Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Láthatáson kívül semmi kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láthatáson kívül semmi kapcsolat a gyerekkel?

Figyelt kérdés
Most váltunk el 3 hónapja. Van egy közös lányunk,aki 5 éves. Tegnapelőtt az utcán véletlenül összefutottam a volt feleségemmel és a kislányommal. Persze én egyből odamentem volna a lányomhoz,erre a volt feleségem kimérten közölte,hogy most nincs láthatásra jogosultságom,úgyhogy ne zaklassam őket,megfogta a lányom karját és húzta maga után. Én nem értem,ha épp nincs láthatásom,akkor már oda se köszönhetek a lányomnak? Hétvégén nálam van és ha elmegyünk valahova és össze futnánk az anyjával,nekem eszembe sem jutna ilyet tenni.

2015. jan. 17. 01:43
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
80%

... pedig rendszeresen fenyeget avval, hogy bosszúból a válásért megnyomorítja a gyereket, vagy megöli.

És ez nem elég a távoltartáshoz, a láthatási jog erősebb.

Ha nektek ez vicces...

2015. jan. 17. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Az én szüleim is elváltak annak idején, de apám mindig kereste velem meg a testvéremmel a kapcsolatot. Gyakran odajött az iskolához, amikor végeztem, és akkor tudtunk kicsit együtt lenni. Az én anyám is akadályozta a láthatást, ahogy csak tudta (ami egyfelől érthető volt, másfelől meg nem: apám időnként egy agresszív állat volt, de nagyon sok hasznosat is tanultam tőle).

Neked is ezt tudom gyakorlati megoldásként javasolni, menj elé az iskolába, látogasd meg a nyári táborban (ha van ilyen), keresd meg olyan helyeken, ahol az exfeleséged nincs jelen.


(Remélem, te nem vagy agresszív állat, és sok jót tanul majd tőled a kislányod.)

2015. jan. 17. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
70%

A feleseg undorodik toled, utal azert amit tettel vele.

Bosszubol csinalja ezt. Hidd el, ha nem lenne a gyerektartas, akkor lathatasra sem engedne el. Sajnos vannak emberek akik a gyerekeket hasznaljak fel a sajat hasznukra.

2015. jan. 17. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Na, az ilyen nőktől undorodom. Aki a saját gyerekét "bántja", használja, hogy fájdalmat okozzon a volt férjének. Elhiszem, hogy haragszik rád, meg bosszút akar állni, fájdalmat okozni stb., akár igaza van, akár nem.

De azt miért nem képes egy anya felfogni, hogy a gyereket, aki minderről mit sem tehet, ne vonja bele ebbe?! Szóval gusztustalan, és többet árt ezzel a gyerek lelkének, mint amennyire téged kérdező meg tud bántani. Na, ezt kéne vele megértetni! De attól tartok, az ilyen nőkkel lehetetlen, nem lát tovább a saját egójánál. Holott bármennyire is utál téged, a kislányotok érdekeit kellene szem előtt tartania elsősorban.

(Mellesleg mit vár az, akinek 2 éve nincs házasélete? Hogy a férje majd soha többet nem fog szexuális életet élni? De ez most mellékszál...)

Kérdező, próbálnék vele beszélni, hogy a gyereket hagyja ki a kislány érdekében(!) a bosszúhadjáratból. Persze, akkor majd jön az, hogy 'te hagytad el' stb. Nehéz eset az ilyen. Bízzunk benne, hogy idővel (főleg, ha majd talál egy új fickót) megenyhül kissé, és legalább azt felfogja, hogy a saját gyerekét nem szívatja. 35/N

2015. jan. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Bence_ ***** válasza:
Gyereked "édesanyja" elég önző. Neki fáj ez az egész ezért téged is büntet. Neked is legyen rossz. Cél szentesíti az eszközt. Így a gyerek is feláldozható. Baromi nehéz lesz így az elkövetkező pár éve de ha normális maradsz, az anyjáról normálisan beszélsz akkor a gyerek idővel rájön, hogy a mama nem kerek. De addig ez így kemény.
2015. jan. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Majd próbálok vele beszélni,csak a lányom előtt ott és akkor nem akartam belemenni ebbe a vitába,mert szerintem ezt nem a lányunk előtt kell megbeszélni.
2015. jan. 17. 12:29
 17/24 anonim ***** válasza:
Esetleg kérj közös felügyeletet.
2015. jan. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Szegény kislány! Az anyukának nem szakadt meg a szíve, hogy a gyereke hogy sír az apja után? Egyébként valóban elég gusztustalan, bosszúálló nőszemély lehet.
2015. jan. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Nem az anyukának nem szakadt meg a szíve,csak húzta a lányomat maga után.

Nem értem miért kell a gyereket belekeverni a személyes sértettségébe?

2015. jan. 17. 13:08
 20/24 anonim ***** válasza:
Igazad van,önző viselkedés ez a volt feleséged részéről, én biztos nem használnám fel a gyerekemet ellened. El kellene fogadnia, hogy ez van, te már nem tartozol hozzá, de a gyermeked örökké hozzád tartozik. Azonban a helyedben elgondolkodnék azon is, hogy miért nem élt házas életet veled. Unom már az állandó vádaskodást is, bizony annak oka van, amikor egy nő nem akar szeretkezni a férjével. Sokan elfelejtik, hogy ha nem szeretetteljesen bánnak a másikkal, akkor nincs kedv szeretkezni sem.
2015. jan. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!