Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Láthatáson kívül semmi kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láthatáson kívül semmi kapcsolat a gyerekkel?

Figyelt kérdés
Most váltunk el 3 hónapja. Van egy közös lányunk,aki 5 éves. Tegnapelőtt az utcán véletlenül összefutottam a volt feleségemmel és a kislányommal. Persze én egyből odamentem volna a lányomhoz,erre a volt feleségem kimérten közölte,hogy most nincs láthatásra jogosultságom,úgyhogy ne zaklassam őket,megfogta a lányom karját és húzta maga után. Én nem értem,ha épp nincs láthatásom,akkor már oda se köszönhetek a lányomnak? Hétvégén nálam van és ha elmegyünk valahova és össze futnánk az anyjával,nekem eszembe sem jutna ilyet tenni.

2015. jan. 17. 01:43
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Elgondolkodtam rajta,sőt megpróbáltam vele megbeszélni is,de semmi.

Nem vagyok se agresszív,se alkoholista,semmi. Reggeltől estig dolgoztam,hogy mindent megadjak a családomnak. És mi várt otthon? Hazamentem és a volt feleségem (akkor még feleségem),aki nem dolgozott,mert minek,ha az én fizetésem is elég mindenre,de még csak otthon se főzött,mert ő fáradt!!!!! Mert a gyerekkel volt egész nap!!! A gyerek ugye reggeltől délután 2-ig az oviba volt,hú de fáradt lehetett,mindegy nem szóltam érte,napi szinten kaját rendeltünk vagy étteremben ettünk,volt miből. Aztán meg még házasélet sincs mert ő fáradt!!! 2 évig!!!

2015. jan. 17. 14:39
 22/24 anonim ***** válasza:
A házasélet általában nem azért nincs mert fáradt a másik,inkább az egyik nem fektet rá elég hangsúlyt,hogy a másikkal megteremtse a meghittséget,intimitást.Általában csak este lefekszenek és megpróbál rámászni.A nőknél ez nem úgy működik mint a pasiknál,és sok házasság emiatt megy tönkre,mert a pasi meg sem próbálja megérteni,hogy mit kellene tennie azért,hogy működjön.Egyszerűbb lelépni,ha már az asszony nem adja meg azt ami neki kell(szinte vártam,hogy azt írd ami jár,ami házastársi kötelessége :D )
2015. jan. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Utolsó: amúgy lényegtelen hogy miért váltunk el,mert a kérdésemhez ehhez semmi köze.

Nem hiszem hogy azért nem szabad köszönnöm a lányomnak az utcán,mert épp elváltam.

2015. jan. 17. 17:28
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem a kérdésedre lesz válasz, de leírom az én esetemet. Elváltunk férjemmel, kislányomat neki ítélte a bíróság. Nem azért, mert drogos, alkoholista, hajléktalan, gyilkos vagyok, hanem azért, mert az apa munkaideje rugalmas, fizetése nagyon jó, szüleivel él egy lakásban, akik non-stop tudnak felügyelni a lányunkra. A bíróság nem látta indokoltnak, hogy ebből a környezetből kiemelje. Én minimálbérből élek albérletben, szüleim vidéken élnek és betegek, anyukám betegen ápolja a még betegebb apumat... Nem magamat akarom sajnáltatni, szóval írom is a lényeget: apa nem engedte, hogy elmenjek a lányom farsangjára, nem engedi, hogy elmenjek az anyák napi ünnepségre, nem engedi, hogy elmenjek a lányommal az ovis kirándulásra (ő nem megy el vele, a nagymamát küldi el maga helyett), nem engedi, hogy részt vegyek szülői értekezleten. Miután ezt szépen utasító stílusban leírta nekem e-mailben, azonnal a gyámhatósághoz fordultam, hogy mégis milyen jogon tiltja ezt meg. És megtilthatja. Miért? Mert a végzésben nem szerepel, hogy elmehetek ezekre a rendezvényekre. Abszurd, de azt kell tenni, amit nekem is tanácsoltak: végzés kiegészítését kell kérni és minden apró-cseprő dolgot bele kell vetetni a végzésbe. Nekem ez az ügyem nemrég indult, most tartok ott, hogy a napokban viszem el a tervezetemet ügyvédhez áttekintésre. Míg nem volt meg a végzés, addig ha odamentem az ovihoz reggel, akkor láthattam legalább 10 percre a lányomat. Na most emiatt is felvette a kapcsolatot a gyámhatósággal és ezt is megtilthatja, mert ez sincs benne. Viselkedhetnék most úgy is, hogy márpedig azért is megyek, stb... De semmi értelme, mert még annál is jobban megiszom a levét a dolognak. Miért? Mert a végzésben nincs benne, hogy láthatom ovi előtt, így az apa feljelenthet a gyámhatóságon, hogy láthatási időn kívül láttam a lányomat... ugyanígy a farsang: az sem láthatási nap volt, azon sem vehettem részt. A farsangos sztori azért is volt durva, mert a lányom elmondta, hogy hallotta, ahogyan apa kiabálja nekem a telefonba, hogy megtiltja, hogy ott legyek a farsangon... Nálunk ez zajlik. Nem könnyű. Harcolni kell a jogokért szépen csendesen, nem a gyerkőc előtt. Igazából magam sem tudom, hogy ennek a kiegészítési beadványomnak lesz-e bármilyen foganatja, de én mindent megpróbálok, amit csak tudok.
2015. febr. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!