ? ennyire elveszettek vagytok ?

2. kimerült a kapcsolat ? Soha nem is volt igazi :( különben képes lenne a megújulásra, és törekedtetek volna rá


Én valószínűleg azért " éltem túl " ennyire lelkileg egészségesen, mert soha nem is volt az igazi


De ha elveszítitek azt aki tényleg az igazi volt ... hát semmilyen közös társaságra nem vágynátok, arra sem hogy egyáltalán lássátok őt még az életben ...


Az idő mindent megold ? Megnyugtatlak titeket : NEM !!!!


Ha az igazit veszíted el, soha nem gyógyulsz meg ... csak tünetmentessé válhatsz ( azaz átmenetelig elfelejtheted az érzést amit a hiány okoz ) de csak addig, ameddig nem hogy őt nem látod, de semmit egyáltalán amivel a gondolataid , emlékeid kapcsolatba hozhatják őt


Ha szeretted és elveszíted, nem akarsz olyan helyekre menni soha többé ahol valamikor együtt voltatok, nem vagy hajlandó olyan zenét hallgatni amit együtt hallgattatok ... vagy olyan autót vezetni amilyen neki van / volt ... és még sorolhatnám ergo, ha az exed volt az igazi, soha nem akarsz a csak barátja lenni , ilyen nem létezik

2014. nov. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!