Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Milyen a kapcsolatod a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a kapcsolatod a volt férjeddel, feleségeddel?

Figyelt kérdés
Miért vàltatok el? Leginkabb olyan érdekelne ahol nincs közös gyerek. Köszi
2015. jan. 29. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Nagyon rossz. És a legrosszabb, hogy még együtt vagyunk... Ja és gyerek is van.

Bocs, akkor nem szóltam.

2015. jan. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs közös gyerek. Így azért könnyebb, mert nem kellett utána tartani a kapcsolatot. Próbáltunk "jóban" maradni, beszélgetni, de nem ment. Azért váltunk el, mert MINDENRŐL tudott mindig az anyja... ÉS MINDENBE BELE IS SZÓLT. És egyszer sem áll mellém, mindig az anyját védte. Nem mondtam, hogy válasszon köztünk, de ezt azért nem bírtam már elviselni.. Kiábrándultam belőle, mert sosem áll ki mellettem. Az anyjával próbáltam jóban lenni, de nem sikerült sokáig. Anyósom lopott, csalt, hazudott. De ezt már nem részletezném.
2015. jan. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért váltunk el, mert kinőttük egymást. Hogy értsd: 15 évesen ismertem meg, ő akkor volt 17 éves. Azt hittük nagy a szerelem, de nem 18 évesen hozzámenekültem az alkoholista anyám miatt. 20 évesen összeházasodtunk, mert azt mondták ennyi év után ennek így kell lennie. Házasság alatt, meg persze évek múlva rájöttünk, hogy semmi közös nincs bennünk. Még a zenében sem. Csak azért maradtunk évekig, hogy ne kelljen az alkoholista szüleimhez visszamenni, meg azért mert mindig mások véleményére adtunk. Barátként, csendben elváltunk amikor 26 éves lettem. Én vissza mentem Budapestre (ott születtem, ott éltem mindig, kivéve a házasságom pár évét nem) A volt férjem vidéken marad (vidéki volt mindig) Válás után néha találkoztunk, majd ez is abbamaradt. Végül is mindketten új életet kezdtünk. Ennek már sok éve, és azóta azt se tudom, hogy hol lakik, mit csinál, van családja vagy gyereke, egyáltalán él-e még.

40/N

2015. jan. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem voltunk házasok, "csak" 15 évet éltünk együtt. Ha így is érdekel: Ahogy az előző hozzászóló fogalmazott kinőttük egymást. Mások lettek a céljaink. Valójában nem foglalkoztunk egymással eleget és szép lassan unalomba fulladt. Én szerettem volna gyereket, Ő nem annyira és úgy éreztem, egyedül maradtam ebben is és sok minden másban. Megmondtam neki, hogy vége. Aznap elköltözött. Azóta ünnepekkor vagy ha valamiben a másik segítségét szeretnénk akkor beszélünk egymással. Mivel új kapcsolatom van nem is férne bele ennél több.
2015. jan. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én 12 éve váltam el, főleg agresszív magatartása, bántalmazása miatt. 1 óra alatt pakoltam össze és menekültem el a kislányommal, aki akkor 3 éves volt. A pakolás közben is folyamatosan ütött...

Persze, másnap már csörgött a telefon a munkahelyemen, hogy jelenkezett a volt férjem a gyámhatóságon és joga van megtudni, hogy hol van a gyereke. (mivel szoc. területen dolgoztam, tudták, hogy ki vagyok). Meg kellett mondanom. El sem tudom mondani, mennyit rettegtem, hogy nehogy utánunk jöjjön az "apuka". Természetesen 2 hetente hétvégére oda kellett adnom a kislányomat, mivel már elmúlt 3 éves, magával is vihette. Senki ne tudja meg, mit éreztem! A gyerek átadását évekig egy semleges helyen oldottam meg, nem engedtem az új otthonunk közelébe! Aztán ahogy teltek az évek, az indulatok is csitultak, neki lett egy új párja, már tőlünk vitte el a gyereket. Egészen 2 évvel ezelőttig azt hittem, hogy végre rendeződött a kapcsolatunk, mert már tudtunk beszélgetni is egymással. De tévedtem! 2 éve önkényesen úgy gondolta, hogy nem fizeti a gyerektartást és most sem fizet még a bírói végzés és a végrehajtói megkeresés ellenére sem! Úgyhogy most megint nagyon rossz a kapcsolatunk. A kislányomnak soha nem meséltem arról, hogy milyen ember az apja, az utóbbi időben magától rájött, mert neki is megmutatta az agresszív arcát.

2015. jan. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Most láttam, hogy olyanok válaszaira gondolsz, ahol nincs gyerek. Bocsánat.
2015. jan. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem csak volt vőlegényem volt


volt egy ötletem arra, hogy közös ingatlanunk legyen, hogy kimegyek külföldre, a megtakarításom mellett gyűjteni (gyorsan sok pénz)-(mert neki jólfizető állása volt, kár lett volna otthagynia)

erre "vérszemet kapva"azt mondta én ne menjek sehova, itthon legyen bejelentett m.viszonyom a későbbi gyed miatt. és mivel a férfiak úgy is többet keresnek kint(hegesztő)így ő egy ki, fel is mondott.


mire meglett a pénz, érdekes már nem kellettem, a vége felé folyamtosan zsarolt, semmi nem volt jó akármit csináltam, egyfolytában féltékenykedett a semmire(pl. csak mert úristen szoknyában voltam nyáron)és azt mondta, hogy én azt várom, hogy a seggem alá tegyen egy házat!!!!


még mesélte, hogy az ágyra szét teregette a pénzt, jó volt látni, szívesen vette volna, ha én is látom.


és kidobott.


azóta van egy hájas, szemüveges, sminktelen párja..

2015. jan. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*ja, a kapcsolat vele: néha beszéltünk(normálisan eltudunk beszélgetni, ha nem a volt kapcsolatunkról van szó)de mivel nője lett, azóta lesz*r.
2015. jan. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!