Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Első tárgyalásra készülök,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első tárgyalásra készülök, exem 2gyermekre20-20% gyermektartást kér 20. 000ft alapösszeg mellett+10. 000ft házastárstartást. Netto bérem 69840ft ami fix bér. Mik a kilátásaim?

Figyelt kérdés
2008. szept. 25. 23:59
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
18%
Ugyhogy nem sajnálak csak fizesed a pénz!Ha gyereket azt tutál csinálni!
2008. okt. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
18%
Ja és még annyi a férjem is vagyonör de a szakmában nincs olyan náluk hogy fix bér!Órabérbe vannak,igy fizetik öket!Persze papiron ö is 69840 ftot keres de csak PAPIRON!
2008. okt. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
18%
Nagyon undorito ha valaki a saját gyereke elöl sajnálja a pénz !Holott ha márt az apuka megcsinálta akkor belekellene gondolnia hogy a gyereknek sokal több mindenre kellhet mint neki!Az összes ilyen pasit fel kéne......És még te VÁLALSZ MÉG EGY GYEREKE?Minek ha a másikaknak sem jut?????Mert nem tudsz fizetni annyit???Az ilyen ember aki ennyire szemét tudja nincs de vállal még egyet hogy annak a szerencsétlen másik két gyereknek még kevesebb jusson..hallode te nagyon szemét vagy!
2008. okt. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
96%
Állj állj állj! Ne bántsuk a kérdezőt, hanem olvassuk el figyelmesen mit írt. Ő azt írta, hogy havi 20-20 ezer forint alapösszeg mellett kér a felesége 20-20%-ot a gyerekek után + az asszonytartást. Ez azért valljuk be, nagyon nevetséges. Én már írtam választ, abban le is írtam, hogy bizony a gyerektartást fizetni KELL, nem nézik, hogy neki megélhetésre marad-e, azt viszont igen, hogy a másik gyereknek, aki majd születik, neki is jusson. És a kérdező írta is kommentben, hogy a havi 20-20% oké, csak a többi nem. Nem akar kibújni a gyerektartás alól. Amúgy akkor én megmondom neked, kedves kérdező, hogy megnyugodhatsz, olyan nincs, hogy alapösszeg, + még százalék. Az van, hogy megállapítanak egy minimum összeget gyerekenként, de a fizetésed 20%át kell fizetni gyerekenként, csak akkor a megállapított összeget, ha a 20% azt nem éri el. VAGY az van, hogy a bíró megállapítja, hogy a gyerekek után mennyi fix összeget kell fizetni, de akkor nem nézik, mennyi a fizetésed. Asszonytartás pedig NINCS!!!! Ennyi.
2008. okt. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!