Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Visszakövetelheti a pénzt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszakövetelheti a pénzt?

Figyelt kérdés
A volt barátom mikor még szeretöje voltam többször utalt a számlámra pénzt, pl. hogy vegyek magamnak valamit. (pontosan 2 év alatt 80.000Ft-ot.). Megromlott közöttünk a viszony, és most követreli vissza a pénzt. Ma kaptram ügyvédtöl is levelet. Én is adtam neki pénzt, de én készpénzben, csak anyukám látta, nem tudom bizonyitani. Most tényleg visszakövetelheti amit ajándékként adott?
2010. ápr. 13. 11:19
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
olvastam a kérdést mielött felettem volna ezt. Nem, nem ö vagyok, de én is elismerem, hogy kisértetiesen hasonlit a sztori. Amugy érdekelne, hogy abban az esetben mi lett a vége.
2010. ápr. 13. 13:31
 22/24 anonim ***** válasza:
57%
Ha közzéteszi azt a felvételt akkor magának is árt. Pláne ha ügyvéd, akkor még inkább. Ha létezne már megtette volna, s nem ilyen kicsinyes dolgokon (80Ft) lovagolna. Én kinevetném és elmennék mellette. Akkor éri el célját ha téged valóban meggyötör. Hidd el a bíróságon kinevetik, sajnálni fogják, semmibe se nézik. Mekkora de mekkora ...
2010. ápr. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Ne menj bele ebbe a játékba, ne fizess neki semmit! Már így is vérszemet kapott és elkezdett zsarolni egy állítólagos szexvideóval, ezt csak fokozni fogja, amint rájön, hogy fejhet benneteket, mert hagyjátok magatokat.
2010. ápr. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Sziasztok! gyorsan visszaolvastam:) nekem is az ugrott be elsőre, hgoy igen, most 80at húz le rólad, de mi a biztosíték, hogy nem kap vérszemet? amúgy meg nem amerikában vagyunk, ahol büntetlenül lehet bármit felrakni a netre! Itt azért vannak személyiségjogok, ha már más amúgy nincs nagyon..

Szóval, ha kifizeted, akkor meg majd azt mondja, hogy nem fizetted ki, kéri még egyszer meg még egyszer.. szóval ne menj bele, én is azon vélemények között vagyok!


Jelentsd fel zaklatásért:)

2010. ápr. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!