Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elvált szülők gyereke bármit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált szülők gyereke bármit megtehet azzal a címszóval hogy megviselte a válás?

Figyelt kérdés

Bevallom,többször is panaszkodtam már itt a párom gyerekeire. Persze mindig én voltam a szar,mert megviselte őket a válás én nekem kell megértőnek lennie,és az apjukkal együtt nyaljuk a ki a kis popsijukat,kevés a gyt igy is amit fizet a párom,többet költsünk rájuk,stb... ezekhez hasonló válaszokat kaptam.


A gyerekek nőnek,és egyre ellenszenvesebbek. Most 10 és 15 évesek. A kicsi ha itt van láthatáson figyelni kell minden mozdulatát mert lop(az én gyerekeimtől játékot,tőlem pipere cuccokat,ékszereket,az apjától pénzt)


Ez megy már 4 éve. Az anyjának hiába szóltunk,mert sokszor nem vacak bizsukat lop el,hanem ezüst,vagy arany ékszereket. A játékok lopásokra is annyi a válasz h mert az apjuk nem veszi meg neki,ezzel kompenzál,stb... és ezzel az itteni válaszadók is egyetértenek. Szerintem meg nem normális dolog na mindegy.


A nagyobbik lány,már csak akkor jön ha pénz vagy vmi egyéb kell neki. Ha nem kapja meg amit akar,akkor szid engem,a gyerekeim,az apját. Mindenkit elmond mindennek.


A pohár most telt be a páromnál is. Meghalt az édesanyja,a gyerekek nagymamája. A nagyobbik lány végig csámcsogta rágóval a temetést,látványosan unott pofát vágott. A torra se jött el,sőt olyat mondott páromnak h én a helyébe a hajánál fogva húztam volna a ki a temetőből. Azt mondta vagyis inkább kérdezte h most meg kell várni míg te meghalsz,vagy már most megkapjuk az örökségünket? A párom nem elég hogy az anyját elvesztette még a saját lánya is belerúg egyet. Köpni nyelni nem tudott. A kisebbik eljött ugyan a torra,de csak hogy sirt h mikor van vége ennek,mert kezdődik a meséje a tv-ben és ez miatt a hülye buli miatt lemarad róla. Addig hisztizett amig haza nem vittem kocsival.


Este derült ki hogy eltünt több dolog a lakásból(párom anyjának a lakásában volt a tor),többek között a mama ékszeres doboza lett ki üritve.


Párom felhivta a gyerekek anyját,aki elösször tagadta volna h vmit is vitt volna a kislány,majd olcsó bizsuknak nevezte a vackokat amiket hazavitt. Miért nem tarthatja meg,jött azzal h ez a párom hibája h ilyenek vele/velünk a gyerekek,mert a válás megviselte őket.


A válás 7 éve volt egyébként,mi 5 éve vagyunk együtt.


2015. ápr. 21. 13:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
72%
Párodat észhez kellene téríteni hogy a gyerekei csak kihasználják... valószínűleg az anyuk is ellenetek uszítja.
2015. ápr. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
23%
Bármit.
2015. ápr. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Az a baj h nehéz ugy nevelni a gyerekeket páromnak h az anyjuk nem müködik együtt.


Sőt,még a hivatalos szervek szerint is azér ilyenek mert megviselte őket a válás. Nem azért,mert anyuka uszitja őket,áh,dehogy

2015. ápr. 21. 15:12
 14/16 Bence_ ***** válasza:
70%

Ez nevelési probléma.

Problémával szembe nézni fájdalmas ezért egyszerűbb a vállásra fogni.

2015. ápr. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
69%
Lazán nem engedném be őket a házba, de komolyan. Menjenek láthatáskor a szabadba, aztán haza. Majd írd meg mit döntöttetek.
2015. ápr. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
46%
fejezed be ezt az esti mesézést fárasztó
2015. ápr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!