Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Vannak itt egyedülálló apukák?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt egyedülálló apukák? Ha igen, hogy alakult így a helyzet, hogy hozzájuk került a gyerek?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 15. 22:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A szomszéd családban az "anyuka" állandóan olyan piás volt, hogy még a bíróságra is "beállítva" állított be. Persze hogy azonnal az apának ítélték a két gyereket! Ennek már 4 éve, a mama azóta is piál, a gyerekeket jóformán soha nem látogatja, mégis állandóan perel. Persze a bírónő, aki az üggyel foglalkozik, már csak legyint...
2010. ápr. 16. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Anyuka megszerelmesedett, és 3 gyerekét otthagyta apunak. Az apa szerintem nagyszerűen neveli őket,szeretik egymást, szép mindhárom kislány.
2010. ápr. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Engem meg a tesómat is egyedül nevel minket. Azért, mert anyu meghalt, mikor három voltam (tesóm meg másfél éves).

15/l

2010. ápr. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, sajnálom :(:(
2010. ápr. 16. 09:14
 5/11 anonim ***** válasza:

Munkatársam a kislányát.

A felesége elvált és azóta is keresi az "igazit".

2010. ápr. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm egyedül nevelte fel a kislányát (ma már felnőtt nő), gyönyörűen nevelte, különbül mint sok nő!!! A kislány anyáknapjára is őt hívta el, azt hiszem ez önmagáért beszél!
2010. ápr. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem 2 ilyen eset volt a környezetemben. Az egyik szituációban anyuka egy finoman szólva r*banc volt, levetette a nevéről az idősebb lányát, hogy ne kelljen utána gyerektartást fizetni, (nem tudom pontosan hogyan, de elintézte), a kisebbik gyereket, aki még nem múlt el 18 éves neki ítélték, holott a gyerek mondta, hogy az apjával akar élni. Felvette 6 hónapig utána a gyerektartást, utána lemondott róla, mondván gyerek mellett nem tud pasizni. Azóta is az apa neveli a két gyereket, anyuci lelépett, nem fizet egy fillért sem.


A másik eset sokkal normálisabb körülmények között történt. A kisfiú nagyon apás volt, és az anyuka nem ellenkezett azt mondta nem teheti meg vele, hogy elszakítja az apjától így a nagyobbik vele maradt, ő anyásabb volt, a kisebbiket a mai napig az apa neveli, lassan 18 éves lesz :) Náluk teljesen korrekt volt mindkét fél, akkor látogatják egymást, amikor csak akarják :)

2010. ápr. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Szia! Én a saját élményem tudom elmesélni. Nagyon friss! Csütörtök óta van velem végre a Kisfiam.Előzménye az volt, hogy exem félre lépett, majd mikor lebukott füt-fát igérve mégis beadta a válópert. Első fokon 3 tárgyalás volt meg egy pszichológiai vízsgálat. Exem életcéltalansága viselkedése temperamentuma megkönnyitette a dolgomat Persze Kisfiam se ragaszkodott az anyjához, a pszichológusnál is gonosznak nevezte és kerek-perec megmondta, hogy velem akar élni (5 és fél éves most).Első fokon Így sima ügy volt. Exem persze fellebbezett, de másodfokon is adta önmagát. Hazudozott jobbra-balra engem ócsárolt,de egyik fokon se bizoygatta, hogy szereti a gyermeket. Így másod fokon is simán ment minden. Persze nem adta át önként Tücskömet így a hatérozat megérkeztéig semmit tenni nem tudtam.Most oda van láthatáson az anyjánál bár azt mondta csak azért megy,hogy elhozhassa a dolgait. Kérte keressek neki egy új anyát mire én mondtam, hogy neki van anyukája, mire Ő van van de az nem jó és neki akkor is kell egy új anyuka. Na erre mit mondjak!
2010. ápr. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jaj de jó látni, hogy vannak még ilyen aranyos apukák, mint Te, kedves utolsó. :)
2010. ápr. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
22:34 gratulálok a nyert ügyedhez:) :)
2010. ápr. 18. 17:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!