Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elvált szülők gyereke bármit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált szülők gyereke bármit megtehet azzal a címszóval hogy megviselte a válás?

Figyelt kérdés

Bevallom,többször is panaszkodtam már itt a párom gyerekeire. Persze mindig én voltam a szar,mert megviselte őket a válás én nekem kell megértőnek lennie,és az apjukkal együtt nyaljuk a ki a kis popsijukat,kevés a gyt igy is amit fizet a párom,többet költsünk rájuk,stb... ezekhez hasonló válaszokat kaptam.


A gyerekek nőnek,és egyre ellenszenvesebbek. Most 10 és 15 évesek. A kicsi ha itt van láthatáson figyelni kell minden mozdulatát mert lop(az én gyerekeimtől játékot,tőlem pipere cuccokat,ékszereket,az apjától pénzt)


Ez megy már 4 éve. Az anyjának hiába szóltunk,mert sokszor nem vacak bizsukat lop el,hanem ezüst,vagy arany ékszereket. A játékok lopásokra is annyi a válasz h mert az apjuk nem veszi meg neki,ezzel kompenzál,stb... és ezzel az itteni válaszadók is egyetértenek. Szerintem meg nem normális dolog na mindegy.


A nagyobbik lány,már csak akkor jön ha pénz vagy vmi egyéb kell neki. Ha nem kapja meg amit akar,akkor szid engem,a gyerekeim,az apját. Mindenkit elmond mindennek.


A pohár most telt be a páromnál is. Meghalt az édesanyja,a gyerekek nagymamája. A nagyobbik lány végig csámcsogta rágóval a temetést,látványosan unott pofát vágott. A torra se jött el,sőt olyat mondott páromnak h én a helyébe a hajánál fogva húztam volna a ki a temetőből. Azt mondta vagyis inkább kérdezte h most meg kell várni míg te meghalsz,vagy már most megkapjuk az örökségünket? A párom nem elég hogy az anyját elvesztette még a saját lánya is belerúg egyet. Köpni nyelni nem tudott. A kisebbik eljött ugyan a torra,de csak hogy sirt h mikor van vége ennek,mert kezdődik a meséje a tv-ben és ez miatt a hülye buli miatt lemarad róla. Addig hisztizett amig haza nem vittem kocsival.


Este derült ki hogy eltünt több dolog a lakásból(párom anyjának a lakásában volt a tor),többek között a mama ékszeres doboza lett ki üritve.


Párom felhivta a gyerekek anyját,aki elösször tagadta volna h vmit is vitt volna a kislány,majd olcsó bizsuknak nevezte a vackokat amiket hazavitt. Miért nem tarthatja meg,jött azzal h ez a párom hibája h ilyenek vele/velünk a gyerekek,mert a válás megviselte őket.


A válás 7 éve volt egyébként,mi 5 éve vagyunk együtt.


2015. ápr. 21. 13:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%

nagyobbik lány mekkora?

talán rá lehetne ijeszteni, hogy lopás az rendőrségi ügy és bajba kerülhet.

2015. ápr. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
59%
Nem, nem tehet meg bármit. A párod nevelje meg őket. És ne gyere azzal, hogy nem lehet, mert az anyjuk... nem, a következetes nevelésre a gyerekek reagálni fognak.
2015. ápr. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Ilyen lopós gyereket be nem engednék a lakásba.Találkozzon az apjával lakáson kívül.
2015. ápr. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 mtke ***** válasza:
89%
A lopás bűn így is úgy is!valahogy meg kell vele értetni hogy ez így nem mehet tovább. Ha tőletek lop akkor mástól is. Lehet nem jó ötlet de próbáld meg értesíteni e gyámhatóságot
2015. ápr. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
En elvalt szulok gyereke vagyok, de sosem csinaltam ilyeneket, sot semmit.Ezek a kolkok rohadt neveletlenek, az anyjuk meg rajuk hagy mindent.Lassan lefognak kopni rolatok, ahogy nonek.A lopas az eleg durva dolog, foleg, hogy rahagyja az anyja.
2015. ápr. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
4%
Ma most ~szidjuk kozosen a parom gyerekeit es azok anyjat~nap van?
2015. ápr. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%

Basszus, nekem is elváltak a szüleim, de én nem szemétkedtem meg loptam soha! Sőt, a legtöbb ismerősöm szülei is elváltak és tudtommal velük sem voltak ilyen és még csak hasonló problémák sem.

Dugj el mindent egy biztos helyre, ha jönnek a gyerekek, de amit írtak előttem, hogy rájuk ijeszteni, hogy kihívjátok a rendőrséget, ha eltűnik valami, az is hatásos lehet. Amúgy a párodnak kéne ezt kezelni, sajnállak nagyon, mert ez nagyon rossz lehet. Remélem, a párod észbe kap és megneveli őket.

2015. ápr. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
54%

"Elvált szülők gyereke bármit megtehet azzal a címszóval hogy megviselte a válás?"


Nem szeretném megbántani az érzéseidet, amikor már így is elég bajod van, de szerintem a te szempontodból a fő kérdés nem az, hogy szerintünk bármit megtehet-e egy ilyen gyerek, hanem az, hogy A PÁROD szerint bármit megtehetnek-e a gyerekei, illetve hogy szerinte mit tehetnek meg és mit nem.

2015. ápr. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
36%

Párod nagyon türelmes ember lehet,ha "csak" most telt be nála a pohár.

Nem,a lopkodás nem normális,mint ahogy az sem,hogy ráhagyunk mindent a gyerekre.

Mindazonáltal nem neked a tiszted,hanem az apjáé őket megnevelni,ha már az anyja nem teszi.Azért két ekkora gyerek tud különbséget tenni,hogy ha apánál van mit nem lehet,és ha anyánál van mit lehet.

Az anyjukat hiába hivogatjátok,semmit nem fog csinálni a helyzetben,ezt főképp párodnak kell megoldania,mint a gyerekek apjának.

Nem mondom,meg tud viselni egy gyereket a válás,egyik szülő halála...de ha a nagyobbik csak akkor néz az apjára,ha kell valami,illetve a lopkodást,azt nem tudom ennek betudni.Persze azt sem mondom hogy az anyjuk a felbujtó,szomorú volna ha így volna.Inkább csak rájuk van hagyva minden,elkényeztetettek,illetve jó dolgukban már nem tudnak mit kitalálni maguknak.

2015. ápr. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%
Nem tehet meg bármit. A lopások után én nem engedném a lakásba, a láthatást megoldanám máshol. Ami családunkban is van egyébként egy nyolc éves lopós gyerek, nála is arra fogták rá, hogy a válás miatt ilyen. Engem nem érdekel mi miatt ilyen, az anyja vigye pszichológushoz, de a gyerekeim játékait meg az én cuccomat ne lopkodja, úgyhogy hozzánk nem jön többet. Az apa helyében pedig szépen elmagyaráznám a nagylánynak, hogy semmiféle örökségre ne számítson mert minden vagyonát rád íratta már (persze csak hazudnám, hogy azt higgye).
2015. ápr. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!