Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A szüleim el fognak válni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim el fognak válni. Ezt velem is már megbeszélték. Júniusban, mikor befejezem itt a 9. osztályt akkor fogunk az anyummal elköltözni. :/ Nagyon rossz így a helyzet. Mások hogy élték túl, hogy viselték el, egyáltalán el lehet?

Figyelt kérdés
Tudtam már egy ideje,hogy nincs jó kapcsolatuk,de ezt nagyon nem akartam,még csak elképzelni sem tudtam,hogy velem is ez megtörténhet :/ Sajnos ragaszkodom ahoz ami a megszokott,a barátok,minden.Néha belegondolok,hogy mi minden fog változni az életemben.Mindkét szülőmet nagyon szeretem.Egyke vagyok,így hát elkell viselnem egyedül.Két igaz barátnőm mellettem van,szóval az az egy támaszom van :) Sokat sírok,és van,hogy már kilátástalannak látom a helyzetet,mégis azt kérném,hogy valaki valami tanácsot adjon,hogy lehetnék ebben a helyzetben is boldog?

2014. dec. 30. 00:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Utolsó:

1. Rossz duma.

2. Ez nem az a téma és nem az a hely.

2015. jan. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!