Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Megcsaltátok/nátok a férjeteke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltátok/nátok a férjeteket 3 év és egy gyerek után?

Figyelt kérdés
Lehet, h már nem szeretem, vagy másra vágyom, de idegesít minden amit csinál, ahogy csinálja. A manóval is mostanában elég sok a baj, türelmetlenebb is vagyok, sex már jó ideje nincs-de nem is bánom. Ennyi volt?
2010. ápr. 6. 14:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hát én tudom, hogy nem könnyű, én is lassan 2 éve, hogy itthon vagyok a gyerkőccel. Szerencsére nekünk jó a kapcsolatunk, bár azért vitázunk is sűrűn, én is sokszor el vagyok keseredve, de ha rossz lenne a kapcsolatunk, akkor sem csalnám meg a páromat. Szerintem Te se tedd. Inkább üljetek le megbeszélni, ha megoldható, váljatok el, nehéz egyedül nevelni egy gyereket elvált szülőként, de sokkal rosszabb egy hazug kapcsolatban élni, ráadásul ezt a gyerek is észreveszi, bármennyire is nem mutatjátok. Tisztességesebb a másik fél felé őszintén megvallani, hogy nem megy és utána új kapcsolatot keresni.
2010. ápr. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

Szia!Én ugyanebben a helyzetben vagyok lassan nem nőnek hanem egy szardarabnak érzem magam, pedig nagyon csinos fiatal anyuka vagyok. :)

Borzasztóan elhanyagol, és lassan az is idegesít ha levegőt vesz. :)

Mozduljatok ki a Törpivel menjetek el egy csomó helyre, ne ülj otthon.

És ne csald meg, ha úgyérzed nem bírod tovább mozdulj ki egyedül, esetleg menj bele egy ártatlan flörtbe, hidd el az is segít! És ha megtaláltad a tuti megoldást írd meg Nekem! :D

2010. ápr. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
15.33 vagyok. Azt elfelejtettem írni, nehogy azt gondold, hogy azonnal a válás felé próbállak ösztönözni, dehogy! Nyilván először ha lehetséges, próbáljátok megoldani a házasságotokat. Mitől laposodott el ennyire? Miért nincs szex? Miért nézi a férjed semmibe az otthoni munkádat a gyerekkel, a háztartással? Miért nem mentek sehová? Ezeket kellene megbeszélni és ha mindketten akarjátok, meg lehet menteni. De a megcsalás nem megoldás szerintem. Gondolom nem kell Neked mondani, hogy egy kapcsolatért kínkeservesen meg kell dolgozni. Én is nap mint nap tapasztalom!
2010. ápr. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
73%
Hát, ha megteszed utána a lelkiismereted meg fog szólalni, legszívesebben majdnem lehánynád magad és egyebek, és a legszebb az egészben, hogy meg is fogod érdemelni. Szerintem ne tedd meg, van szád el tudod mondani mi bánt, lehet fenyegetőzni a válással ha a helyzet nem változik, de hogy a megcsalás felmerül egy ilyen probléma miatt, nekem már most hányingerem lenne.
2010. ápr. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
70%
Nem értem a 14:20-as válasza miért 66 %-ban hasznos. Mert ugyanaz a helyzete mint a kérdezőnek, és nem csalná meg a férjét? Szerintem ezért le a kalappal előtte. Komolyan nem értem a beteges lepontozókat.... szánalmas.
2010. ápr. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
52%
Vagyis most már 72 %-ban hasznos, mert felpontoztam. Kár hogy nem lehet többször is. Sok sikert neked az újrakezdéshez!
2010. ápr. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugyanígy vagyok. 3 éve vagyok itthon és még itthon is leszek, mert a kisebbik gyerkőc most lesz 1 éves. De minden rossz, amit csinálok. Illetve mindig azt kapom, hogy " -Ezt nem így kellene; -ezt miért nem így csinálod; -miért nem azt mondtad....stb". Szóval gáz. Ugyanezek a gondolatok már röpködtek nálam is, hogy valyon, ha olyan helyzetbe kerülnék, megtenném-e? Mondjuk ez csak gondolati szinten, mert időm nics ilyen helyzetbe kerülni :-)))

Lényeg, hogy oda jutottam, hogy NEM!!!! Ő a gyermekem apja! És amúgy meg mindent megtesz értünk. Csak bebogarasodott, vagy nem is tudom. Gondolom ez nálatok is így van, igaz? Én elmegyek ilyenkor pár napra mamázni a gyerekekkel, és ilyenkor meg alig várja, hogy hazaárjünk, és kajával vár, meg minden. Közben én is feltöltődök, veszek pár apróságot magamnak, még ha csak egy zoknit is,vagy fölsőt aminek örülök,elmegyek barátnőhöz, és friss élményekkel térek vissza.

Szóval igaza van sokmindenkinek, hogy csinálj Te is valamit, ami kizökkent a hétköznapokból, akár egyedül , akár Vele, akár együtt a gyerekekkel, akár mindenhogy :-) Hidd el jót tesz. Apát pedig sose csald meg, maradj TISZTA!!!!!!

2010. ápr. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!