Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ti ezért elhagynátok a párotokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezért elhagynátok a párotokat?

Figyelt kérdés

Van egy 2 éves kislányunk. A páromnak abból áll egy nap, hogy elmegy dolgozni, hazajön,eszik, játszik a lányunkkal 1 órát és lefekszik aludni, mert ő fáradt. Mindig én vagyok a gyerekkel. Én etetem, fürdetem, öltöztetem, játszok vele stb. Engem zavar hogy nem csinálunk soha semmit, mert ő mindig fáradt. Szeretném ha többet foglalkozna velünk. Nem igy képzeltem el a családi életünket.

Ettől eltekintve nincs gond vele. Rendes, dolgos ember. Nem iszik, nem dohányzik, nem jár kocsmába.

De nekem annyira hiányzik, hogy többet törődjön velünk.


2014. nov. 29. 19:37
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Keresnie kellene olyan munkahelyet ahol nem fáradna el ennyire fkzikailag. .
2014. nov. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Az tényleg fura hogy Ennyire kimerült..esetleg valami vitamin jó lenne neki..en elmennék vele egy vérvételre 😁
2014. nov. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

Hosszabb távon nem fogod bírni.

Az ilyen történetek úgy végződnek, hogy anyuka visszamegy dolgozni, hamarosan találkozik egy pasival, aki meghallgatja, figyel rá, foglalkozik vele. És a végén válás lesz a vége és a nő lesz a r... bancnak kikiáltva, mert lelépett amellől a kedves, dolgos férfi mellől.


A férjed nem ártana rádöbbenteni arra, hogy egy kapcsolatért két embernek kell dolgoznia. Ha ő nem tesz semmit azért, hogy te is jól érezd magad a bőrödben mint nő, anya és feleség, akkor hogyan várhatja el, hogy te férfiként és társként tiszteld? Azok a kapcsolatok nem működnek hosszabb távon, ahol a kapcsolat kosarába az egyik fék nem tesz bele semmit.

Persze lehet mondani, hogy örüljön hogy nem iszik, nem bagózik, nem játékgépezi el a pénzt, de attól a kérdező nem lesz boldogabb.

2014. dec. 1. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:

Utolsó,rátapintottál a lényegre!

Pont így gondolom én is.

Mondanom se kell,hogy tegnap 2-ig aludt,majd felkelt evett,elment elintézni egy-két dolgot,hazajött játszott a gyerekkel egy órát,majd 6-kor lefeküdt aludni,mert ő nagyon fáradt.Reggel 9kor kelt,ment volna dolgozni,de a lányunk sírva kérte,hogy maradjon vele még és játszanak.

Mert ugye a hétvégén megint nem foglalkozott vele,ahogy velem sem... :((((

Nem tudom,meddig birom még!

2014. dec. 1. 13:14
 25/36 anonim ***** válasza:

Ez így nem kapcsolat, nem család. A férjed nagyjából úgy áll ehhez az egészhez, hogy akkor "él", amikor dolgozik, házon kívül van, de utána hazamegy, és kikapcsol, mintha nem is lenne. Ennyi lenne egy házasság? Az még kevés a jó apasághoz, jó "férjséghez", hogy nem iszik, nem dohányzik.

Tőle kellene megkérdezni, hogy nem furcsállja, hogy egymással gyakorlatilag nem is foglalkoztok? Mikor beszélgettetek egy jót utoljára? Mikor néztetek meg együtt egy filmet utoljára? Mikor történt olyan utoljára, hogy egyikőtök megnevettette a másikat? Mert itt nem csak a programokról van szó, hanem azokról az apró dolgokról, amik megkülönböztetik a párokat a szimpla lakótársaktól (bár nem tudom, még lakótársak között is intimebb a kapcsolat sokszor, mint ami nálatok lehet).

Szerintem ezeket a dolgokat mindenképpen beszéld meg a férjeddel, mert lehet, hogy itt sokak szerint meg kéne becsülnöd a "jódolgodat", de ha te nem érzed jól magad így ebben a kapcsolatban, akkor az nem is jó, hiszen láthatóan nem működik. Ha működne, nem szenvednél tőle.

2014. dec. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Egyébként nekem az is nagyon fura, hogy egy kisgyerekes családban az egyik szülő megengedheti magának, hogy délután kettőig aludjon. Nálunk annyira evidens volt mindig mindkettőnk számára, hogy gyerek mellett nem lehet már délutánig aludni, és ha az egyiknek nem, akkor a másiknak sem, mert tennivaló úgyis akad bőven.
2014. dec. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

A gyereketek előtt milyen volt?


Tényleg eléggé vitaminhiánynak hangzik, el kellene mennie orvoshoz.

2014. dec. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Semmi baja sincs, ő maga is orvos.
2014. dec. 1. 16:26
 29/36 anonim ***** válasza:

Hát attól még, hogy orvos, lehet vitaminhiánya, vagy bármilyen más betegsége, az orvosok sem immúnisak semmire automatikusan :)

De tényleg meg kellene vele beszélni, hogy ez így nincs rendjén. Akár azt felvázolni neki, hogy mi lenne akkor, ha - amikor te is visszamész dolgozni - ugyanazt csinálnád, amit ő. Hazaérsz, egy órát játszol a gyerekkel, aztán lefekszel aludni. Vajon az hogy tetszene neki? Vagy hogy esne neki?

Ha meg azért alszik ennyit, mert valami problémája van, azt beszélje meg veled. Mert ez a rengeteg alvás akár kiégésre, depresszióra is utalhat, orvosoknál nem ritka. Akkor viszont kérjen segítséget, mert ez így a család rovására megy.

2014. dec. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:

Mármint úgy értem,hogy rendszeresen van vérvétel,nem vitaminhiányos.Szedi itthon is a bogyókat.

Egyszerűen úgy érzem,neki tényleg ennyi az igénye és jól van így. :((

De beszélni fogok vele erről,komolyan.

2014. dec. 1. 16:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!