Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kell-e fizetni gyerektartást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell-e fizetni gyerektartást ha az apának nincs munkahelye? Gyesen van! Illetve mit csinál ilyenkor a biróság? Gyesböl is vonhatnak töle? Megállapitotak a férjemnek 7000 ftot amit kellene fizatnie, de nem tudjuk.

Figyelt kérdés
Nekünk is van 3 gyerekünk közös a férjemmel.
2008. szept. 3. 11:21
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
87%

Már bocsi, de gyerek megcsinálásához 2 ember kell. Ha a párod megfelően védekezett volna, nem kerül ilyen helyzetbe. Erre az nem válasz, hogy a nő eltitkolta előletek. Ha a férjed csiálta, vállalja a következényeit, ha nem, akkor kérjen apasági vizsgálatot.


Nem értem, ha neked sincs bejelentett jövedelmed („Nekem nincs bejelentett jövedelmem.”), akkor miből éltek a 6 hitel mellett? Ilyenkor a nő akár apeh vizsgálatot is indíthat ellenetek. Szerintem jobban jársz, ha fizettek!

2008. szept. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
A gyesböl meg a családiból élünk jelenleg...Valószinü én megyek el gyesre a párom meg itthol lesz mert kirugták a munkahelyéröl..és ez miatt nem tud elhelyezkedni...Balhé volt..
2008. szept. 3. 14:30
 13/35 A kérdező kommentje:
Ja még annyi az utolsó válasz ironak a párom védekezett!De a nö becsapta..
2008. szept. 3. 14:30
 14/35 A kérdező kommentje:
A biztositó fizeti a hitelünket!
2008. szept. 3. 14:35
 15/35 anonim ***** válasza:
84%
Szia,én írtam,hogy nézd át a Vht-t!Pontosabban:ha nem fizet,akkor a nő kérheti a bíróságon a végrehajtást.Erre van az,hogy ha nincs semmije,akkor vonható a GYES-ből!
2008. szept. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
Köszi elolvastam,aszem inkább én megyek el gyesre...még jó hogy a családit én kapom!
2008. szept. 3. 15:08
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
És nem rosszindulatból írtam.Viszont ha Te mész GYES-re,akkor ez a jövedelme is megszűnik és kérheti az állam általi megelőlegezést,(a nőci)Az állam pedig behajtja rajtatok!
2008. szept. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
85%

Már bocsi, nem azt írtam, hogy nem védekezett, hanem, hogy megfelelően védekezett volna.

Amúgy meg inkább munkát kellene keresni, minthogy azon filózzatok, hogyan tudnátok kisemmizni azt a gyerket. Ugyanolyan jogai vannak mint a te gyerekeidnek. ha meg most rúgták ki, akkor jár neki a munkanélküli amiből szintén lehet vonni.

Nem keseregni kell, hanem dolgozni. Az a nő is csak azt akarja, ami a gyerekének jár. Ha megcsinálta a párod azt a gyereket, akkor viselje a következményeit.

2008. szept. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
97%
És még annyit, hogy nekem sülne le a bőr a képemről, ha a párom nem fizetné a gyerekei után járó tartásdíjat, hiába van közös gyerekünk is. Sőt áltaában én szoktam átutalni a pénzt. Az a gyerek nem tehet róla, hogy megszületett, de a férjed igen. És ezt kellene belátnod, hogy a gyereknemzésben anno a férjed is benne volt.
2008. szept. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
Már bocsi ha a férjem nevén nincs semmi..akkor hogy hajtsák be rajta?Amugy a csaj tudta hogy a férjem milyen beteg ,gyógyszereket szed,elég drága(sajna ebböl kifolyolag sem tud elhelyezkedni,az elözö munkahelyetis egy ismerös miatt veték csak fel) minek szülte meg a gyereket a nöci ha tudta ezeket hogy milyen körülmények közzé fog születni a gyerek?
2008. szept. 3. 16:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!