Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek valjak vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek valjak vagy ne?

Figyelt kérdés
A problema az hogy a ferjem semibe veszi a kereseimet soha semit nem beszel meg velem mindig mindent o dont el egyedul.# eve vagyunk hazasok es van egy 4,5honapos kisfiunk de sajnos ugy erzem nem birom vele tovabb!Mi kozos hazban lakunk sogoromekal akinek van 2 lanya kozos a konyhan es a furdo,utalok itt lakni de a ferjem nem hajlando koltozni.Pl ha o ugy gondolja hogy kolcson ad a tesojanak akkor ad velem nem beszeli meg,de nekem soha egy filet se hagyna ithol gyakorlatilasg soha nincs egy vasam.A babanak meg veszunk mindent de nekem soha nem ad semit.# eve van ez mar igy.Mig dolgoztam az en fizetesembol koltotunk ere meg ara.Elegem van nem tudom mit tegyek.Tudnatok tanacsot adni.Alapjaban a ferjem jo ember nem veszekedik soha nem iszik es a gyereket is imadja.De nem hajlando valtoztatni semin!Szerintetek?
2010. márc. 12. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Eddig is ilyen volt, x éve (nem tudom mennyi, mert nem tudtam megfejteni a jelet...).

Akkor miért most kezd el zavarni???

Mikor van egy kicsi gyerek is!!!

Most jut eszedbe, hogy ez nem jó így???

A gyerek előtt kellett volna ezt meggondolni, nem pici baba mellett!!!

2010. márc. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen tudom de ha egyszer nem megy nem megy.Mindig ara vartam hogy megvaltozik de hat medig varjak?Szerintem mas is el val pici gyerek mellet is!
2010. márc. 12. 14:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Üljetek le, és mond el neki,és nézd meg mit reagál. Ennek függvényében költözhetsz el, és adod be a válást. Keress egy helyet ahová mehetsz, és indulj.
2010. márc. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez azért nem válóok. Ha szereti a babát és jó ember, akkor nincs okod válásra. Minden házasságban vannak nehézségek, de ezeket meg kell oldani. Értelmes, felnőtt emberek vagytok, szátok is van, ismeritek is egymást. Annyit megtehetsz, hogy felhozod a válás témát, ha nem változtat ezen, akkor majd észbe kap. Hidd el nekem ez nem válóok, nagyon meggondolatlan és rossz döntés lenne. A babátoknak ártanál vele a legtöbbet, utána jönne a férjed, és utána következnél te magad, gondolom azért szereted még. Fel a fejjel és béküljetek!
2010. márc. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is azt tanácsolnám, ne válj el. Jobb nem lesz ennél semmi, gondolj bele. Már maga az, hogy van hol lakni, van egy kis családi közösség, sógór, sógornő, nem rossz ez. Talán szokatlan neked, mert önálló voltál. Próbálj lelkileg átállni, és próbáld a jó oldolát nézni a helyzetnek. Igyekezz kifejezni a szeretetet irántuk, férjed iránt is. Foglalkozz odadóan a kisbabával. Mire lenne jó a civakodás, hogy ki, mikor láthatja a gyereket, meg ilyenek. Majd esetleg, ha sehogy nem tudsz megbékélni, és a gyereked felnő, találhatsz más megoldást. Bár lehet, hogy addigra már nem akarsz majd. Rajtad múlik, hogy a jó vagy a rossz oldalát látod-e a helyzetnek. Keresd a békességet, a szeretetet, akkor lesz belőle neked is.
2010. márc. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ülj le és beszéld meg vele, szerintem meg fogja érteni.
2010. márc. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!