Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Anyaként/gondviselőként nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyaként/gondviselőként nem tudhatom meg, hogy hol alszik a gyermekem az apai láthatás ideje alatt?

Figyelt kérdés

Anyaként tudom, hogy lehurrognak, de jelzem, mint gondviselő, nem tudhatom legalább azt, hogy hol tölti éjszakáját gyermekem? Apuka új nőjéhez költözött állítólag, de még a nő nevét, sem kb.-i lakóhelyét sem tudom.

Nem szólok bele (amíg úgy érzem nem kell...), hogy apja hova viszi egyéb esetben, de talán mégis szeretném tudni, hogy hol van a gyermekem...


2010. márc. 3. 14:01
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:

Nahat 15.26... azt irtad le,amit gyerekkoromban ateltem!

Felreertes ne essek, anyum es apum is imadom, de anyu allandoan megnehezitette a dolgom,amikor arra kerult a sor,h beszamoljak a hetvegerol! igy szoktam ra a hazudozasra, mert nem akartam bantani anyut azzal,h mennyire jol ereztem magam apuekkal.

Kerdezo, szerintem bizz a volt ferjedben, elvegre a gyereked apja es orulj,h viszi magaval! Ha sokat kukacoskodsz,azzal a gyereknek artasz. En legalabb is sajat tapasztalatom szerint igy eltem meg.

2010. márc. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:

Fél éve viszi az új "kapcsolathoz", gondoltam most már ha komoly a dolog, akkor megkérdezem.

Nem szeretném gyűjteni a barátnők címeit, ezért vártam, hogy egyáltalán meg merjem kérdezni.

2010. márc. 3. 16:10
 23/43 A kérdező kommentje:

Kezdek egy kicsit elnézést a kifejezésért, belefáradni a beszólásokba.

Egyáltalán nem kukacoskodok.

2 hetente megy a kisfiam apukájához, szünetek felében, az összes felezhető ünnepen, eleinte még külön is össze-vissza.

Rendben megy a láthatás.

Betegség esetén én hívom fel figyelmét apukának, hogy pótoljon. Szülőikre "küldöm", fogadóórákra stb.


A kérdésem, hogy tudhatom-e, hol tölti kisfiam az éjszakáját ide's tova fél éve.


Ugye azért nem kapok szidást, mert fél év után merem csak megkérdezni?!

2010. márc. 3. 16:14
 24/43 anonim ***** válasza:

Nem,nem kapsz,de ha nincs kedve megmondani,akkor nem mondja el.

Egyébként írtam "jótanácsot",de mivel nem a szájized szerint valót,nem csaptál a homlokodra,hogy ilyen egyszerű.

Még egyszer:ha legközelebb megy az apa,kérd meg ,hogy a barátnőjével ugorjanak be egy kávéra.Az igazán fontos az,hogy kivel "alszik" a gyerek,nem az hogy hol.Ha egy nevet,címet akarsz,az csak sima kíváncsiságnak tűnik,amit nem sokan díjazzak.

Nem nem ismerlek személyesen,viszont rengeteg elvált szülővel volt dolgom.A gondok 50%-át a kommunikáció hiánya,40%-át a rossz kérdések okozták.A többi 10% az,amivel tényleg nincs mit tenni...

2010. márc. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:

15.32:

Miért nem élsz a rendes világba,felejtsd már el a szappanoperákat!

Sokkal derűsebb életed lehetne.


Aztán szerinted csóró apa mit csinál külföldön a lopott gyerekkel pénz,munka,otthon,nyelvtudás,ismerősök nélkül?Nyakába a rendőrséggel,mindenféle hivatalokkal?


Egyébként kiváncsian várom,hogy ismeretségi körödben hány apa "lopta"el külföldön a gyerekét,mert az enyémben egy sem...

2010. márc. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 A kérdező kommentje:

Akkor megpróbálom leegyszerűsíteni a dolgot.


A férjemnek is van egy gyermeke. Ahogy komolyodott a kapcsolatunk és hozzánk kezdte hozni hétvégékre a gyerekét, felhívta az anyja, hogy adja meg a címet, hogy hova viszi.


