Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tudnátok tanácsolni? 8...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnátok tanácsolni? 8 napon túl gyógyuló sérülést okoztam az élettársamnak, eltört az orra, mindez súlyosbítva azzal, hogy a 4 éves közös kisfiunk, valamint a 13 éves nevelt fiam jelenlétében történt.

Figyelt kérdés

Lassan már 3 hete hogy az eset megtörtént,egy szombat este mindketten túlságosan sokat ittunk(5-6 üveg sör/fő),emlékeim szerint egy jelentéktelen dolgon összeszólalkoztunk ami odáig fajult,hogy ő lekevert nekem egy nagy pofont és folyamatosan provokálva azt hajtogatta,hogy"gyere üssél meg,gyere üssél meg".

Sajnos az elborult agyammal megtettem,ami annyira szerencsétlenül sikerült,hogy eltört az orra.

8 évig éltem vele az ő devizahiteles lakásában,ezen felül rengeteg kölcsöne van még,nehezen de mindig kijöttünk a megmaradt pénzből.

A nagyfiúval nagyon semleges viszonyban voltam,az édesapja egymaga a többszörösét kereste annak mint mi ketten a volt párommal,természetesen a gyereknek így ő volt az etalon.

Most ott tartunk hogy súlyos testi sértés miatt eljárás fog indulni ellenem,ebből kifolyólag a munkámat is el fogom veszteni valószínűleg,haza költöztem a saját lakásomba és nem tudom mit tegyek,hogy dolgozzam fel az egészet.

Csak a közös kisfiúnk tartja bennem a lelket,őt láthatom ovi után,velem lehet este 7-ig,kétszer már nálam is aludt azóta,vittem reggel óvodába,minden teendőt ellátok vele kapcsolatban,csecsemő kora óta kivettem mindenből a részem,nincs az a dolog amit ne tudnák megcsinálni úgy mint egy nő.

Szeret nagyon,ragaszkodik is hozzám,de nagyon nehezemre esik mindig örömtelinek mutatkozni előtte,annyira bűntudatom van,hogy a gondolataim ezer felé járnak,délutánra már olyan vagyok mint egy kicsavart mosogatórongy.

Sajnos a folytatás reménytelen,folyamatosan új munkahely után járok,várom az eljárás kezdetét,totálisan összezuhantam és nem tudok higgadtan gondolkozni.

Tudom,undorító amit tettem,megbocsáthatatlan,de mondjátok meg,talpra lehet még állni ebből a helyzetből?


2015. febr. 21. 13:05
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
58%
#5: Ez nem kettős mérce. Ha nő törte volna el a párja orrát, ugyan az lenne a büntije.
2015. febr. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
48%
Fuu de szánalmas...mármint a nő. Na és az esetek nagytöbbségében tényleg így van. Kiprovokálja, hogy megüssék, sőt, ő üt elsőnek, aztána külvilág felé meg azt kommunikálja, hogy jaj családon belüli bántalmazás, szegény nőt megverték, meg megy a feljelentés.
2015. febr. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
27%
Mind2.-en hibásak vagytok, de az anya hibásabb, mégis miért iszik ennyit,hogy az agyát is elvesziti, miért provokál, semmirekellõ és még fel is jelentett.Lehet az volt a célja,hogy tönkretegyen.Szedd össze magad és egyelõre egy pohárnál állj le, vagy még az sem,mert ugy néz ki,hogy agresszivek lesztek az italtól.!
2015. febr. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
54%
Mondjuk nekem elég értelmesnek tűnik a kérdés feltevője, elég normálisan fogalmaz, és nincsenek helyesírási hibái sem, nem hinném , hogy egy csődtömeg, egy full alkoholista már nem így ír, szóval még nem reménytelen a helyzet.
2015. febr. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
85%
En csak azt nem ertem, hogy nincs eleg penz a hazba, es akkor havi ketszeri pialassal akarjatok megoldani a problemat. Ingyen van a pia? Arra ilyenkor nem gondoltok, hogy sok kicsi sokra megy, talan a gyereknek vegyunk valamit a pia helyett. Szoval nekem ez csak kifogas, hogy igy kezdodott az ivaszat.
2015. febr. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Az utolsó jól kitalálta a gondolataimat.

Nehezen, szűkösen éltek, de azért minden hónapban 1-2-szer bepiáltok feszültségoldás miatt?!

