Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit csináljak? Teljesen kivagyok.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Teljesen kivagyok.

Figyelt kérdés
Magamra maradtam több mint fél éve egy pici babával. Anyagilag is, erkölcsileg is, fizikailag is ki vagyok bukva. Barátaim nincsenek, kisvárosban élek. Mit tehetnék??Tapasztalatokat várok, ki hogyan vészeli át ezt a nehéz időszakot.Néha úgy érzem, már nem bírom tovább.
2010. márc. 18. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Se szülő, se nagyszülő, se nagynéni, vagy nagybácsi? Se unokatesó, se barát, senki? Hol van a gyerek apja? Milyen életet éltél akkor idáig? Kicsit bővebben légyszi!
2010. márc. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Merre felé laksz? Bár én nem vagyok olyan helyzetben mint te, de ha gondolod akkor írhatsz privit barátkozás céljából, hogy kicsit erőt meríts a mindennapi gondokhoz. Nem mondom hogy átérzem a helyzeted, biztos nagyon nehéz, de talán valamennyit segít ha valakivel beszélgethetsz. Egyébként nekem is van babám, igaz ő már lassan 15 hónapos.
2010. márc. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Találj vmi hobbyt, amit a gyerek mellett lehet csinálni.

Próbálj meg hobbyművészekhez csatlakozni, talán van ilyen a kisvárosban is. Ilyen helyen kikapcsolódhatsz, nem fog senki a magánéletedről kérdezni.

Nem nagyon értem, hogy miért nincs rokonod, de hidd el családban is érezhetnéd magad egyedül!

Most még korai, de a legjobb lenne, ha társ után néznél. Nem jó egyedül megöregedni, biztos van olyan, aki gyerekkel együtt is szeret és elfogad.

Tarts ki, ha egyedül érzed magad, a gyakori kérdésekbe mindig írhatsz. Egy-két kivételtől eltekintve, ha vki rosszul érzi magát, annak biztató üzeneteket küldenek!

2010. márc. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az én babám is 15 hónapos:)Most lett volna valaki, de elszúrtam...nem merek újból kezdeni egy kapcsolatba, mert félek, ugyanolyan lesz, mint a régi volt, tele agresszióval.Pedig azt hiszem, szeretett minket. Van családom, szüleim, nagyszülők, de azért az mégsem ugyanaz. Klubok, hasonlók nálunk nincsenek, suliba akartam járni, de az sem indul.Barátok meg egyáltalán nincsenek, de én döntöttem így.Azért köszi minden választ.
2010. márc. 19. 08:20
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos jótanácsot nem tudok adni,de nem vagy egyedűl,én is hasonló helyzetben vagyok.Nekem 6 és 16 évesek a gyerkőceim.Január elején végre kimondtam,hogy váljunk!De addigra már pánikbeteg lettem és most sem vagyok túl jól.Pedig még előttem áll egy félkészházrész beépítése és a költözés.Ha van kedved írhatsz privibe,talán kicsit erősíthetnénk egymást :)!
2010. márc. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!