Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Anyaként/gondviselőként nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyaként/gondviselőként nem tudhatom meg, hogy hol alszik a gyermekem az apai láthatás ideje alatt?

Figyelt kérdés

Anyaként tudom, hogy lehurrognak, de jelzem, mint gondviselő, nem tudhatom legalább azt, hogy hol tölti éjszakáját gyermekem? Apuka új nőjéhez költözött állítólag, de még a nő nevét, sem kb.-i lakóhelyét sem tudom.

Nem szólok bele (amíg úgy érzem nem kell...), hogy apja hova viszi egyéb esetben, de talán mégis szeretném tudni, hogy hol van a gyermekem...


2010. márc. 3. 14:01
1 2 3 4 5
 41/43 A kérdező kommentje:

... mármint, hogy közvetve... értem, hogy mit írsz...


De itt már annyi sértést kaptam!!!

2010. márc. 9. 09:59
 42/43 anonim ***** válasza:
Ne törődj senkivel, kérdezz meg ügyvédet. Hivatkozz a kisfiad betegségére, nem az életükbe akarsz belemászni, a lakcímet kéred, ahol tartózkodnak, biztos meg lehet oldani. Kitartás. És még egyszer mondom: teljesen jogos a kérésed, sőt! Én oda se adnám a gyerekem, ha ilyen helyzetben lennék, amíg nincs pontos cím a kezemben, és nyugodtan mehetne apuci bíróságra, ott majd megindokolom, és így vagy úgy, de megszerzem a lakcímet. Ha valami baj történne a gyerekkel, utólag késő lenne bánni, hogy erősebb kezű is lehettél volna.
2010. márc. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2010. márc. 9. 11:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!