Inkább mentetek volna el a gyerekekkel kirándulni vagy játszóházba, vagy mit tudom én....

Szégyellhetitek magatokat, te is és a feleséged is. Ennyit inni, a gyerekek előtt, aztán veszekedni és verekedni! Itt a feszültségoldás gyönyörű eredménye! Kellett ez nektek?!

Talpra állni minden honnan lehet, csak a kérdés, hogy te mennyire akarod?! Mind a ketten hibáztatok, nem is kicsit. Az első lépésed az legyen, hogy soha többé nem iszol, mert most már megtanultad a saját károdon, mivel jár az ital.

Szegény gyerekek, ebben a szituban tényleg csak ők érdemelnek sajnálatot.

2015. febr. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

16-os.

Nem így kezdődött az italozás,ameddig a devizahitelek nem emelkedtek elviselhetetlen szintre,addig nagyon jól meg voltunk,voltak problémák a két anyós körül,kölcsönösen nem szerettük egymás édesanyját,az övé konkrétan lealacsonyítónak állította be,hogy miután a lánya szakított az előző élettársával(aki havi 6-700 ezreket keres),összeállt velem aki nyamvadt 120-130 eft-ot tud összekaparni több mint havi 22 órával.

Az én édesanyámat pedig az sérelmezte állandó jelleggel,hogy ott éltem a párom lakásában,-be sem voltam jelentve,hogy a két gyermek után a legtöbb kedvezményt tudja igénybe venni a párom-és örökösen hangoztatta,mennyire kihasználnak engem.

Én imádom a volt párom,természetesnek vettem hogy odaadjak minden keresetem,gyönyörű,értelmes kisfiunk van,és soha semmiben nem volt elhanyagolva.

Foglalkozva volt vele mindig,ha az idő engedte folyton a szabadban voltam vele főleg én,az alkalmi iszogatás nem volt soha a gyerekek kárára.

2015. febr. 21. 14:08
 18/27 anonim ***** válasza:
22%
Az dovja ra az elso kovet a kerdezore aki meg soha nem csinalt olyat amit megbant volna!
2015. febr. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
75%

Azt hiszem, itt elmondható: két hülye - egy pár. Rohadtul megtaláltátok egymást, mit ne mondjak.

Ennek ellenére megértem a helyzetet. Sajnos ismerem is, szüleim jóvoltából, csak nálunk rajtam csattant. Erre az egyre figyeljetek: SOHA ne a gyerek igya meg a levét.

A pia sajnos nem mentség, csak katalizátor volt a robbanáskor. Azt is megértem, hogy szar a deviza, főleg csórósággal kombinálva, de ne legyetek már debilek! Szereted az exed, egyformán hülyék vagytok, már csak azt kéne kideríteni: ő mit gondol erről az egészről? És utána azt, hogy valójában mit gondol?

Nem vagyok híve az agresszió utáni újrakezdésnek, sőt. De ez az eset... érezhetően magyar tragédia. Na kapd össze magad, és üljetek le értelmesen átbeszélni a dolgot, átszervezni az életet, ne álljatok be a pénz miatt tönkrement családok sorába! Drukkolok. Az öklödet viszont máskor inkább a falnak légyszi - tudod, nem az a vétkes, aki kezdi, hanem aki folytatja!

2015. febr. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

Nagyon jól mondtad,két hülye egy pár.

35 éve ismerjük egymást,anno szüleink is jó barátságban voltak egymással,de mindkét családban alkohol problémák voltak,páromnak az apja nem csak az édesanyját verte rendszeresen,hanem a saját lányát is,ez náluk 11 éves koráig tartott.

Mi családunkban amióta az eszemet tudtam,mindkét szülőm ivott,hetente több alkalommal történtek a verekedések,olyankor vagy a szomszédokhoz rohantam segítséget kérni,vagy mikor már nagyobb voltam,akkor közéjük állva védtem édesanyámat.

A legborzalmasabb az volt,hogy mindkettő szeretett,hozzám egyik sem nyúlt egy újjal sem,de miattuk még a legjobb barátaimat sem mertem soha meghívni magunkhoz.

Erre fel mit csinálok?

Ugyanazt elkövetem amit a szüleink,ahelyett hogy tanultam volna az esetükből,most az én életem is romokba dőlt.

2015. febr. 21. 16:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!