Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan győzzem meg a férjemet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem meg a férjemet, hogyan mondjam el neki hogy babát szeretnék?

Figyelt kérdés

Én 27 éves vagyok, a férjem 33.

Hét éve vagyunk házasok, az anyagi helyzetünk rendezett, jól állunk, minden adottság megvan a családalapításhoz.

Többször beszélgettem a férjemmel a gyerekvállalásról, de állandóan csak hárít, azt mondja hogy még túl korai, ő még élni szeretne, dolgozni, és utazgatni.(Jelenleg hallani sem akar a gyerek témáról.)Amikor kérdeztem, hogy mikor szeretne gyereket azt válaszolta, hogy 40-45 éves kora körül, mert addigra "benő a feje lágya".

Én már régebb óta szeretnék csemetét, és az amit ő szeretne, már túl későn van.Hogyan tudnám meggyőzni hogy ő is akarja a gyereket, anélkül, hogy rákényszeríteném az akaratomat?


2010. ápr. 26. 09:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Az én férjem is hasonlóan vélekedett a témáról,de sokat beszélgettünk és már ő is nagyon szeretné,de sajna még nem sikerült.


Néhány hozzászólónak érdekes élete lehetett ha 35 évesen tart egy nőt elég érettnek a gyerekvállaláshoz.Szerintem minnél fiatalabb egy anyuka annál jobb.

22/L

2010. ápr. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudod meggyőzni, csak bízni abban, hogy megváltozik a véleménye. Ha túl korán jön a baba az is baj. Bár nem értem, ha 40-45 évesen vállal gyereket, miért lesz jó neki bottal menni a szalagavatójára.

Én tudom, mert késői gyerek vagyok. Apum 40volt mikor megszülettem és 21éves koromban eltemetettem, pedig még szükségünk lett volna egymásra sokáig...

Aki meg írta hogy 35 előtt nem alkalmas rá, az gondolkozzon el hogy miért van 35 év felett plusz vizsgáltok sora várandósoknál...

Oké, hogy a férfi élete végéig nemzőképes, de nem mindegy hogy komplikációmentesen viseli az anyuka a terhességet vagy nehezen.

2010. ápr. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Tegnap egy 30 éves férfi arra panaszkodott, hogy a 25 éves felesége nem akar gyereket.

Szerintem pont illenétek egymáshoz.

A férfinek a felesége értetlen, neked meg a férjed.

Keresd ki itt a családi kapcsolatok témából.

Lehet, hogy összeilletek, és akkor megoldódik a problémád.

2010. ápr. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szerintem pont hozzád illik az aki itt ezt kérdezte:

"A feleségem nem akar gyereket. Váljak, és keressek olyat aki akar, vagy fogadjam el, hogy ez így jó?"


Nincs messze a te kérdésedtől, írj neki beszélgessetek, hátha megtetszetek egymásnak. Esetleg négyen leülhetnétek beszélgetni, és mindenki rájönne, hogy mi a hiba.

2010. ápr. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Igaza van a kettővel előttem szólónak:

Egy 20-30 közötti nő még túl fiatal a gyermekvállaláshoz.

Éretlen a feladatra."


Te sem voltál soha szülésznő ugye? Méghogy 30 felett szülni és erre biztatni a nőket. Egy nő ponthogy 20-30 éves kora között a legalkalmasabb a családalapításra és ez a legegészségesebb biológiai, pszichológiai és társadalmi szempontból is.


Kedves kérdező! Szerintem az apai ösztöneit próbáld felébreszteni, ezzel nem teszel semmi olyat, amit ő nem akar, nem vagy tolakodó, sem bunkó. Látogassátok többször a testvéreidet, akiknek van babájuk, beszélgessen az apukával, hamarabb be fog nőni a feje lágya, mint hinnéd. 45 évesen már unokájának kellene lennie :) Az én apukám 45 éves, én pedig 21 vagyok :)

2010. ápr. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szerintem is az a legjobb,ha kisbabát vagy kisgyereket látogattok a rokonságban h azzal hátha felkelted benne a vágyat h neki is legyen.

Az én férjembe erös vágyat keltett az unokahúgom fiának a látogatása,annyira vágyott kibabára velem,hogy ahogy hazamentünk megcsinálta,:-)

2011. nov. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!