Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ti ezért elhagynátok a párotokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezért elhagynátok a párotokat?

Figyelt kérdés

Van egy 2 éves kislányunk. A páromnak abból áll egy nap, hogy elmegy dolgozni, hazajön,eszik, játszik a lányunkkal 1 órát és lefekszik aludni, mert ő fáradt. Mindig én vagyok a gyerekkel. Én etetem, fürdetem, öltöztetem, játszok vele stb. Engem zavar hogy nem csinálunk soha semmit, mert ő mindig fáradt. Szeretném ha többet foglalkozna velünk. Nem igy képzeltem el a családi életünket.

Ettől eltekintve nincs gond vele. Rendes, dolgos ember. Nem iszik, nem dohányzik, nem jár kocsmába.

De nekem annyira hiányzik, hogy többet törődjön velünk.


2014. nov. 29. 19:37
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

Még GYED-en vagyok,de igy is szép összeget kapok,havi 120 ezret. A gyerek Januárban megy bölcsibe, én pedig vissza dolgozni. Már le van

papírozva. Akkor még több lesz a bevételünk.

Szóval a pénztelenségtől nem kell félnie!

Egyszerűen neki nincs igénye másra csak az alvásra! És ez a szomorú! :-(

2014. nov. 29. 20:17
 12/36 anonim ***** válasza:

Esetleg vitaminhiány, orvosi kivizsgálás, azért az nem normális, ha az ember egész nap aludna.

Vagy mondjuk szerveznél egy hosszú hétvégét valahol, foglalnál mozijegyet akkor mit reagálna? Ha kész tények elé van állítva akkor se menne sehova?

2014. nov. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy csak kimerült szellemileg/lelkileg, azért alszik ennyit. Mert ha 7-8 körül elmegy aludni, és reggel 6-7-ig alszik minden nap, az tényleg több, mint nem normális alvásigény, és valóban utalhat vitaminhiányra, vashiányra is. De lelki gondokra is.


Lehet, hogy csak befásult. Mennyit törődsz vele mostanában? Érezteted vele, hogy szereted, hogy férfiként is fontos neked, és nem csak a gyerek létezik az életetekben? Beszélsz vele másról is, mint a gyerek? Mert ha nem, az a férfiaknál egy elég gyakori ok a hasonló viselkedésre. Befordulnak, mert magányosnak, jelentéktelennek érzik magukat a gyerek születése után, ha a feleség minden energiája, figyelme rá megy el.

2014. nov. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
13%
Én összetenném a kezem, ha a férjem nem inna, nem dohányozna. Inkább legyen mindig fáradt és nem foglalkozzon velem.
2014. nov. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
46%
Komolyan a dohányzáson múlik, hogy valaki jó ember/társ-e?
2014. nov. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy másnak sokkal nagyobb problémái vannak a férjével,és én csak hallgassak,de nekem ez is nagyon rossz.

Én figyelek rá,nem csak a gyerekkel törődök.Kedvencét főzöm,kényeztetem,minden nap elmondom neki,hogy szeretem és fontos nekem,bújok hozzá,felvetem neki,hogy menjünk el valahova kettesben,de ő mindig azt mondja nincs kedve,fáradt stb..

Természetesen nem azon múlik,hogy valaki jó ember e hogy dohányzik vagy sem!De nekem a párválasztáskor fontos volt,hogy olyan személy legyen a társam,aki hasonló,mint én.Vagyis nem iszik,nem dohányzik.

2014. nov. 29. 21:01
 17/36 anonim ***** válasza:
18%
A gyerek születése utáni első pár év elég nehéz. Mivel ő dolgozik, te meg otthon vagy, nem érzi át, hogy többet kellene segítenie, és hogy milyen nehéz egész nap a gyereket ellátni és vezetni a háztartást. A gyerek előtt milyen volt? Akkor eljártatok? Szerintem amellett, hogy beszélsz vele erről, lehet, hogy csak ki kell húzni ezt az időszakot, hiszen amint nagyobb lesz, már érdemes is elvinni pl. kirándulni, meg különböző programokra. Most még 2 évesen ez amúgyis nehezebb.
2014. nov. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
Ja és szervezhetnél magadnak néha valamilyen programot, pl. eljárni valamit sportolni, amikor neki kellene vigyázni rá. De őszintén szólva az én férjem is örül, hogy hétvégén végre itthon lehet, és nem kell dolgoznia. Komolyan ülj le vele beszélni, és kérdezd meg, hogy szerinte mi a megoldás, mert ki kellene együtt találnotok valamit. Babysitteretek pl. van? Kiegyezhetnétek abban is, hogy havonta 1x elmentek valahova.
2014. nov. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
7%

Hát itt tipikusan az a probléma áll fenn, hogy az otthoni semmittevésben jól eluntad magad...

Majd visszamész dolgozni, és nem lesz időd hülyeségeken agyalni.

2014. nov. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
Jó nagy butaság lenne ezért elhagynod !!!! Ez egyáltalán nem szakító ok ! Mitől lenne jobb ,ha külön mennél tőle a gyerekkel o.O ... korántsem biztos,hogy egy új pasi többet törődne a te gyerekeddel ! Ha neked ez az életforma nem megfelelő ,lépj ...én speciel meglepőnek és indokolatlannak tartanám emiatt a szakítást .Bár az is lehet ,hogy te akarsz nagyon menni és mindössze csak ezt tudod felhozni indokként ....
2014. nov. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!