Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » SOS! Elmondjam anyukámnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Elmondjam anyukámnak?

Figyelt kérdés

Anyukám gyanakszik arra, hogy az apu megcsalja, ma az aput felhívta egy nő, apu gyorsan lerakta, de amikor megkérdeztem tőle hogy ki volt az, azt mondta, hogy egy haverja akivel tegnap találkozott.

Mit csináljak?

17/L


2010. jan. 29. 16:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%

szerintem ez nem a te dolgod lenne!!

Amíg nincs megalapozott és jó bizonyítékod rá addig ne avatkozz bee...

mert lehet h tönkreteszed a házasságukat!!

Tudom h rossz érzéés :(

de nem lehet ilyen esetben mit tenni amíg nem 100%-ig biztos....

2010. jan. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdezd ki apukád aztán ha bebizonyosodott hogy megcsalja mond el anyukádnak.
2010. jan. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Apukám azt mondta, hogy egy barátja/haverja volt. De én hallottam a női hangot, ez 100%!
2010. jan. 29. 16:26
 4/19 A kérdező kommentje:
és nem tudok róla, hogy lenne női barátja vagy haverja!
2010. jan. 29. 16:26
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne! Ez az ő dolguk. Ezzel nem azt mondom, hogy falazz!
2010. jan. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

A nő nem lehet haverja? Én a nőismerőseimet is havernak hívom. Egyébként nem érdemes belekavarni, mert lehet hogy totál tévedésben vagy, és a nő tényleg a haverja, te pedig azt mondod anyádnak, hogy apád szeretőt tart, és kész a balhé akkor is, ha senki nem hibás, csak a te fantáziád volt túl élénk.

Ez rájuk tartozik, ha anyád azt hiszi, hogy apád csalja, akkor már úgysincs sok értelme a házasságuknak, hiszen a bizalom az egész lényege.

2010. jan. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

olyan szakmája van amiben csak férfiak dolgoznak és tudomásom szerint haverjai is onnan vannak.

és ha tényleg csak haver miért nem mutatja be nekünk mint a többieket?

2010. jan. 29. 16:30
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez az, hogy nem tudhatod. Kétlem, hogy belelátnál apád életének minden részletébe, akárki lehet az a nő. Lehet hogy szerető, lehet hogy csak barát. A lényeg az, hogy te nem tudhatod biztosra. Hamis váddal illetni valakit pedig nem szép dolog, pláne ha a saját apádról van szó. Képzeld el a szituációt: Elmondod anyádnak, hogy apád valami nőcskével cseveg, kitör a balhé. Végül bebizonyosodik, hogy az illető tényleg csak barát, kibékülnek. Apád hogyan fog utána rád nézni? Biztosan örülne annak, ha megtudná, hogy te ezzel gyanúsítottad...
2010. jan. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
ha barát miért hazudta férfinek? mert azok akikkel tegnap találkozott egytől egyig férfiak voltak 3 nevet mondott, és hacsak a csaj nem vett fel egy férfi keresztnevet, akkor mind férfiak voltak ott..
2010. jan. 29. 16:40
 10/19 A kérdező kommentje:
De én megkérdezhetem tőle, hogy ki volt az a nő? ha tud pontos választ adni nincs baj, de ha nem akkor van mitől tartani.
2010. jan. 29. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!