Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Lehet újra kezdeni ennyi idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet újra kezdeni ennyi idő után?

Figyelt kérdés

4 éve elváltunk,16 év és 3 gyerek mellett megcsalás miatt.Ő nem akart elválni,de én kiakartam lépni a megaláztatásból.Bár sosem tagadtam,hogy nem érzelem mentesen léptem ki.

Azóta ő együtt él azzal a másikkal, és közben született közös gyerekük is,bár elmondása szerint ő nem akarta,de későn közölték vele a tényeket.

Nekem is volt másik párom,de az a kapcsolat véget ért.

Jó a kapcsolatunk a volt férjemmel,tudunk kulturáltan beszélgetni egymással.

Láthatóan ő sem érzi jól magát a jelenlegi életében.

Megfordult a fejemben,mi lenne,ha?

Az elmúlt években nagyon sokat változtunk. Átértékelődtünk.Tudom,hogy én mit hibáztam a házasság idején,hogy egyáltalán más után ment.

Nem tudom,hogy tudhatnám meg,ő mit gondol azóta,hogy én egyedül vagyok.Lépne-e,ha tudná,lenne második esély? Vagy inkább hagyjam az egészet?

Volt már valaki hasonló helyzetben?



2014. nov. 12. 11:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem kerdezz ra nala. Maskepp ugy sem tudod meg, hogy mit erez. Ha megbanta valoban, ahogy irod, mar az elso szora ugrik a nyakadba. Ha nem, hat akkor mondj le rola.


Utolso valaszolo. En nem hiszem, hogy a kerdezo barhova is lesullyedne. Erdekes , most szegeny not kene sajnalni az egy szem gyerekevel? Hmm, hat en nem igazan tudom.

2014. nov. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ez jól esett!
2014. nov. 20. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!