Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Valas 2 kisgyerekkel ugy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valas 2 kisgyerekkel ugy, hogy van valakim? Szerelem vegre, de hogy eli meg ezt egy ferfi, hogy ha osszekoltozunk, hogy ott az en ket gyerekem, a sajatja meg az anyukajaval el?

Figyelt kérdés

Ossze akarunk majd hazasodni, de nem rogton a valas utan. Volt valaki hasonlo helyzetben? Mire szamitsak, milyen lesz?

Nem kerek kioktatast, tul sokat tettem a hazassagomert....a semmiert. Vegre elni akarok,es van is kivel.


2015. jan. 8. 22:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ,hogy mennyi idõsek a gyerekei,milyen viszony volt közöttük.Te hogyan fogod fogadni, ha a gyerekek elmennek pl. hozzátok.
2015. jan. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%

Én nem költözök össze a válásom után biztos egy ideig senkivel. Két kisgyerekkel pláne. Megpróbálok először hármunk számára megfelelő életet kialakítani, de nem másra bízva, ami ugyancsak ingatag.

Én a helyedben is meggondolnám ezt.

2015. jan. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nekem ketto van( 4 es 9 evesek), neki egy, o nagyobb,de kiskoru. Ugy erzem,tudnam normalisan kezelni, termesztes, hogy orommel fogadnam es szeretettel. Elvegre a parom gyereke.
2015. jan. 8. 22:28
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem birom nelkule,kell nekem es en is neki.
2015. jan. 8. 22:30
 5/16 anonim ***** válasza:
65%

Az csak egy dolog. De te elsősorban a gyerekeidért vagy felelős, hiszen te fogod ezután egyedül nevelni őket.

Ez nem jelenti azt, hogy ne lehetne új párod, de azt igen, hogy nagyon meg kell gondolni, kivel költözöl össze. Össze lehet járni, menjen hozzád, te is hozzá, de ahhoz kell pár év, hogy el tudjátok dönteni mit akartok, mit tudtok egymás múltjából, "hozott" dolgaiból elviselni hosszú távon, és szeretni. Egy anyának pedig mindig a gyerekei legyenek az elsők, és legfontosabbak. Felelőtlen döntés egyik pasitól a másokhoz költözni.

2015. jan. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%

Nem csak az a lènyeg hogy a fèrfi hogy èli meg, hanem hogy a gyerekek mennyire tudjàk elfogadni az új fèrfit, azt hogy nem apa van.


Ezt mèrlegeld! Nekem a vàlàsom utàn sok problèma volt ebből hogy az akkor 5 èves lànyom nem engedte közel magàhoz az új pàromat. Ha ő ràszólt hogy pakolja össze a jàtèkait egyből visszavàgott neki te nem vagy az apukàm. Ès hasonlók.


Egy gyerekeken is nehèz összecsiszolódni egy új kapcsolatban, 2-vel meg mèg nehezebb.

2015. jan. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%
Nem értem miért probléma ez hogy a gyerek az anyjával marad? Hogy éli meg a párod? Majd jó gyorsan. Nektek meg sok boldogságot.
2015. jan. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
51%

Mennyi ideje ismered a fickót? Mennyire komoly a kapcsolat?

Két kisgyerekkel nem kéne egyből mással összebútorozni, ha még friss.

Egy évet várj mielőtt bemutatod és összeköltöztök. Gyerekeknek nagy trauma lenne h megint megkedvelnek valakit és elvesztik.

2015. jan. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
37%

ha a kérdező meg a férfi között jó a kapcsolat, akkor mégis minek kéne évekig várni?

először szerintem is érdemes kipróbálni, milyen együtt, meg a gyerekek véleményét is meg kell kérdezni.

de csak azért, hogy BIZTOS legyen a kapcsolat, évekig várni?

sosem biztos egy kapcsolat.

ha szeretik egymást, és együtt akarnak élni, a gyerekek elfogadják, akkor ennél nem lesz sosem biztosabb.

2015. jan. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%

De szerinted az normális, h "Gyerekek holnap költözünk Józsihoz, mostantól vele élünk"

Gyerekek meg csak lesnek, még sosem hallottak Józsiról. Tessék előbb közös programokat szervezni, összeszokni és csak utána össszeköltözni.

Aztán utána meg megy itt a rinya,h miért nem fogadják el a gyerekek az új apukát...

Tessék türelemmel lenni, megvárni amíg feldolgozzák az apjuk elvesztését, és utána szépen lassan összeszokni az új pasival.

Anyuka ne felejtse el,h nem csak neki,hanem a gyerekeinek is vannak lelki igényei és nekik nem megy olyan gyorsan a Józsival összebútorozás mint neki. Nyugodtan keressen új párt, de legyen türelmes a gyerekeivel.

2015. jan. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!