Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi lenne a legjobb megoldás a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a legjobb megoldás a gyerekeknek?

Figyelt kérdés

Nem reszletezném ha nem muszáj,sajnos párom lelépett,van 2 közös gyermekünk.22 hos.fiu es 8 hos kislány.

az apjuk semmikepp nem jön haza hozzánk,neki jobb így.Azt szeretné ha a gyerekek egy hetet nála,egyet nálam lennének.Mennyire jó vagy rossz megoldás ez ebben a korban.Lelkileg milyen megoldás volna nekik jó,hogy minél kevésbé sérüljenek.Bármiben kiegyeznék ami a gyermekeim javát szolgálja,de ettől az egyhetezéstől idegenkedek,ugy gondolom ehhez még kicsik nagyon.Tudom általában a 2 hetente hétvége ha biróságra kerül,de ha ki tudnánk egyezni akkor én nem szeretnék harcoskodni ha nem muszáj.köszi a válaszokat előre is.


2015. júl. 13. 21:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben nem egyeznék bele, ha a beteg anyós vigyázna a gyerekekre.

A váltott hétnek csak akkor van értelme, ha a szülők foglalkoznak a gyerekkel. De ilyen kicsiknél semmiképp sem jó, bíróság se fog tapsikolni, ha előadja ezt a kérést.

2015. júl. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
57%

Ez valami vicc?

Váltott hétvége? Előjön ezzel a bíróságon, körberöhögik.

Egyrészt, mert ilyen már nincsen, egyáltalán nem a gyerek érdeke a hetenként való cuccolás, nem beszélve arról, hogy ilyen pici gyerekek esetében meg teljességgel kizárt. Gondolom a kicsi nem anyatejes, de állandó felügyeletet igényel. Már ne haragudj, de egyáltalán hogyan fordul meg a fejedben, hogy beleegyezzel ebbe. Apuka is elvonul gyedre? Neeem? Lepasszolja tán nagymamának? No de hát nem nagymama kapja a szülői felügyeletet, lévén nem szülő.

Ilyen nonszensz kérdést rég olvastam itt.

Röviden. A gyerekek érdeke, hogy állandó helyük legyen, nálad. Apuka meg adott időben elviheti. Gyerektartást meg fizet. Kéthetente hétvégén a te felügyeleted mellett. De ha jóban vagytok, nyilván láthatja a gyerekeket gyakrabban is, ez szerintem csak. De ez az egy hét itt, egy ott, ez nonszensz.

2015. júl. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
+ez szerintem csak jó.
2015. júl. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Nem akarok bele egyezi abba hogy egy het ott egy nalam.Ezt ő vetette fel,olvastam,lattam,hogy van akiknel működik,de ettől én még nem akarok belemenni.Sokallom.Mikor anyósék 1-2 napra elvitték,mert programot szerveztek vele már akkor is sírt amikor beültettem a kocsiba és akkor is ha csak rajtam múlt volna a programjaik sem érdekeltek volna szivem szerint kiszedtem volna a kocsibol.Igaz miutan a kocsi elindult abba hagyta a sirast,de az ahogy kapaszkodott belem mikor beultettem...nem akarom igy elengedni,de tudom,hogy az apjanak is joga van veluk lenni es hagynam is,csak nem az 1 het valtasban,de o meg hajthatatlan semmi masba nem megy bele amit ajanlok neki.
2015. júl. 15. 06:15
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele,hogy másba nem megy beke.Közös beleegyezés kell,enélkül a bíróság nem veszi figyelembe,hogy ő mit akar.Ilyen kicsi gyerekeknek kell a biztonsàg,azt tőled kapják meg.Mint írtam,ha annyira akarja agyerekeit,menni fog látogatni.
2015. júl. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Akkor még egyszer. A heti váltást nem hagyja jóvá egy bíró sem az esetetekben: nagyon kicsi gyerekek
2015. júl. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Akkor még egyszer. A heti váltást nem hagyja jóvá egy bíró sem az esetetekben: nagyon kicsi gyerekek és neki vélhetően nem is lenne módja nevelni őket, hiszen eleve az anyjára bízná őket.


Nagyon korrekt a hozzáállásod, de ne hagyd magad megvezetni. Jelentsd ki bátran, hogy a javaslatát teljes mértékben elutasítod, vázolj neki általad elfogadható alternatívát. Ha nem megy, a bíróság fog dönteni.

2015. júl. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Én bár ehhez is kicsiknek gondolom őket,de azt javasoltam 2 hetente pentek estetol vasarnapig elviheti oket azon kivul ha en is itthon vagyok eljohet hozzajuk latogatoba,ha esetleg neki vagy nekem pont arra a hetvegere kozbejonne valami ami miatt nem jo akkor nem kihagyjuk hanem atrakjuk akkorra amikor neki es nekem is megfelelne.pl mondjuk ma szerda van,ma elvinne penteken hozna.en ezt eleg korrektnak gondolom,de neki nem felel meg sajnos.
2015. júl. 15. 11:17
 19/21 anonim ***** válasza:
Majd a bíróságon megkapja írásban,hogy így lesz és kész.
2015. júl. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

ne viccelj már ekkora gyerekek nincsenek meg egy hétig az anyuk nélkül, az meg pláne káros hogy közben gyakorlatilag a nagyi neveli öket

kizárt hogy a bíró ezt megitélje,

pont az ilyen dolgok miatt nagyon ritka az ilyen itélet

2015. júl. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!