Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elválnál e a férjedtől 1,5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elválnál e a férjedtől 1,5 éves gyerek mellett, ha ugyanannyit de inkább többet dolgoznál, mint ö, de többszöri kérésre se segitene semmit a háztartásban, és a gyereknevelésben?

Figyelt kérdés
2015. aug. 2. 22:17
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

rókatelli

szerinted aki most ugyáll a gyerek neveléshez hogy majd az asszony intézi az késöbb menyit fog foglalkozni a gyerekével

milyen lesz a gyereknek mikor menne focizni, billiárdozni...

de apuka ül a kocsmában vagy egy monitor elött

aki a kis gyerekel nem foglalkozik a nagyal se fog

nézd meg csak ezen az oldalon hányan irják hogy az apjuk egész nap ül és parancsokat vakant ez szerinte a nevelés

2015. aug. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
54%
Én hiába segítettem háztartásban, gyereknevelésben, hiába támogattam, mikor jött a baba, hiába álltam mellé, hogy tartsa meg, miközben a családja azt akarta, hogy gyilkoltassa meg, hiába voltam ott a szülésnél és hiába próbáltam meg, amit tudtam, mégis otthagyott és vitte az 5 hónapos fiunkat. Konkréten a kérdéshez pedig: az alapján, amit leírtál csak azt tudom, mondani, hogy a 1,5 éves fogja megszívni a válást, de még inkább az utána való különélést. Túl egy hasonló procedúrán azt tudom mondani, hogy ha mindent rátenne ez a hölgy a mérlegre, akkor rájönne, hogy érdemesebb lenne küzdenie a hatékonyabb kommunikációért és ezáltal a házasság megmentéséért. Nem éri meg ennyiért elválni. Mindig az ártatlanok szívják meg.
2015. aug. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

10-es vagyok!

Igen,küzdeni kell a hatékonyabb kommunikációért.De látod 12-es válaszoló, nálatok sem működött,sajnos nálunk sem.Hiába akar az egyik,hiába húz,ha az a másik,másfelé húzza a szekeret.Ekkor már lépni kell.Pont a gyerek érdekében.

2015. aug. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
65%

Ha a másik fél valóban semmire sem hajlandó akkor sem biztos, hogy nem változhat... Hagyd ott egy pár napra, hogy szálljon magáma, ha akkor sem megy és már mindent megpróbáltatok akkor lehet válni! AMRNNYIRE LEHET BÉKÉBEN!

Rólam is ex feleségem azt állította, amit itt leírt a kérdező, csakhogy meg kellene hallgatni a másik felét is, hogy teljes legyen a kép!! Ugyanis a mi esetünkben én hordtam a gyereket orvosi vizsgálatokra, boltba, focizni, pecázni, sétálni, biciklizni! Mentünk sok helyre kirándulni! Takarítottam, mostam! Dolgoztam mellette sokat volt hogy 8-10szombaton zsinórban! Mégis én lettem a leirtak alapján az agresszív, mocskos, szexfüggő férj! Amit megkoronázott egy alaptalan pedofíliával való feljelentés! De hála az Istennek az ilyen dolgokat bizonyítani is kell. És olyannyira "sikerült" neki, hogy hamarosan valószínüleg nálam helyezik el a gyereket! Igaz már több mint egy éve tart a gyermekelhelyzés! Boldog leszek hogy nevelhetem a gyerekemet és mindent Megadom számára! De egyik felem sohasem lesz boldog, mert a gyerek nem érezheti az apa és anya által egyszerre adot védelmet, amit én is kaptam a szüleimtől! Itt a gyermek csak vesztes lehet! Mi sem hétvégén felemlegeti a régi lakást sírva hogy mikor költözünk vissza hárman! Ugyhogy mielött valaki is véleményt alkot, halgassa meg ennek a hölgynek a férjét is!

2015. aug. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Megint 10-es vagyok.

Rókatelli,mégis hogyan lehet elérni,hogy a másik fél is változtasson?Legalább a gyerek érdekében?

2015. aug. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
"rokatelli"te egy primitiv bunkó vagy.Szeretnélek 2 dologról felvilágositani:ez az oldal azért jött létre,hogy emberek kérdéseket tehessenek fel egymásnak,és arra válaszokat kapjanak.Gondolom neked ez még nem esett le.A másik:szerinted melyik jobb a gyereknek,ha az anyja nem a vérszerinti apjával neveli fel öt,hanem egy másik férfivel(aki ugyanugy szeretheti mintha a sajátja lenne)de nyugalomban szeretetben békében élik az életüket,vagy az jobb a gyereknek,ha az apja egész nap csak fekszik,anya megszakad a háztartásban gyereknevelésben munkában,apa meg a kanapéról csicskáztatja,és közben napi szinten megy a balhé?Szerinted ez jobb egy gyereknek?Te ökör te.Takarodj innen nem vagyok rád innentöl kiváncsi.
2015. aug. 4. 13:28
 17/23 A kérdező kommentje:
ja és még valami rókatelli:az én férjem az életben SEHOL nem volt még a gyerekünkkel:én kelek hozzá a mai napig éjszaka,én játszok velem,én sétálok vele,én viszem orvoshoz,én veszem meg neki a saját pénzemböl a ruháit a pelenkáit!NE HASONLITSD MAGADAT ÖSSZE AZ ÉN HELYZETEMMEL!!!!Én nem hazudok nálunk tényleg nem csinál semmit,akárhányszor kértem már meg erre!!
2015. aug. 4. 13:31
 18/23 anonim ***** válasza:
Válj! Én végignéztem ahogy Anyukám 35 éven keresztül rabszolga volt. Ő csinált minden. A háztartást, pénzkeresést, a gyereknevelést. És míg apám csíkos pizsamában nézte a tv-t volt ideje üvöltözni, verekedni , terrorizálni minket. Anyu belerokkant. 5 éve elhagyta apám egy kur v @ért, hál Istennek! Anyu azóta szabad. Mindig szt mondja neki soha tobbe nem kell ferfi. ő nem mossa senki sz @ ros gatyáját.
2015. aug. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
12%

Szegény rókatellit jól lehurrogtárok... Peddig csak válaszolt a kérdésre!

Gondoltad volna meg kinek szülsz!

2015. aug. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

10-es vagyok, én komolyan kérdeztem,hogyan lehet rávenni valakit a változásra,ha ő maga nem akarja?

Úgy gondolom,ha két ember szereti egymást,akkor lehet változtatni.Akkor van ilyen teljes érdektelenség,amiről a Kérdező ír,ha már a férje nem szereti,neki így kényelmes,ahogy van.

2015. aug. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!