Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ti ezért elhagynátok a párotokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezért elhagynátok a párotokat?

Figyelt kérdés

Van egy 2 éves kislányunk. A páromnak abból áll egy nap, hogy elmegy dolgozni, hazajön,eszik, játszik a lányunkkal 1 órát és lefekszik aludni, mert ő fáradt. Mindig én vagyok a gyerekkel. Én etetem, fürdetem, öltöztetem, játszok vele stb. Engem zavar hogy nem csinálunk soha semmit, mert ő mindig fáradt. Szeretném ha többet foglalkozna velünk. Nem igy képzeltem el a családi életünket.

Ettől eltekintve nincs gond vele. Rendes, dolgos ember. Nem iszik, nem dohányzik, nem jár kocsmába.

De nekem annyira hiányzik, hogy többet törődjön velünk.


2014. nov. 29. 19:37
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Korábban, mielőtt a lányotok megszületett is ilyen volt, vagy akkor még volt, hogy eljártatok?
2014. dec. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

A gyerek előtt teljesen más volt. Minden héten elmentünk valahova.

Bulizni a barátokkal, étterembe, wellnes hétvégék, kirándulás a hegyekbe stb.

2014. dec. 1. 19:36
 33/36 anonim ***** válasza:

Ezért? pff..nem hagynám el. Én amúgy sem igénylem igazán a csavargást. Nálunk is hasonlóan zajlik a dolog, mínusz gyerek, és fáradtság ellenére is törődünk egymással. Plusz ha 2-3 havonta van program, arra elmegyünk, vagy kettesben vagy barátokkal. Se többet pihenünk itthon.


Azért kíváncsi lennék milyen munkában fárad el annyira, hogy nem törődik veled. Mert ha egy irodában döglik 8 órát, akkor a fáradtság csak kifogás. Van aki 12 óra fizikai munka után sem hanyagolja el a házastársát.

2014. dec. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
jav: de többet pihenünk otthon
2014. dec. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Látom hogy orvos. Ez sem jogosítja fel, hogy semmibe vegyen. Szexuális életetek van egyáltalán? Ha az sincs akkor felmerül a kérdés, hogy ő hol éli ki az effajta vágyait, mert akárhogy is nézzük, egy férfinak vannak igényei.
2014. dec. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Ha a gyerek előtt más volt, akkor érdemes lenne kivárni ezt a pár évet, ameddig a gyerek iskolás nem lesz, és újra több időtök lesz magatokra. A gyerekvállalásnál a legtöbb esetben sajnos ez van, a férfiak még könnyebben elfáradnak, pedig nekik is ki kellene venniük a részüket belőle. Nem azt mondom, hogy fogadd el ezt az állapotot (én pl. elmennék vele párterápiára), de biztos, hogy nem az lenne az első gondolatom, hogy elhagyjam. Szerintem inkább túl kell élni ezt a pár évet.
2014. dec. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!