Nem tudom. Nálunk nem volt probléma ebből. Sőt!

Megadtam az anyukának a mobil számomat is, mondván, hogy én is anyuka vagyok és ez minimum, hogy tudom, hol van a gyerekem.


NÁLUNK NEM OKOZOTT GONDOT!


Fél év után sms-ben először megkérdeztem.

Nem szeretném szorosabbá fűzni a viszonyt volt férjemmel csak hogy egy alapvető, NEM TITKOS dolgot eláruljon.

2010. márc. 4. 10:20
 27/43 anonim ***** válasza:

Azért te is érzed:

Őt felhívta az anyja,te meg dobtál egy sms-t.

Tényleg nem bántani akarlak,próbálj nyitni.Tudom szär,megbántott,meg utálod is.De most mint írod a fiadról van szó.Meg a te lelki nyugalmadról.Hogy ne variálj tovább,amikből nem sok jó szokott kisülni.

Miért olyan nehéz meghívni?Most már van olyan idő az udvaron is lehet beszélni pár percet.


Engem meghívnál egy kávéra?

2010. márc. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 A kérdező kommentje:

Mindenkinek jogos a felvetése, de csak a felvetése. Itt már nem kedveskedésről van szó, ahogy az ember jogilag és mindenhogyan elválik, onnantól csak a gyermek dolgai válnak úgymond nem jogi formalitásokká. Ami vele történik.

Ha nem tudunk normálisan egymással kommunikálni, akkor szárazon intézzük a tudnivalókat, írásban, sms-ben, közvetve. Stb. Jobb, mintha emberi mivoltunkból kikelve viták hegye tenne tönkre bármelyikünket.

Tehát. Ezek száraz tények.

Nem kávé, meg beszélgetés. Az alap, ha a gyermekkel történik jó v. rossz, azt közöljük. De vannak ezek a határokat feszegető kérdések, hogy egyáltalán tudhatom-e, hogy éppen kisfiam hol tartózkodik, pontosabban, hol alszik.

Nem az apuka! Az nem érdekel! Még kávé mellett sem.

Elváltunk.

A szülői ért. időpontját sem hiszem, hogy úgy árulnám, el neki, hogy apuka meghívna egy kávéra. Attól meg nem is félek, hogy ez járna a fejében.

Ez egy igen száraz kérdés, amit sms-ben is lehet dobni!

A szülői időpontját, szünetekét is így tudja meg. Semmi gond nincs ebből.

Azon az időszakon túl vagyunk hogy főzzem a kávét neki. Nem arról van szó, hogy csupán elhidegültünk egymástól. Elég komoly betegségem lett tőle, a mentalitásától...

Maradok a személytelenebb megkeresési módnál. Saját döntésem.

2010. márc. 4. 13:02
 29/43 anonim válasza:

Szia! Szerintem van jogod tudni. Már hogy ne lenne!

Arra még nem gondoltál, hogy egyszer te menj a kicsiért amikor az apjánál van? Valamit kitalálhatnál, hogy miért ne ő hozza haza. Remélem az okoskodók ezért nem veszik a fejemet...

2010. márc. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
41%
Nem értem az okoskodókat, a kérdező kérdése teljesen jogos és helyénvaló.... minden szülő akinek fontos a gyermeke, tudni akarja hol van... az a nő, akivel az apa most együtt él, egy vadidegen. Normál esetben senki nem bízná a gyerekét vadidegenre, de válásnál kénytelen a szülő ezzel megalkudni, a minimum hogy tudja a címet. Én ügyvédhez fordulnék. Mielőtt engem is kioszt a főokoskodó, hadd mondjam el, egy első házasságomban élő nő vagyok, a férjemnek volt már egy előző házassága, melyből gyerek is van, halálosan utálom az exfeleségét, de a gyerek semmiről nem tehet, és őt szeretem, és mindig mindent úgy próbálunk csinálni, hogy az a gyerek érdekét szolgálja, és a gyerek miatt mindig törekszünk a békességre az ex-szel, és soha ilyen infot el nem titkolnánk.
2010. márc. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!