Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek ha a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a páromnak dühkitörései vannak és már ijesztő? Amúgy rendes ember lenne

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek!4és fél éve vagyunk együtt eleinte persze gyönyörű volt minden.Aztán jöttek a dühkitörések..persze veszekedések viták alkalmával.Főleg amióta új munkahelyen van kb 5hónapja azt mondja eléggé stresszes azóta voltak ilyen megnyilvánulásai.Van,hogy alapból dilisen jön haza vagy apróságokon rendesen felhúzza magát...ma pl totál ideg volt már mikor hazajött persze próbálta leplezni de Én tudom,hogy valami idegesíti aztán amikor összevesztünk akkor elkezdett üvöltözni,hogy akkor is az lesz amit Ő akar és ma elmegy inni a haverjaival fogta a dohányzóasztalt és felborította.Minden repült,törött ami rajta volt.Telefonok köztük egy mobil is ami nem is a miénk és úgy néz ki tönkrement..Én nagyon megijedtem persze most beült a kocsiba és elment.Ja az üvöltözés az rendszeres Nála ha ideges és olyankor akár mindenki hallhatja az sem érdekli.Nem vagyunk már csitrik Én 32 Ő 31 éves és van egy lányom előző kapcs. Ő szintén megijedt mert sajnos Ő is hallotta:(( Mit tennétek a helyemben??Normális válaszokat szeretnék.Előre is köszönöm.
2010. ápr. 2. 20:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Szia

Nyilván ha paprikás könnyen eldurran az agya, de gondolom magadat sem érzet tökéletesnek és hibátlannak. Amit én javaslok. Figyelmeztesd, hogy nem te vagy a problémák okozója és ezért ne is téged büntessen. Ha ezt nem érti meg akkor lehet, hogy nem jó ötlet ez a kapcsolat, bár ezt a megoldást csak abban az esetben javaslom, ha bánt. Tedd nyilvánvalóvá, hogy nem tűröd el ha ilyen. ha ez nem megy akkor baj van.

2010. ápr. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
21:06-os vagyok. A párom hajlandó volt elmenni pszichológushoz tegnap és abban bízunk ez majd segíteni fog. Vele azért történtek rossz dolgok is, azért is ilyen. Magában tarta ezeket és nem tudja egyedül megemészteni, de beszélni meg senkivel nem akar róla. Szóval most ezzel próbálkozunk, illetve még arra gondoltunk, hogy vannak indulatkezelő tanfolyamok. Esetleg ti is megpróbálhatjátok.
2010. ápr. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Kedves előző.Én is ezt szeretném de ma közölte,hogy el akar költözni nem tudom komolyan gondolja-e bár elég komolynak tűnik.Én nem szeretném ha elmenne a másik felem meg fél mert hogy így viselkedik.Szerintem nem az a megoldás a problémákra,hogy lelépünk hanem mondjuk vmi olyasmi amit ti is csináltok.De most könyörögjek neki??
2010. ápr. 3. 09:02
 14/18 anonim ***** válasza:
De miért akar elköltözni? A dühkitörések miatt, vagy más oka van?
2010. ápr. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Hát mert állítólag nem tud velem élni az előbb beszéltünk és azt mondta h szívesen meghallgatja az Én véleményemet is és ha tudok valami megoldást a kapcsolatunkra akkor mondjam mert Ő nem lát megoldást ennek ellenére szeret.Azt mondja mindig Nekem van igazam és ez is zavarja annyira többek között meg h Én nem tudok kompromisszumot kötni:S
2010. ápr. 3. 12:03
 16/18 anonim ***** válasza:
Hozd fel neki a pszichológust. Lehet jól fogadná.
2010. ápr. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem vagytok már a legfiatalabbak, de jobb ha tudod, hogy ez már sose lesz a régi. Erősen kétlem, hogy nincs valami más is a háttérben, csak te még lehet, hogy nem tudsz róla. Ne fuss olyan szekér után, ami nem vesz fel. Meg se alázkodj, mert szintén felesleges. Én úgy gondolom, hogy elég sokáig voltál türelmes. Ha menni akar menjen. Elég hasonló volt az esetem a párommal és ha gondolod privátban elmondom mi történt. Nálunk én voltam a rosszfiú, de megfelelő ultimátum hatására fel kellett adjam a dacomat. nem lehet, hogy van valaki más az életében?
2010. ápr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Igen megköszönném ha leírnád a történeteteket hátha le tudok vonni belőle tanulságot.Nem hiszem,hogy van valakije mert akkor már 2-3 éve kellene,hogy legyen mert kb azóta vannak ezek a dühkitörések.Arra már tuti rájöttem volna ennyi idő alatt.Azt mondja Ő sosem volt ilyen idegbeteg csak Én váltom ezt ki belőle.Nem tudom mi legyen.Várom a leveled.
2010. ápr. 4. 09:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!