Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ballagás. Egybe vagy külön?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ballagás. Egybe vagy külön? Mi volna a helyes?

Figyelt kérdés
A páromnak idén ballag a lánya. Nem egy megyében élünk. Mi úgy terveztük, hogy elmegyünk a ballagásra és majd a következő héten csinálunk ebédet a párom részéről lévő rokonoknak. De most felmerült az ex-ék felől hogy tartsuk egybe, felezzük a költségeket. Ballagás után elmegyünk egy étterembe stb stb.. De a válás óta senki nem beszél senkivel. Közben nekünk született egy gyermekünk, akit a volt ex( nő) bazári majomnak hív, és pocskondiázik bennünket. Ezeket ha félre tennénk volna értelme együtt tartani az ebédet?
2015. febr. 27. 12:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A gyerek érdekében szerintem helyes lenne megpróbálni egyben, igen.
2015. febr. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A gyerekkel kellene megbeszélni szerintem, hogy Ő mit szeretne. Én csak akkor tartanám egybe, ha Ő ezt nagyon szeretné, pedig mi viszonylag normálisan megvagyunk az exemmel és a családjával is.
2015. febr. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
először ezt is terveztük hogy megbeszéljük a gyerekkel.
2015. febr. 27. 13:07
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem.


Ha meg akar hívni, akkor menjetek el csak ti, esetleg csak a férjed. Ha nagyon ragaszkodik hozzá, akkor a saját költségeiteket fizessétek ki, bár ez pofátlanság volna az ex részéről.


Ti meg tartsátok meg úgy és akkor, amikor akarjátok.


Nem tudom, honnan ballag a lány, de akár 14, akár 18 éves, mát megértheti, miért kettő van tartva egy helyett.


Én ezt tenném.

2015. febr. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
hát egy kicsit kusza az ügy nem tudjuk mi volna a helyes :(
2015. febr. 27. 13:09
 6/12 anonim ***** válasza:
Az esküvőjét is külön tartjátok? Ilyenkor vagy normális a viszony vagy a gyerek sinyli meg. Mi is elváltunk, de a gyerekekkel közös dolgokat közösen intézzük. A lányom esküvőjén is egymás mellett ültünk a volt férjemmel, majd a vacsorán az új párjaink, új gyerekeink is. A lányom mindkét "új" szülőjét is köszöntötte virággal, csokival. A költségeket is feleztük.
2015. febr. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
az esküvő teljesen más dolog, nem lehet egy kalap alá venni egy ballagással. sajnos a mi részünkről nem mindenkinek van autója hogy eljöjjön és részt vegyen az eseményen, a buszozás kizárt és bonyolult.
2015. febr. 27. 17:06
 8/12 anonim ***** válasza:

Mondom, nem.


Ha a gyerek akarja, és jó a kapcsolat amúgy, (nem hiszem, ha bazári majmozza a gyereketeket) akkor ti menjetek el hárman, vagy a párod egyedül.


Később meg megtartjátok ti is a párod családjával.


A Karácsonyt se ünneplitek egybe, gondolom. Az esküvő meg teljesen más, azt a "gyerek" szervezi magának. Most a szülők szerveznek, és ezt biza úgy szervezik, ahogy akarják.

2015. febr. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
hát a kapcsolat nem rózsás. nekem is és a páromnak is érdekes volt a házassága. magyarul rossz. ő megcsalta a volt feleségét velem ( én meg a volt férjem vele) . nem buktunk le, mi felvállaltuk egymást, összeköltöztünk, majd megtörténtek a válások, persze mondani sem kell, hogy mik voltunk a volt feleség és rokonai szemében. miután közös családunk született azután őt fikázták . a facebook-on pacsmagolta a párom, stb.. gyerekes dolgokat művelt. na így leülnétek egy asztalhoz az ex-el és a rokonaival és az élettársával? az egyik felem azt mondja hogy tartsuk külön, úgy is szúrkálnánk egymást, a másik felem pedig azt, hogy tartsuk meg egybe, kibirja mindenki azt a kis időt........
2015. febr. 27. 18:45
 10/12 A kérdező kommentje:
8-as köszönöm, :)
2015. febr. 27. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!