Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Megkaphatom a pénz felét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkaphatom a pénz felét?

Figyelt kérdés

Összevesztünk a férjemmel, pár hete, és lehet el is válunk.

Külön számlánk van, az övén van a több pénz (+ megtakarítás), ő dolgozik, tart el minket.

Rákérdeztem, hogy miért szórja a pénzt? Ad nekem is bőven, de ő rengeteget költ. Azt mondta, hogy el akarja szórni minden pénzünket, hogy ne kelljen osztozni rajta. De még a lakás sincs kifizetve - arra spórolt.

Azt mondtam, hogy ennek a pénznek a felét, ami látszik, hogy levette a számláról, majd ki kell nekem fizetnie. Amikor elválunk. Mire csak annyit mondott, hogy majd azt mondja, hogy én vettem le, és ezért, hogy ezt alátámassza a munkaidejében szökik ki az automatához.

Most nem tudom mit tegyek. Valahogy lehet bizonyítani, hogy nem is én vettem ki a pénzt? Automata kamerafelvétele megnézhető?


2015. ápr. 24. 23:01
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
Megkaphatod,csak amikor beadod a válást,ird rá a dátumot hogy mikor szakadt meg az életközösség.
2015. ápr. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 A kérdező kommentje:

Csak ráírok egy régebbi dátumot, és kész? Az nem baj, hogy még mindig egy lakásban élünk?

Perelnem kell érte, vagy annál egyszerűbb a megoldás?

2015. ápr. 30. 00:21
 43/47 anonim ***** válasza:
ige,a keresetbe be irod h mikor szakadt a vgyonközösség. Attól h együtt laktok,még lehettek külö kasszán-. A többit a biró eldönti
2015. ápr. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 A kérdező kommentje:

Nem furcsa ez, úgy, hogy nekem nincs munkahelyem, és csak gyest kapok?

Azt mondhatom, hogy magamra nem költhetek, de elhiszik neki, hogy sok pénzt ad nekem?

2015. ápr. 30. 12:59
 45/47 anonim ***** válasza:
9%

Ez már tényleg röhej. Tényleg hihetetlen, hogy egyesek mennyire mélyen vannak emberileg. Az egyik ott próbálná lehúzni a férjét, ahol lehet, a másik meg pár kommentel feljebb henceg, hogy mivel ő keres többet, tehát az ő saját esetében, a férjnek, a férfinek semmi köze az itt annyira hangoztatott közös vagyonhoz.

Volt itt néhány szalonképtelen, primitív komment, ezeket kénytelen voltam jelenteni, de néhány megjegyzésre válaszolok.


"Mert olyan törvény nincs és nem is lesz soha ami csak az egyik nemre vonatkozik"


Pedig pont hogy van. A magyar alkotmány nyíltan, büszkén, hangoztatja hogy a nőket külön intézkedésekkel kell védeni, majd a hadkötelezettségre vonatkozó résznél szintén kiemeli, hogy ez kizárólagosan csak férfiakra vonatkozik.

A nők korkedvezményes nyugdíja, megint csak a férfiakat diszkriminálja nemi alapon, mindezt úgy, hogy a férfiak többet fizetnek be az alapba, ráadásul korábban halnak. De a nők gyermekkori HPV oltását is finanszírozza az állam, persze a férfiaknak már fizetni kéne érte.


"A válási kezdeményezések arányával még mindig nem vagy tisztában"


Ezt szerintem pedig nincs értelme tagadni.

A válásokat bizony 70-80 százalékban a nők kezdeményezik, minden magyar, és külföldi statisztika ezt mutatja. Röviden pedig az okokról: a nők azok akik félrek*rnak, hiszen anyagilag csak nyerhetnek egy házassággal, plusz mivel nem vétkesség alapú válás van, ezért megindokolni sem kell, hogy miért szakítjuk el a gyereket az apjától, és rakjuk ki a közös lakásból.

[link]


"Mellesleg ha férfiellenes lennék, akkor nem férfivel dugnék és nem lenne férjem "


Ez meg aztán a gyöngyszem kategória.

Ő az, aki szerint amelyik férfi hajléktalan az meg is érdemli, és a férjének semmi köze az ő megkeresett pénzéhez. Erre aztán tényleg nehéz mit mondani.

2015. máj. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem menj pszichiáterhez, 13%-os, és kezeltesd a paranoiádat (sajnos, az agyátültetést a TB nem finanszírozza még férfiaknak sem.)

Vagy operáltasd át magad nővé, ha szerinted az ekkora előnyt jelent Magyarországon.

2015. máj. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

"Nem furcsa ez, úgy, hogy nekem nincs munkahelyem, és csak gyest kapok?"


De. A bíró nem hülye, tudja, hogy a férjed tart el, tehát nem is szakadt meg a vagyonközösség. Tehát ha leírod, hogy megszakadt, egyszerűen hazudsz. Ha válni akarsz, költözz el, és gondoskodj magadról. Tehát valóban szakadjon meg az az életközösség, és a vagyonközösség. Szerintem.

2015. máj. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!