Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan viselkedjek az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek az exem jelenlegi párjával? Munkatársak lettünk!

Figyelt kérdés

Mi már 3-4 hónapja szétmentünk az exemmel, mikor ők összejöttek. Azóta fintorog rám az utcán.

Ma tudtam meg, hogy munkatársam lesz.

Nem egy irodában leszünk, de lesznek olyan munkák amiket telefonon vagy emailben kell megbeszélnünk.

A munkahelyünkön megkövetelik azt, hogy segítsünk egymásban. Nekem csak annyi a bajom vele, hogy ismeretlenül is fintorog rám. (Tudja a nevem, de 1 szót se beszéltünk. Azt hiszi vissza akarom szerezni az exem, ez a fintorgás oka)


2015. márc. 5. 16:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én leszarnám a helyedben. Úgy kezelném mintha nem is tudnám, ki ő. Nem kell ezt túlparázni. Ha esetleg elkezd fúrni a hátad mögött, akkor keményíthetsz.
2015. márc. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Gimmesomekeef válasza:
Egy másik kérdésnél már írtam, de ide is ideillik; verd meg egy zsák naranccsal, az nem hagy nyomot.
2015. márc. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!