Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Visszakövetelheti a pénzt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszakövetelheti a pénzt?

Figyelt kérdés
A volt barátom mikor még szeretöje voltam többször utalt a számlámra pénzt, pl. hogy vegyek magamnak valamit. (pontosan 2 év alatt 80.000Ft-ot.). Megromlott közöttünk a viszony, és most követreli vissza a pénzt. Ma kaptram ügyvédtöl is levelet. Én is adtam neki pénzt, de én készpénzben, csak anyukám látta, nem tudom bizonyitani. Most tényleg visszakövetelheti amit ajándékként adott?
2010. ápr. 13. 11:19
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Ráadásul utalással küldte,tehát bizonyíték is van,hogy adta.

Az indok az az lesz,hogy ajándékba adta,mivel úgy gondolta,hogy te leszel a felesége/élettársa.

Mivel mittudomén(megcsaltad,becsaptad,rosszul főztél,nem szereted a kutyáját stb)érdemtelenné váltál és kéri vissza..gondolom az ügyvéd valami ilyent írt.

Szerintem itt 80000-nél többről van szó,mert ennyit az ügyvédje kér.Talán egy 0-át lehagytál?Vagy valamiért nagyon pipa rád...

2010. ápr. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
11:48as egyébként elsőre nekem is ez ugrott be... 80 ezer forintot az hajtat be max. aki egy uzsorás, vagy vmi nagygóré , vagy nagyon unatkozik stb. , főleg ügyvéddel?? ( a munkadíja is több) Nem lehet hogy picit több összegről van szó? (Bocsi , csak felmerült, de természetesen nem akarlak cáfolni kérdező)
2010. ápr. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Bocsi a késöi kommentért. 80 ezer forintrol van szó, és nem kell ügyvédre költenie, mivel ő maga ügyvéd. Azt irta levélben, hogy kölcsönszerzödésként fogja fel a dolgot. 11:44-es, köszönöm a válaszod, sokat számitott, és természetesen mindenkiét. Nem volt volt a közleményben, hogy "kölcsön". Édesanyám pedig látta, hogy én is neegyszer pénzt adtam neki, söt, ök isadtak. ápr. 30ig adoatt határidöt a fizetésre (kamattal), utána feljelent. Igen, pipa rám, mert 3szor is visszautasitottam, öt pedig emiatt dobtra a felesége. (nekem már 1 éve férjem van, azota nincs köztünk kapcsolat, csak ö probálkozik)
2010. ápr. 13. 12:36
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

46% vagyok

amúgy ha nem okoz igen nagy gondot ez a 80000 Ft, fizesd ki, mert ő bosszantani, visszavágni akar, szerintem ha kifizetnéd, annak örülne a legkevésbé...:D

2010. ápr. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
NAgy dilemma, hogy mit csináljak. Az a baj, hogy megterhel minket, gyed-en vagyok, és a kislányunk trartósan beteg. Persze ha azt veszem, ügyvédre is elmenne ennyi. És nagyon bánt, hogy alaptalanul követel, hisz visszafizettem már rég. Másrészt zsarol. Gondolod, hogy azt is abbahagyná ha kifizetném?
2010. ápr. 13. 12:53
 16/24 anonim ***** válasza:
57%
Ha visszafizetnéd akkor leesne az álla. Mekkora koppanás lenne egy ilyen szánalmas férfinak. Komolyan mondom, hogy nem tudom miért is tesznek ilyen dolgokat az emberek. Fel a fejjel, sajnálni kell őt, és nem félni tőle.
2010. ápr. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
57%
Előző vagyok. Mivel zsarol? Baromira nem csípem az ilyen embereket.
2010. ápr. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Állitolag mikor együtt voltunk készitett egy szexvideot. Azt üzente a férjemnek, hogy "ne aggodj, csak akkor teszem közzé, ha rákényszeritesz". Lehet hogy tényleg van ilyen vieo, és igen kellemetlen lenne, ha kiderülne.
2010. ápr. 13. 13:01
 19/24 anonim ***** válasza:
57%

Ha tényleg van ilyen video és közzéteszi, akkor arra nagyon ráfizet, mert ez a személyiségi jogaidat sérti, és ha emiatt feljelented, akkor az neki sokkal többe fog kerülni, mint a 80000 Ft. Nyugodtan fenyeges meg ezzel, hidd el, nagyon gyorsan leáll a zsarolással.


Kölcsönként meg csak akkor tekintheti a neked átutalt összeget, ha bizonyitani tudja, magyarul, ha van róla irás.

2010. ápr. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Nem te vagy az, aki a pénzt visszaadta neki készpénzben? Mert akkor felesleges volt feltenned ezt a kérdést...
2010. ápr. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!