Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van ertelme, milyen otletnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ertelme, milyen otletnek tartjatok? Mit csinalnatok a helyemben.

Figyelt kérdés

Felesegemnek tobb honapos viszonya volt, kiderult, egy honapja szakitot, nem is beszelnek.

Probalom tul tenni magam rajt, de latom rajt, hogy orlodik, nem tudja hogy dontson. Maradjon velem, velunk vagy valjunk el.

Azt talaltuk ki, hogy egy hetre elutazik egyedul, atgondolni a dolgokat es dont.



2015. jan. 24. 09:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én a helyedben gondolkoznék az alatt az egy hét alatt, amíg nincs otthon. Mérlegelnék. És valószínű arra jutnék, hogy kell a francnak valaki, aki így bánik velem, a gyerekünkkel, és utána még el is megy gondolkozni, engem meg otthagy a nyomorommal.


Mivel én én vagyok, az elutazása utáni órákban fognám magam, bemennék a gyámhivatalba, és közölném, hogy a nejem elhagyott, itt hagyott a gyerekkel, és amúgy válunk, kérvényezném a gyerek ideiglenes elhelyezését nálam, és elindítanám a folyamatot.

Szemétség? Igen. De nem nagyobb, mint amit ő tett. Nem a megcsalásra gondolok (az se semmi), hanem hogy képes elmenni egyedül egy hétre, hogy Ő (!!!) gondolja át, mit szeretne. Ezért. Ez a nő azt hiszi, hogy papucs vagy, lábtörlő, és úgyis megvárod, övé a döntés. Hát ne legyen az övé.

2015. jan. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
66%
Az a baj ezekkel a kérdésekkel (hát még a válaszokkal), hogy csak az egyik fél véleményét ismerjük. Nyilván, ha odáig eljutott az asszonka, hogy szeretője van, amúgy sem volt fenékig tejfel a dolog. Bonyolult és összetett. DE: " a gyerek miatt" A gyerek miatt mi? A gyereket abban tartjuk, hogy ez egy normális család, normális viszonyokkal, mert ez neki jó? Sőt majd lesz szíves megköszönni, hogy csak miatta néztétek egymást + 15 évig? Szabad egy ilyet a gyerekre hárítani? Nem drágám! Felnőtt férfi vagy, ha neked belefér, hogy az asszony..., akkor ok, ha nem az is ok. De ne a gyerekkel takarózzunk!
2015. jan. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Nem a gyerekkel takarozok, es nem csak a gyerek miatt adok eselyt egy ujrakezdeshez, de nagy szerepe vann benne.

Egy hangos szo sem hangzott el a gyerek elott, valoszinu nem sokat vett eszre a dolgokbol. De azt mar eszre veszi ha elvalunk es mashol kell elnie es egyik szulojet csak ritkan latja. Az gyerek erdeke is az lenne ha megtudnank oldani a problemat egymaskozt, es akkor tudok en is egyenesen barmikor a szemebe nezni, ha legalabb megprobaltam, nem robbantottam fel a csaladjat legalabb en.

2015. jan. 26. 19:34
 14/17 anonim ***** válasza:
Szerintem tisztáznod kellene a feleségeddel, hogy miért csalt meg? Mi az, ami hiányzott a kapcsolatotokból. Mert elég ritka, hogy egy nő csak a szex kedvéért félrelépjen! Ha sikerül kideríteni az okokat, akkor próbáljatok meg mindketten változtatni a dolgokon, ha lehet és eléggé szeretitek egymást ehhez.
2015. jan. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A helyzetem hasonló, két gyerekkel. Jómagam sem csak a gyerekek miatt gondolom, hogy a helyzet menthető, tényleg szeretem a feleségem. Az persze az én hibám IS, hogy eddig jutott a helyzet, a felelősségemet elismerem. Az elmúlt hetekben nagyon sokat olvastam, elemeztem magam, és látom, hogy szinte törvényszerű volt, ami történt velünk (természetesen nem csak az én hibámból). Jómagam - meg lehet kövezni érte - valóban képes lennék megbízni benne, ha a folytatásra szavazna.


Jelenleg minden erőmmel azon vagyok, hogy megjelenjen egy szalmaszál, melybe kapaszkodva megerősíthetjük a kapcsolatunkat.


Nem csak a gyerekek miatt, de az tagadhatatlan, hogy felfoghatatlan számomra, hogy nem vagyok ott a gyerekeim ébredésénél, elalvásánál, a mindennapjaikban annyira aktívan, ahogy eddig. Mert lehet, férjként elhasaltam, de azért ez borzasztó fájó, igazságtalan lenne, amit szerintem sosem hevernék ki.


Szóval neked is csak azt tudom mondani, ha valóban elkötelezett vagy, akkor ne add fel!


Lehet, nem fordul már vissza hozzád, de te - ahogy írtad is - elmondhatod majd 10-15 év múlva a gyerekednek, hogy mindent megtettél. Nyilván ezt őszinte okokból tedd, magadat ne verd át!


De akkor tegyél is meg mindent.

2015. febr. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nehéz, de jó dolog a megbocsájtás. Még sokszor a gyerek(ek) miatt is megér(het)i. Ha első eset volt ez és még a másik fél magától szakított, akkor az azért jelenthet valamit. Ismerek olyat akik két év után találtak újra egymásra és ma teljesen rendben vannak. Meg kell beszélni mindig a vélt vagy valós sérelmeket és tenni kell egymásért. A gyereknek sem jó a szülőtől szülőhöz való vándorlás. Ha pedig válásra kerül a sor akkor azt gondolom azt mindkét fél is megsinyli.
2015. febr. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A megbocsájtás biztos jó dolog, de bocsánatot kért, csak én nem látom?
2015. febr. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!