Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ballagás. Egybe vagy külön?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ballagás. Egybe vagy külön? Mi volna a helyes?

Figyelt kérdés
A páromnak idén ballag a lánya. Nem egy megyében élünk. Mi úgy terveztük, hogy elmegyünk a ballagásra és majd a következő héten csinálunk ebédet a párom részéről lévő rokonoknak. De most felmerült az ex-ék felől hogy tartsuk egybe, felezzük a költségeket. Ballagás után elmegyünk egy étterembe stb stb.. De a válás óta senki nem beszél senkivel. Közben nekünk született egy gyermekünk, akit a volt ex( nő) bazári majomnak hív, és pocskondiázik bennünket. Ezeket ha félre tennénk volna értelme együtt tartani az ebédet?
2015. febr. 27. 12:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
MI nálunk minden ilyen esemény úgy ment le, hogy ballagás/diplomaosztó..stb után elmentem apukámmal, a feleségével, onnani tesómmal együtt ebédelni/vacsorázni, addig otthon anya is készülődött, ha apáékkal ebédeltem, akkor anyáékkal még aznap este ünnepeltünk vacsival, ha apáékkal vacsorázni mentünk, akkor anyáékkal másnap ebédnél ünnepeltünk. Tehát mindig külön. Nekem sem esett volna jól nézni, ahogy csúnyán néznek egymásra, feszengnek az asztalnál.
2015. febr. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod :) valóban kellemetlen lenne, meg síri csend .
2015. febr. 28. 11:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!